-
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός
-
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ
-
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί
-
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός
-
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος
-
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή
-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας
-
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ
-
13-04/ 7η
Πάτραι Α
Κεραυνός4
2 -
13-04/ 7η
Πανμοβρι
Διαγόρας3
1 -
13-04/ 7η
Ατρόμητο
Άρης Πατ1
1 -
13-04/ 7η
Θύελλα Π
Νίκη Προ3
0 -
13-04/ 6η
Αετός Ρί
Δόξα Παρ2
1 -
13-04/ 6η
Καλάβρυτ
Αχαιός Σ0
1 -
13-04/ 6η
Θύελλα Γ
Αχαΐκή0
7 -
13-04/ 6η
Εθνικός
Ατρόμητο2
2 -
13-04/ 6η
Αχαϊκός
Αναγέννη4
2 -
13-04/ 6η
Πήγασος
Ροϊτίκων3
3 -
13-04/ 6η
Αιγείρας
Δόξα Νιφ2
1 -
13-04/ 6η
Δαβουρλή
Αστέρας0
2
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας
-
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός
-
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ
-
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.
-
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ
-
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής
-
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας
-
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων
-
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α
-
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί
-
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας
-
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π
-
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ
-
14-04/ 25η
Παναχαϊκ
Δίας Σαρ2
0 -
14-04/ 25η
Τριταίας
Ικαρος Λ2
2 -
14-04/ 25η
Άτλας Α.
Σταροχώρ5
2 -
14-04/ 25η
Λιμνοχώρ
Δάφνη Πα1
1 -
14-04/ 25η
Αστέρας
Νεάπολη4
0 -
14-04/ 25η
Αιγίου Α
Απόλλων0
1 -
14-04/ 25η
Πάτρα 20
Πανιώνιο3
3 -
14-04/ 25η
Ηρακλής
Αστήρ Τέ5
2 -
14-04/ 25η
Φοινικας
Αστέρας0
1 -
14-04/ 25η
Πετεινοί
Αχιλλέας0
2 -
14-04/ 25η
Αίας Πατ
Αρόης Α.1
8 -
14-04/ 25η
Πυρσός Π
Κρίνος3
0 -
14-04/ 25η
Φαραικός
Ολυμπιακ3
0 -
13-04/ 25η
Απόλλων
Άβυθος Α3
4
-
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π
-
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό
-
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά
-
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός
-
14-04/ 4η
Φλόγα Ρό
Αργυρά Π1
2 -
14-04/ 4η
Φλόγα Κά
Ζαβλάνι-2
3 -
14-04/ 4η
Α.Ε.Κ. Π
Ικαρος Π0
6 -
14-04/ 4η
Ρομαϊκός
Πείρος Ι0
3
-
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας
-
10-04/ 1η
Πανμοβρι
Θύελλα Π1
3
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αποστολές Μικτών ομάδων για τους αγώνες με Ε.Π.Σ.Κ.Ι. – Τετάρτη 15/1/2020
- Ενημερώθηκε: 14 Ιανουαρίου 2020
Καλούνται από τον Ενωσιακό προπονητή Σωτηρόπουλο Κώστα οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Μικτών ομάδων Κ12 και Κ14 να βρίσκονται στο ενωσιακό γήπεδο Α. Κάνιστρας την Τετάρτη 15/1/2020 για τους αγώνες με τις αντίστοιχες ομάδες της Ε.Π.Σ. Κεφαλλονιάς – Ιθάκης:
Κ12, ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 11.30
1.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
2.ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞ ΑΡΟΗ
3.ΧΑΒΑΝΗΣ ΜΙΧ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
4.ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΛΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
5.ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΓΡΗΓ ΑΤΛΑΣ
6.ΚΙΚΙΝΑΣ ΑΓΓ ΑΤΛΑΣ
7.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ-ΦΑΝ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
8.ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡ
9.ΒΛΑΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
10.ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
11.ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΟΣ Δ.Κ.92
12.ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛ ΑΤΛΑΣ
13.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
14.ΟΦΡΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ Δ.Κ.92
15.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Κ14, ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 13¨00
1.ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΗΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
2.ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓ ΑΟ ΔΙΑΣ
3.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝ Δ.Κ.92
4.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤ Δ.Κ.92
5.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
6.ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛ
7.ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡ Δ.Κ.92
8.ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΓΓ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤ
9.ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ Δ.Κ.92
10.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ ΑΧΑΙΚΟΣ
11.ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΑΝ Δ.Κ.92
12.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
13.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
14.ΤΣΕΡΙΚΛΟΣ ΧΡΗΣΤ ΑΟ ΔΙΑΣ
15.ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΑΝΤΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
16.ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤ
17.ΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
18.ΠΑΤΕΛΗΣ Γ ΑΤΛΑΣ
Οι παραπάνω ποδοσφαιριστές θα πρέπει να έχουν μαζί τους τα δελτία τους και τις κάρτες υγείας τους.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ16 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Ηρακλείου
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ14 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Πειραιά
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...