- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Γ' κατηγορία Κανονική Περίοδος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος | Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α' Ομίλου |
Έδρα: | ||||
Κατηγορία: | Γ' κατηγορία Κανονική Περίοδος | |||
ΣτατιστικάΟμάδας | ||||
|
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
KALLIMANIS IPOKRATIS
2003-12-24 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
2006-11-20 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1981-01-01 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1986-05-12 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2001-01-21 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2003-03-19 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1984-12-26 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1989-06-27 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΑΣΩΝ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
2005-03-15 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1976-01-01 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΗΜΑΚΗΣ
1981-01-08 ΒΕΛΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
1975-01-01 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛΙΩΡΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
1992-04-08 ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2000-03-24 ΓΕΡΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ
1994-12-30 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1998-12-24 ΓΚΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1998-08-19 ΓΚΛΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1984-01-01 ΓΚΛΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1992-02-07 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2000-04-19 ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1986-12-10 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1993-04-21 ΔΟΥΒΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1980-03-12 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1984-04-16 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
1999-01-21 ΙΑΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1989-07-03 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1992-07-28 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2000-08-09 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2000-07-06 ΚΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1994-12-23 ΚΕΠΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1991-01-15 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1973-01-01 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2000-06-22 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1977-01-01 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2006-10-16 ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
1989-01-12 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1982-10-05 ΚΡΟΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1982-04-15 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2005-09-23 ΛΑΓΟΥΜΙΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1998-01-18 ΛΙΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1989-12-10 ΛΙΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
1989-08-14 ΛΙΠΙ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
2004-07-30 ΜΑΚΟ ΧΑΡΗ
ΓΙΑΝΝΗ
1991-02-05 ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1996-03-22 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1995-07-22 ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1983-08-08 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
1994-11-14 ΜΑΤΣΑΓΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1983-04-03 ΜΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1987-06-05 ΜΙΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2004-01-26 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1996-04-20 ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2003-07-18 ΜΠΟΤΙΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2001-05-24 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1982-08-11 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1991-10-05 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1993-08-07 ΝΤΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
1996-11-27 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ
1982-05-13 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1992-09-03 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
1989-03-09 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1996-07-24 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1990-07-10 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ
1986-05-04 ΠΑΤΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1983-01-01 ΠΕΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
1987-10-22 ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
1998-09-19 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1989-08-17 ΠΕΦΤΙΚΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1988-05-29 ΠΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1997-11-04 ΠΟΡΙΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1988-05-21 ΡΕΚΑΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1990-08-27 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1986-01-22 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1993-02-28 ΣΚΕΝΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1996-08-26 ΣΠΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟ
2007-01-23 ΤΟΥΡΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ
1998-12-24 ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
2005-04-05 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2000-08-17 ΦΡΟΥΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1991-11-10 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1993-12-05 ΧΑΤΖΑ ΑΡΜΑΝΤΟ
ΑΛΤΙΝ
2000-01-12 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
1985-08-10 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1962-05-04
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
21-10-2018
10:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Αρόης Α.Ε.
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
1 - 0 2
28-10-2018
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Μετόχι
2 - 6 3
04-11-2018
10:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
3 - 2 4
11-11-2018
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Σκεπαστό
1 - 2 5
28-11-2018
18:00
Αγυιάς
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Σπάρτακος
0 - 2 6
25-11-2018
10:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
4 - 0 7
02-12-2018
12:15
Αγυιάς
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Άβυθος Αιγιάλειας
1 - 6 8
09-12-2018
15:00
Λακκόπετρας
Δόξα Νιφορεΐκων
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
5 - 2 9
16-12-2018
11:00
Ρίου
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Δάφνη Πατρών
1 - 4 10
22-12-2018
15:00
Ζήριας
Αχιλλέας Καμαρών
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
5 - 0 11
06-01-2019
15:00
Ριόλου
Κρίνος
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
4 - 1 13
20-01-2019
10:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Καλλιθέα
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
6 - 2 14
27-01-2019
10:00
Ρίου
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Αρόης Α.Ε.
3 - 1 15
03-02-2019
15:30
Μετοχίου
Μετόχι
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
1 - 0 16
10-02-2019
12:30
Ρίου
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
2 - 4 17
16-02-2019
17:30
Καλαβρύτων
Σκεπαστό
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
4 - 0 18
24-02-2019
10:00
Αγυιάς
Σπάρτακος
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
3 - 1 19
02-03-2019
16:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018
1 - 3 20
17-03-2019
16:00
Αβύθου
Άβυθος Αιγιάλειας
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
7 - 0 21
24-03-2019
13:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Δόξα Νιφορεΐκων
0 - 5 22
31-03-2019
10:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
6 - 1 23
06-04-2019
17:30
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Αχιλλέας Καμαρών
1 - 5 24
13-04-2019
17:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Κρίνος
3 - 0 26
05-05-2019
17:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Καλλιθέα
2 - 6
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων