- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Β' κατηγορία 1ος όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Έδρα: | |
Κατηγορία: | Β' κατηγορία 1ος όμιλος |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1999-10-04 ΑΥΓΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΗΛΙΑΣ
1997-11-08 ΑΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1994-04-05 ΑΥΓΕΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1997-09-21 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1989-03-15 ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1997-09-08 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1995-01-13 ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΤΑΞΕΡΞΗΣ
1976-03-08 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1982-05-03 ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1990-02-12 ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
1983-09-24 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1983-01-01 ΚΟΡΚΟΝΤΖΗΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1986-12-30 ΚΟΡΚΟΝΤΖΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1992-08-19 ΚΟΡΚΟΝΤΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1995-04-01 ΚΟΡΚΟΝΤΖΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1986-10-20 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
1995-12-13 ΛΕΚΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1999-04-27 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1987-11-06 ΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1995-05-08 ΜΑΤΣΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1988-09-02 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1992-06-12 ΜΟΥΖΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1990-08-27 ΜΟΥΖΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1990-08-17 ΜΠΟΥΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1988-11-09 ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1988-02-10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2000-08-22 ΠΑΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1992-07-30 ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1989-03-11 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1983-11-29 ΤΖΟΡΟ ΡΟΜΕΟ ΜΙΧΑΗΛ
ΘΩΜΑΣ
1983-01-08
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
29-09-2019
11:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Καλλιθέα
-
Ατρόμητος Λάππα 2015
2 - 2 2
05-10-2019
16:30
Άνω Αλισσού
Λέων Αλισσού
-
Καλλιθέα
6 - 1 3
13-10-2019
13:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Καλλιθέα
-
Αστέρας Μιντιλογλίου
2 - 1 4
20-10-2019
16:00
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Καλλιθέα
3 - 2 5
27-10-2019
10:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Καλλιθέα
-
Ικαρος Πετρωτού
1 - 0 6
03-11-2019
10:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Αχαϊκός
-
Καλλιθέα
2 - 1 7
10-11-2019
12:15
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Εθνικός - Πολύτεκνος
-
Καλλιθέα
2 - 1 8
17-11-2019
12:15
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Καλλιθέα
-
Δάφνη Πατρών
3 - 0 9
23-11-2019
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Περιβόλα
-
Καλλιθέα
1 - 1 10
01-12-2019
12:15
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Καλλιθέα
-
Πετεινοί
0 - 2 11
08-12-2019
10:00
Πετρωτού
Παναχαϊκός
-
Καλλιθέα
4 - 4 12
14-12-2019
15:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Καλλιθέα
-
Σταροχώρι
0 - 1 13
21-12-2019
15:00
Λακκόπετρας
Δόξα Νιφορεΐκων
-
Καλλιθέα
5 - 0 14
11-01-2020
15:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Καλλιθέα
-
Καμίνια
0 - 2 15
19-01-2020
12:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Καλλιθέα
-
Φαραικός
1 - 3 16
26-01-2020
15:00
Λάππα
Ατρόμητος Λάππα 2015
-
Καλλιθέα
3 - 3 17
02-02-2020
12:15
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Καλλιθέα
-
Λέων Αλισσού
0 - 3 18
09-02-2020
15:30
Μιντιλογλίου
Αστέρας Μιντιλογλίου
-
Καλλιθέα
3 - 0 19
16-02-2020
12:30
Πετρωτού
Καλλιθέα
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
4 - 2 20
22-02-2020
15:30
Πετρωτού
Ικαρος Πετρωτού
-
Καλλιθέα
3 - 0 21
-
-
-
Καλλιθέα
-
Αχαϊκός
- 22
-
-
-
Καλλιθέα
-
Εθνικός - Πολύτεκνος
- 23
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Καλλιθέα
- 24
-
-
-
Καλλιθέα
-
Περιβόλα
- 25
-
-
-
Πετεινοί
-
Καλλιθέα
- 26
-
-
-
Καλλιθέα
-
Παναχαϊκός
- 27
-
-
-
Σταροχώρι
-
Καλλιθέα
- 28
-
-
-
Καλλιθέα
-
Δόξα Νιφορεΐκων
- 29
-
-
-
Καμίνια
-
Καλλιθέα
- 30
-
-
-
Φαραικός
-
Καλλιθέα
-
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων