-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1
PreviousNext
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2
PreviousNext
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
PreviousNext
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Β' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΙΑΣ ΣΥΜΠΟΛ. | 84 |
2 | Α.Ε.Κ. ΠΑΤΡΩΝ | 72 |
3 | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Α.Ο. | 63 |
4 | ΑΣΤΗΡ ΤΕΜΕΝΗΣ | 62 |
5 | ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ | 59 |
6 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 50 |
7 | ΖΑΒΛΑΝΙ-ΑΙΑΣ ΑΠΣ | 48 |
8 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 47 |
9 | ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ | 46 |
10 | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | 31 |
11 | ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ | 30 |
12 | ΔΡΕΠΑΝΟ Α.Ο. | 22 |
13 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 21 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | Α.Ε.Κ. ΠΑΤΡΩΝ | 19 |
2 | ΜΕΛΙΣΣΙΑ Α.Ο. | 20 |
3 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΙΑΣ ΣΥΜΠΟΛ. | 24 |
4 | ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ | 29 |
5 | ΖΑΒΛΑΝΙ-ΑΙΑΣ ΑΠΣ | 34 |
6 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 44 |
7 | ΑΣΤΗΡ ΤΕΜΕΝΗΣ | 47 |
8 | ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ | 48 |
9 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 54 |
10 | ΔΡΕΠΑΝΟ Α.Ο. | 61 |
11 | ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ | 61 |
12 | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | 84 |
13 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 110 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ | 2129 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Άρης Κουνινάς | 2125 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αστήρ Τέμενης | 2121 |
ΚΑΤΤΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Δρέπανο | 2120 |
ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | Α.Ε.Κ. Πατρών | 2105 |
ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | Α.Ε.Κ. Πατρών | 2105 |
ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Λύκοι Αιγιάλειας | 2086 |
ΤΣΕΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | 2078 |
ΔΟΡΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | Λύκοι Αιγιάλειας | 2070 |
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Σπάρτακος | 2053 |
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ | Αστήρ Τέμενης | 2046 |
ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Άρης Κουνινάς | 2046 |
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | Δόξα Ελαιώνος | 2026 |
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2017 |
ΛΙΒΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Αργυρά Πατρών | 2005 |
ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Άρης Κουνινάς | 1989 |
ΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Δρέπανο | 1986 |
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Αστήρ Τέμενης | 1969 |
ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Λύκοι Αιγιάλειας | 1963 |
ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Μελίσσια | 1957 |
ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Μελίσσια | 1951 |
ΦΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Αστήρ Τέμενης | 1948 |
ΣΥΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Αργυρά Πατρών | 1947 |
ΔΡΑΓΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Μελίσσια | 1913 |
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δόξα Ελαιώνος | 1898 |
ΚΡΟΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Α.Ε.Κ. Πατρών | 1890 |
ΛΙΑΜΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ | Μελίσσια | 1890 |
ΛΙΒΑΣ ΤΡΥΦΩΝ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 1890 |
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 1884 |
ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Άρης Κουνινάς | 1880 |
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δρέπανο | 1868 |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Α.Ε.Κ. Πατρών | 1867 |
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Αργυρά Πατρών | 1854 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | 1841 |
ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 1833 |
ΓΚΟΓΚΟ ΘΑΝΑΣ | Άρης Κουνινάς | 1817 |
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | 1813 |
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Δόξα Ελαιώνος | 1811 |
ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | Μελίσσια | 1800 |
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Λύκοι Αιγιάλειας | 1799 |
ΝΤΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Δρέπανο | 1786 |
ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Μελίσσια | 1764 |
ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | 1764 |
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | 1761 |
ΠΕΡΣΙΝΑΚΑ ΦΑΜΠΙΟΝ | Άρης Κουνινάς | 1738 |
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Μελίσσια | 1734 |
ΖΑΠΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | 1722 |
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙ | Δόξα Ελαιώνος | 1721 |
ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αργυρά Πατρών | 1721 |
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 1716 |
Περισσότεροι |