-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3 -
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2 -
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Φιλικός αγώνας Προεθνικής ομάδας Παίδων – Σάββατο 8/12/2018
- Ενημερώθηκε: 6 Δεκεμβρίου 2018
Καλούνται από τον Ενωσιακό προπονητή της Προεθνικής ομάδας των Παίδων Δημήτρη Κάκκο οι παρακάτω ποδοσφαιριστές για φιλικό αγώνα το Σάββατο 8/12/2018 και ώρα 16:15 στο γήπεδο της Νίκης Προαστίου.
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΙΑΣ
ΣΠΑΘΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ, ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ
ΜΠΛΑΤΑ ΕΡΙΣΕΛΝΤ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΣΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016
ΟΡΤΕΝΤΖΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
ΛΕΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΕ ΑΡΟΗΣ
ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΕΤΡΟΥ ΗΛΙΑΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ 92
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΔΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Επείγον – Εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων στη νέα πλατφόρμα e-kouros
Ξεκίνησαν οι εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων...
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...