-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3 -
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2 -
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση Μικτής ομάδας Παίδων – Τρίτη 2/5/2023
- Ενημερώθηκε: 28 Απριλίου 2023
Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές της Μικτής ομάδας Παίδων, να βρίσκονται στο γήπεδο “Προσφυγικών” την Τρίτη 2/5/2023 και ώρα 14.30 για προπόνηση:
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ., ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡ/ΚΩΝ
ΜΠΟΜΠΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΑΤΛΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΑΤΛΑΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΑΤΛΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣΤΕΙΔΗΣ, ΑΤΛΑΣ
ΤΟΥΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΑΤΛΑΣ
ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΑΤΛΑΣ
ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΙΑΝΕΛΟ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡ, ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ, ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΜΙΧ, ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
ΜΠΕΡΔΕΣ ΝΙΚ, ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΦΩΤ, ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΧΑΙΚΗ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Επείγον – Εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων στη νέα πλατφόρμα e-kouros
Ξεκίνησαν οι εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων...
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...