-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση Προεθνικών ομάδων – Δευτέρα 14/01/2019
- Ενημερώθηκε: 14 Ιανουαρίου 2019
Από τους Ενωσιακούς προπονητές καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Προεθνικών ομάδων των Παίδων την Δευτέρα 14/01/2019 για προπόνηση στο ενωσιακό γήπεδο Αγυιάς.
ΝΕΟΙ: (Προπονητής: Σωτηρόπουλος Κ.)
1.ΦΛΩΡΑΤΟΣ, ΝΙΚΗ
2.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡ
3.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΧΑΙΚΗ
4.ΔΕΛΔΗΜΟΣ, ΠΕΤΕΙΝΟΙ
5.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΑΧΑΙΚΟΣ
6,ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΝΙΚΗ
7.ΘΩΜΑΣ, ΔΙΑΣ
8.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΤΡΑ ΑΕ
9.ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ, ΔΙΑΣ
10ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ , ΔΟΞΑ ΠΑΡ
11.ΣΑΜΑΝΤΑΣ, ΝΙΚΗ
12.ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ, ΠΑΤΡΑ ΑΕ
13.ΦΛΩΡΑΤΟΣ, ΝΙΚΗ
14.ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΗ
15.ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ, ΑΧΑΙΚΟΣ
16.ΤΣΕΓΓΕΝΕΣ, ΔΙΑΣ
17.ΠΛΑΤΥΚΩΣΤΑΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
18.ΜΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΗΣΕΑΣ
19.ΣΚΟΥΡΤΑΣ, ΑΧΑΙΚΟΣ
20.ΣΑΧΙ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ Β
21.ΜΑΡΚΕΖΙΝΗΣ, ΔΙΑΣ
22.ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΤΡΑ ΑΕ
23.ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
24.ΠΛΕΓΑΣ, ΘΗΣΕΑΣ
Οι παραπάνω ποδοσφαιριστές θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο Αγυιάς στις 15.45.
ΠΑΙΔΕΣ (Προπονητής: Κάκκος Δημ.)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΙΑΣ
ΣΠΑΘΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ, ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ
ΜΠΛΑΤΑ ΕΡΙΣΕΛΝΤ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΣΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016
ΟΡΤΕΝΤΖΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
ΛΕΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΕ ΑΡΟΗΣ
ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΕΤΡΟΥ ΗΛΙΑΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ 92
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΔΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
Οι παραπάνω ποδοσφαιριστές θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο Αγυιάς στις 15.00.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 1/4/2024
Καλούνται την Δευτέρα 1/4/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...