-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3 -
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2 -
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 4/4/2022
- Ενημερώθηκε: 1 Απριλίου 2022
Καλούνται την Δευτέρα 4/4/2022 στο γήπεδο Προσφυγικών, για προπόνηση, οι παρακάτω ποδοσφαιριστές των ομάδων ΝΕΩΝ και ΠΑΙΔΩΝ:
ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ
1.ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
2.ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΤΛΑΣ
3.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ
4.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
5.ΛΕΝΗΣ ΑΤΛΑΣ
6.ΚΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΤΛΑΣ
7.ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΤΛΑΣ
8.ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
9.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ
10.ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
11.ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ
12.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ
13.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΙΚΩΝ
15.ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
16.ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
17.ΝΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
18.ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
19.ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
20.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
21.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
22.ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΤΕΙΝΟΙ
23.ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
24.ΜΑΡΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
25.ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
26.ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΚΔ92
ΩΡΑ 16:00
1.ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΑΡΟΗ
2.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
3.ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
4.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
5.ΞΥΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
6.ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΑΤΛΑΣ
7.ΤΣΕΡΙΚΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
8.ΜΑΡΚΟΣ ΑΤΛΑΣ
9.ΘΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
10.ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
11.ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΑΙΚΟΣ
12.ΒΕΡΒΙΤΑΣ ΚΔ92
13.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
14.ΣΠΑΝΟΣ ΚΔ92
15.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
16.ΒΑΓΕΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
17.ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΑΧΑΙΚΟΣ
18.ΜΑΝΤΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
19.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
20.ΠΑΠΠΑΣ ΚΔ92
21.ΒΟΣΚΟΓΛΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ
22.ΜΠΙΡΛΗΣ ΚΔ92
23.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
24.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Επείγον – Εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων στη νέα πλατφόρμα e-kouros
Ξεκίνησαν οι εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων...
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...