-
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός
-
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί
-
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος
-
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή
-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας
-
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ
-
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός
-
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ
-
13-04/ 7η
Πάτραι Α
Κεραυνός4
2 -
13-04/ 7η
Ατρόμητο
Άρης Πατ1
1 -
13-04/ 7η
Θύελλα Π
Νίκη Προ3
0 -
13-04/ 7η
Πανμοβρι
Διαγόρας3
1 -
13-04/ 6η
Θύελλα Γ
Αχαΐκή0
7 -
13-04/ 6η
Εθνικός
Ατρόμητο2
2 -
13-04/ 6η
Πήγασος
Ροϊτίκων3
3 -
13-04/ 6η
Αχαϊκός
Αναγέννη4
2 -
13-04/ 6η
Αιγείρας
Δόξα Νιφ2
1 -
13-04/ 6η
Δαβουρλή
Αστέρας0
2 -
13-04/ 6η
Αετός Ρί
Δόξα Παρ2
1 -
13-04/ 6η
Καλάβρυτ
Αχαιός Σ0
1
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας
-
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ
-
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.
-
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ
-
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός
-
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας
-
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων
-
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α
-
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί
-
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας
-
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής
-
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π
-
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ
-
14-04/ 25η
Παναχαϊκ
Δίας Σαρ2
0 -
14-04/ 25η
Άτλας Α.
Σταροχώρ5
2 -
14-04/ 25η
Λιμνοχώρ
Δάφνη Πα1
1 -
14-04/ 25η
Αστέρας
Νεάπολη4
0 -
14-04/ 25η
Τριταίας
Ικαρος Λ2
2 -
14-04/ 25η
Πάτρα 20
Πανιώνιο3
3 -
14-04/ 25η
Ηρακλής
Αστήρ Τέ5
2 -
14-04/ 25η
Αιγίου Α
Απόλλων0
1 -
14-04/ 25η
Πετεινοί
Αχιλλέας0
2 -
14-04/ 25η
Φοινικας
Αστέρας0
1 -
14-04/ 25η
Αίας Πατ
Αρόης Α.1
8 -
14-04/ 25η
Πυρσός Π
Κρίνος3
0 -
14-04/ 25η
Φαραικός
Ολυμπιακ3
0 -
13-04/ 25η
Απόλλων
Άβυθος Α3
4
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι
-
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π
-
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά
-
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό
-
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός
-
14-04/ 4η
Φλόγα Ρό
Αργυρά Π1
2 -
14-04/ 4η
Φλόγα Κά
Ζαβλάνι-2
3 -
14-04/ 4η
Α.Ε.Κ. Π
Ικαρος Π0
6 -
14-04/ 4η
Ρομαϊκός
Πείρος Ι0
3
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π
-
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας
-
10-04/ 1η
Πανμοβρι
Θύελλα Π1
3
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση Προεθνικών ομάδων – Δευτέρα 26/11/2018
- Ενημερώθηκε: 22 Νοεμβρίου 2018
Από τους Ενωσιακούς προπονητές καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Προεθνικών ομάδων Νέων και Παίδων την Δευτέρα 26/11/2018 στο ενωσιακό γήπεδο Αγυιάς.
ΝΕΟΙ: 16.00
1.ΓΚΙΩΝΗΣ ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ
2.ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΝΙΚΗ
4.ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΣ
5.ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ
6.ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
7.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
8.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΗ
9.ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΕΤΕΙΝΟΙ
10.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΧΑΙΚΟΣ
11.ΣΑΧΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΒΑΣ
12.ΜΑΡΚΕΖΙΝΗΣ ΔΙΑΣ
13.ΠΛΑΤΥΚΩΣΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
14.ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΗ
15.ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
16.ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ
17.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ Π
18.ΣΚΟΥΡΤΑΣ ΑΧΑΙΚΟΣ
19.ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΑΧΑΙΚΟΣ
20.ΡΟΔΗΣ ΔΙΑΣ
21.ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΔΙΑΣ
22.ΦΩΤΑΚΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ
23.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΣ
24.ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΝΙΚΗ
25.ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
26.ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ Π
27.ΠΛΕΓΑΣ ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ: 14.30
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΙΑΣ
ΣΠΑΘΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ, ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ
ΜΠΛΑΤΑ ΕΡΙΣΕΛΝΤ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΣΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΟΥΤΣΟΠΟΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016
ΟΡΤΕΝΤΖΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
ΛΕΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΕ ΑΡΟΗΣ
ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΕΤΡΟΥ ΗΛΙΑΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ 92
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΔΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ16 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Ηρακλείου
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ14 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Πειραιά
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...