-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3
PreviousNext
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1 -
14-04/ 25η
Παναχαϊκ
Δίας Σαρ2
0 -
14-04/ 25η
Άτλας Α.
Σταροχώρ5
2 -
14-04/ 25η
Λιμνοχώρ
Δάφνη Πα1
1 -
14-04/ 25η
Αστέρας
Νεάπολη4
0 -
14-04/ 25η
Τριταίας
Ικαρος Λ2
2 -
14-04/ 25η
Πάτρα 20
Πανιώνιο3
3 -
14-04/ 25η
Αιγίου Α
Απόλλων0
1 -
14-04/ 25η
Ηρακλής
Αστήρ Τέ5
2
PreviousNext
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι
-
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0 -
14-04/ 4η
Φλόγα Ρό
Αργυρά Π1
2 -
14-04/ 4η
Φλόγα Κά
Ζαβλάνι-2
3
PreviousNext
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π
-
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Υπεύθυνος εκπαίδευσης διαιτησίας
- Ενημερώθηκε: 20 Αυγούστου 2020
Η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ.Α. αποφάσισε ομόφωνα όπως ορίσει ως υπεύθυνο εκπαίδευσης των Διαιτητών τον εθνικό εκπαιδευτή ΕΠΟ και τ. εκπαιδευτή ΟΥΕΦΑ κύριο Μάνθο Χρυσόστομο με άμεσο συνεργάτη και βοηθό τον κύριο Μεσάζο Κωνσταντίνο.
← Προηγούμενο Άρθρο Λειτουργία γραφείων
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ16 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Ηρακλείου
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...