-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
13-04/ 7η
Πάτραι Α
Κεραυνός4
2 -
13-04/ 7η
Πανμοβρι
Διαγόρας3
1 -
13-04/ 7η
Ατρόμητο
Άρης Πατ1
1 -
13-04/ 7η
Θύελλα Π
Νίκη Προ3
0 -
13-04/ 6η
Αιγείρας
Δόξα Νιφ2
1 -
13-04/ 6η
Δαβουρλή
Αστέρας0
2 -
13-04/ 6η
Αετός Ρί
Δόξα Παρ2
1 -
13-04/ 6η
Καλάβρυτ
Αχαιός Σ0
1 -
13-04/ 6η
Θύελλα Γ
Αχαΐκή0
7 -
13-04/ 6η
Εθνικός
Ατρόμητο2
2 -
13-04/ 6η
Αχαϊκός
Αναγέννη4
2 -
13-04/ 6η
Πήγασος
Ροϊτίκων3
3
PreviousNext
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1 -
14-04/ 25η
Παναχαϊκ
Δίας Σαρ2
0 -
14-04/ 25η
Αστέρας
Νεάπολη4
0 -
14-04/ 25η
Τριταίας
Ικαρος Λ2
2 -
14-04/ 25η
Άτλας Α.
Σταροχώρ5
2 -
14-04/ 25η
Λιμνοχώρ
Δάφνη Πα1
1 -
14-04/ 25η
Αιγίου Α
Απόλλων0
1 -
14-04/ 25η
Πάτρα 20
Πανιώνιο3
3 -
14-04/ 25η
Ηρακλής
Αστήρ Τέ5
2 -
14-04/ 25η
Φοινικας
Αστέρας0
1 -
14-04/ 25η
Πετεινοί
Αχιλλέας0
2 -
14-04/ 25η
Αίας Πατ
Αρόης Α.1
8 -
14-04/ 25η
Πυρσός Π
Κρίνος3
0 -
14-04/ 25η
Φαραικός
Ολυμπιακ3
0 -
13-04/ 25η
Απόλλων
Άβυθος Α3
4
PreviousNext
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι
-
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0 -
14-04/ 4η
Φλόγα Κά
Ζαβλάνι-2
3 -
14-04/ 4η
Φλόγα Ρό
Αργυρά Π1
2 -
14-04/ 4η
Α.Ε.Κ. Π
Ικαρος Π0
6 -
14-04/ 4η
Ρομαϊκός
Πείρος Ι0
3
PreviousNext
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π
-
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Γ' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ | 45 |
2 | ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο. ΠΑΤΡΩΝ | 42 |
3 | ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ | 42 |
4 | ΑΡΛΑ Α.Ο. | 40 |
5 | ΓΑΛΗΝΗ | 39 |
6 | ΔΟΞΑ ΠΑΤΡΩΝ | 38 |
7 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ | 33 |
8 | ΠΕΤΕΙΝΟΙ Α.Ο. | 33 |
9 | ΡΩΜΑΝΟΣ Α.Ο. | 30 |
10 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ | 29 |
11 | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΥΜΑΙΩΝ | 15 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΠΕΤΕΙΝΟΙ Α.Ο. | 22 |
2 | ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο. ΠΑΤΡΩΝ | 23 |
3 | ΡΩΜΑΝΟΣ Α.Ο. | 25 |
4 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ | 26 |
5 | ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ | 26 |
6 | ΓΑΛΗΝΗ | 28 |
7 | ΔΟΞΑ ΠΑΤΡΩΝ | 36 |
8 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ | 47 |
9 | ΑΡΛΑ Α.Ο. | 50 |
10 | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΥΜΑΙΩΝ | 51 |
11 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ | 52 |
Περισσότεροι |