-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3 -
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2 -
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση Προεθνικής ομάδας ΝΕΩΝ 4/3/2019
- Ενημερώθηκε: 1 Μαρτίου 2019
Καλούνται από τον Ενωσιακό προπονητή της προεθνικής ομάδας Νέων, Σωτηρόπουλο Κωνσταντίνο οι παρακάτω ποδοσφαιριστές για προπόνηση, την Δευτέρα 4/3/2019 και ώρα 14:45 πμ στο Δημοτικό γήπεδο Πετρωτού.
1.Αγγελοπουλος ΑΧΑΙΚΗ
2.Μικες ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
3.Ταρναρης ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
4.Σοφιανοπουλος ΝΙΚΗ
5.Γεωργιου ΝΙΚΗ
6.Θωμας ΔΙΑΣ
7.Γκολφινος ΑΧΑΙΚΟΣ
8.Νικολοπουλος ΠΑΤΡΑ ΑΕ
9.Σαμαντας ΝΙΚΗ
10.Μικες ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
11.Μαρκεζινης ΔΙΑΣ
12.Φλωρατος ΝΙΚΗ
13.Τσεγγενες ΔΙΑΣ
14.Σκουρτας ΑΧΑΙΚΟΣ
15.Σουγλερης ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
16.Μπουρλακης ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
17.Ασημακοπουλος ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
18.Στασινοπουλος ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
19.Πλατυκωστας ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
20.Γιωτης ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
21.Οικονομοπουλος ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
22.Γεωργιου ΝΙΚΗ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ16 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Ηρακλείου
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...