-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος
-
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ
-
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας
-
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός
-
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π
-
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας
-
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός
-
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ
-
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός
-
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή
-
13-03/ 3η
Άρης Πατ
Πανμοβρι2
1 -
13-03/ 3η
Διαγόρας
Πάτραι Α2
3 -
13-03/ 3η
Κεραυνός
Θύελλα Π0
2 -
13-03/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο2
0 -
10-03/ 2η
Αιγείρας
Αχαιός Σ2
2 -
09-03/ 2η
Πάτραι Α
Ατρόμητο1
3 -
09-03/ 2η
Καλάβρυτ
Δόξα Νιφ1
0 -
09-03/ 2η
Θύελλα Π
Άρης Πατ1
0 -
09-03/ 2η
Διαγόρας
Κεραυνός0
0 -
09-03/ 2η
Πανμοβρι
Νίκη Προ2
1 -
09-03/ 2η
Δαβουρλή
Ροϊτίκων2
2 -
09-03/ 2η
Πήγασος
Αστέρας3
0 -
09-03/ 2η
Θύελλα Γ
Ατρόμητο2
3 -
09-03/ 2η
Εθνικός
Αχαΐκή2
1 -
09-03/ 2η
Αχαϊκός
Δόξα Παρ4
0 -
09-03/ 2η
Αετός Ρί
Αναγέννη1
3
PreviousNext
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο
-
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα
-
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ
-
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός
-
24-03/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.
-
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ
-
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ
-
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α
-
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας
-
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
10-03/ 21η
Δάφνη Πα
Παναχαϊκ1
0 -
10-03/ 21η
Τριταίας
Άτλας Α.2
3 -
10-03/ 21η
Ικαρος Λ
Κρίνος2
1 -
10-03/ 21η
Σταροχώρ
Δίας Σαρ1
3 -
10-03/ 21η
Πάτρα 20
Αιγίου Α1
2 -
10-03/ 21η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ2
3 -
10-03/ 21η
Αίας Πατ
Απόλλων1
2 -
10-03/ 21η
Πανιώνιο
Ηρακλής1
3 -
10-03/ 21η
Αστέρας
Πετεινοί3
2 -
10-03/ 21η
Νεάπολη
Πυρσός Π1
5 -
09-03/ 21η
Αστέρας
Φαραικός2
0 -
09-03/ 21η
Φοινικας
Απόλλων1
2 -
09-03/ 21η
Άβυθος Α
Αχιλλέας0
1
PreviousNext
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός
-
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά
-
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό
-
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π
-
10-03/ 18η
Πείρος Ι
Αρόη Α.Π5
3 -
10-03/ 18η
Α.Ε.Κ. Π
Π.Α.Ο.Κ.4
0 -
10-03/ 18η
Ολυμπιακ
Ικαρος Π0
3 -
10-03/ 18η
Περιβόλα
Ατρόμητο3
4
PreviousNext
-
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή
-
13-03/ 1η
Αετός Ρί
Εθνικός0
2
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής περιόδου 2019-2020 έως 27/9/2019
- Ενημερώθηκε: 27 Σεπτεμβρίου 2019
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής περιόδου 2019-2020 έως 27/9/2019.
← Προηγούμενο Άρθρο Αναβολή αγώνα
Επόμενο Άρθρο → Επόμενο άρθρο
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...
-
Φιλικός αγώνας Μικτής ομάδας Κ14 – Τρίτη 19/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 13/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Γυναικών Κ15 για τον αγώνα με Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – 13/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιρίστριες της Μικτής...