-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0
PreviousNext
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1
PreviousNext
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3 -
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0
PreviousNext
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2 -
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Συνάντηση εκπροσώπων φιναλίστ Προπαίδων ELIT
- Ενημερώθηκε: 6 Ιουνίου 2017
Από την Επιτροπή Υποδομών της Ε.Π.Σ.Α. καλούνται σε συνάντηση οι εκπρόσωποι και οι προπονητές των ομάδων που συμμετέχουν στους Ημιτελικούς του Πρωταθλήματος Προπαίδων ELIT (Θύελλα Πατρών, Ίκαρος Πετρωτού, Νίκη Προαστίου, Πάτρα 2005) την Τετάρτη 7/6/2017 στις 20.00, στα γραφεία της Ε.Π.Σ.Α. για να συζητηθούν οι λεπτομέρειες της Τελικής Φάσης του Πρωταθλήματος.
← Προηγούμενο Άρθρο Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής περιόδου 2016-2017
Επόμενο Άρθρο → Συνάντηση σωματείων Δυτικής Αχαΐας
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Επείγον – Εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων στη νέα πλατφόρμα e-kouros
Ξεκίνησαν οι εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων...
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...