-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση Μικτής ομάδας Νέων (Κ16) – Δευτέρα 12/12/2022
- Ενημερώθηκε: 9 Δεκεμβρίου 2022
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές για προπόνηση της Μικτής ομάδας νέων την Δευτέρα 12/12/2022 και ώρα 14.30 στο γήπεδο Προσφυγικών:
ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ
Παρασκευόπουλος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ
Κουτσαντώνης
Τριανταφύλλου
ΑΤΛΑΣ Α.Σ.
Λιακόπουλος
Ξηνταρόπουλος
Τσερικλός
Ρουμελιώτης
Φλωράτος
ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. ’92
Παππάς
Μπιρλής
Σπανός
ΔΙΑΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ
Βόσκογλου
Παπαδόπουλος
ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
Θεοφανόπουλος
Θεοφανόπουλος
Μυλωνάς
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαμαντόπουλος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Παπαδόπουλος
ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
Κανελλόπουλος
Θεοδωρόπουλος Ν.
Θεοδωρόπουλος Γ.
Τζώρτζης
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.
Βαγενάς
Βεντουρής
Μαντάς
Βερβίτας
Ντεντόπουλος
Τσιρίνης
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ
Σπυρόπουλος Αθ.
ΠΑΤΡΑ 2005
Σπυρόπουλος
Αναστασόπουλος
ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ
Παπαηλιόπουλος
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 1/4/2024
Καλούνται την Δευτέρα 1/4/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...