-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας
-
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ
-
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός
-
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ
-
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός
-
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί
-
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος
-
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή
-
13-04/ 7η
Πάτραι Α
Κεραυνός4
2 -
13-04/ 7η
Πανμοβρι
Διαγόρας3
1 -
13-04/ 7η
Ατρόμητο
Άρης Πατ1
1 -
13-04/ 7η
Θύελλα Π
Νίκη Προ3
0 -
13-04/ 6η
Αιγείρας
Δόξα Νιφ2
1 -
13-04/ 6η
Δαβουρλή
Αστέρας0
2 -
13-04/ 6η
Αετός Ρί
Δόξα Παρ2
1 -
13-04/ 6η
Καλάβρυτ
Αχαιός Σ0
1 -
13-04/ 6η
Θύελλα Γ
Αχαΐκή0
7 -
13-04/ 6η
Εθνικός
Ατρόμητο2
2 -
13-04/ 6η
Πήγασος
Ροϊτίκων3
3 -
13-04/ 6η
Αχαϊκός
Αναγέννη4
2
PreviousNext
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας
-
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.
-
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ
-
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός
-
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ
-
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί
-
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας
-
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής
-
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας
-
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων
-
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α
-
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π
-
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ
-
14-04/ 25η
Παναχαϊκ
Δίας Σαρ2
0 -
14-04/ 25η
Αστέρας
Νεάπολη4
0 -
14-04/ 25η
Τριταίας
Ικαρος Λ2
2 -
14-04/ 25η
Άτλας Α.
Σταροχώρ5
2 -
14-04/ 25η
Λιμνοχώρ
Δάφνη Πα1
1 -
14-04/ 25η
Αιγίου Α
Απόλλων0
1 -
14-04/ 25η
Πάτρα 20
Πανιώνιο3
3 -
14-04/ 25η
Ηρακλής
Αστήρ Τέ5
2 -
14-04/ 25η
Φοινικας
Αστέρας0
1 -
14-04/ 25η
Πετεινοί
Αχιλλέας0
2 -
14-04/ 25η
Αίας Πατ
Αρόης Α.1
8 -
14-04/ 25η
Πυρσός Π
Κρίνος3
0 -
14-04/ 25η
Φαραικός
Ολυμπιακ3
0 -
13-04/ 25η
Απόλλων
Άβυθος Α3
4
PreviousNext
-
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π
-
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό
-
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά
-
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός
-
14-04/ 4η
Φλόγα Κά
Ζαβλάνι-2
3 -
14-04/ 4η
Φλόγα Ρό
Αργυρά Π1
2 -
14-04/ 4η
Α.Ε.Κ. Π
Ικαρος Π0
6 -
14-04/ 4η
Ρομαϊκός
Πείρος Ι0
3
PreviousNext
-
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας
-
10-04/ 1η
Πανμοβρι
Θύελλα Π1
3
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Γ' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 19 |
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Σκεπαστό | 18 |
ΚΑΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Σκεπαστό | 13 |
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 10 |
ΓΚΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 10 |
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Καλάβρυτα | 8 |
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 8 |
ΣΕΡΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Καλάβρυτα | 8 |
ΚΑΝΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 7 |
ΚΑΡΟΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 7 |
ΡΑΠΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 6 |
ΤΖΟΒΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ | Καλάβρυτα | 6 |
ΠΑΣΧΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 5 |
ΔΟΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 5 |
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Καλάβρυτα | 5 |
NEZIRI KRISTJAN | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 5 |
ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 5 |
ΜΠΟΥΖΗ ΚΛΕΒΗΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 4 |
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 4 |
PASHAJ FATJON | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 4 |
ΒΟΡΥΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Σκεπαστό | 4 |
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 4 |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 4 |
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | Καλάβρυτα | 4 |
ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 3 |
ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 3 |
ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ | Σκεπαστό | 3 |
ΞΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 3 |
ΔΑΓΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 3 |
ΚΑΡΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 3 |
ΤΣΑΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Σκεπαστό | 2 |
ΤΖΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 2 |
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 2 |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | Σκεπαστό | 2 |
ΛΟΥΛΑΙ ΦΑΤΙΟΝ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 2 |
ΚΟΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 2 |
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 2 |
ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Σκεπαστό | 2 |
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 2 |
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 2 |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 2 |
ΤΡΑΓΟΤΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Σκεπαστό | 2 |
ΚΑΡΟΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2 |
ΓΚΟΥΝΑΡΑΤΝΕ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 2 |
ΝΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Καλάβρυτα | 1 |
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Καλάβρυτα | 1 |
ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | Καλάβρυτα | 1 |
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | Σκεπαστό | 1 |
ΤΕΡΛΕΠΑΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 1 |
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Σκεπαστό | 1 |
Περισσότεροι |
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1350 |
ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1350 |
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Σκεπαστό | 1306 |
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Καλάβρυτα | 1260 |
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | Σκεπαστό | 1260 |
ΔΟΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 1260 |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 1260 |
ΠΑΠΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1260 |
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 1260 |
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1260 |
ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | Καλάβρυτα | 1259 |
ΠΑΤΕΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Καλάβρυτα | 1235 |
ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 1224 |
ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 1216 |
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 1216 |
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 1216 |
ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | Σκεπαστό | 1214 |
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1212 |
ΚΑΝΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1201 |
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1191 |
PASHAJ FATJON | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 1170 |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 1170 |
ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ | Σκεπαστό | 1170 |
ΜΠΑΒΙΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1170 |
ΚΑΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Σκεπαστό | 1145 |
ΜΠΟΥΖΗ ΚΛΕΒΗΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 1124 |
ΓΚΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1095 |
ΨΙΜΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1086 |
ΚΑΡΟΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1078 |
ΚΑΡΟΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1075 |
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Καλάβρυτα | 1071 |
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 1065 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 1060 |
ΞΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1045 |
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1026 |
ΔΑΓΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1014 |
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | Καλάβρυτα | 990 |
ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Σκεπαστό | 977 |
ΧΥΣΙ ΟΛΤΙΑΝ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 938 |
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 909 |
ΜΠΕΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Καλάβρυτα | 869 |
ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 867 |
ΧΙΛΑ ΑΝΤΟΝ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 865 |
ΠΑΣΧΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 852 |
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 848 |
ΜΠΟΥΡΔΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 810 |
ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 804 |
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 791 |
ΤΕΡΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ | Σκεπαστό | 788 |
ΜΑΘΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου | 787 |
Περισσότεροι |