-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 27/12/2021
- Ενημερώθηκε: 22 Δεκεμβρίου 2021
Καλούνται την Δευτέρα 27/12/2021, για προπόνηση, στο Ενωσιακό γήπεδο “Α. Κάνιστρας”, οι παρακάτω ποδοσφαιριστές:
ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ, ΩΡΑ 14:45
1.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
2.ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΤΛΑΣ
3.ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΠΑΤΡΑ 2005
4.ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ 2005
5.ΛΕΝΗΣ ΑΤΛΑΣ
6.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ ΠΑΤΡΑ 2005
7.ΜΑΡΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
8.ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
9.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
10.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ
11.ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΤΛΑΣ
12.ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
13.ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
14.ΚΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΤΛΑΣ
15.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΜΕΝΗ
16.ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ
17.ΠΕΤΡΟΥ ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ
18.ΝΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
19.ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
20.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΙΚΩΝ
21.ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
22.ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
23.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
24.ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
25.ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
26.ΔΡΟΣΟΣ ΑΟ ΠΕΤΕΙΝΟΙ
ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ, ΩΡΑ 16:00:
1.ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
2.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ 2005
3.ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΑΡΟΗ
4.ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
5.ΒΟΣΚΟΓΛΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ
6.ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
7.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΤΛΑΣ
8.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
9.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
10.ΜΠΙΡΛΗΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
11.ΒΑΓΕΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
12.ΤΣΕΡΙΚΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
13.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ
14.ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΑΙΚΟΣ
15.ΜΑΝΤΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
16.ΣΠΑΝΟΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
17.ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
18.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ 2005
19.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
20.ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
21.ΒΕΡΒΙΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
22.ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΑΤΛΑΣ
23.ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
24.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
Όποιος από τους παραπάνω ποδοσφαιριστές δεν μπορεί να παρευρεθεί την Δευτέρα στο γήπεδο παρακαλείται να ειδοποιήσει έγκαιρα τον υπεύθυνο των Μικτών ομάδων, Αγγελόπουλο Κώστα ή τον προπονητή Σωτηρόπουλο Κώστα. Σε περίπτωση που δεν ενημερώσει τους παραπάνω, θα αποκλειστεί από την αποστολή του αγώνα 29/12/2021.
Είναι απαραίτητο να έχουν όλοι self-test για τον COVID19 και να φορούν όλοι μάσκες στο χώρο των αποδυτηρίων.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 1/4/2024
Καλούνται την Δευτέρα 1/4/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...