-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1 -
14-04/ 25η
Παναχαϊκ
Δίας Σαρ2
0 -
14-04/ 25η
Αστέρας
Νεάπολη4
0 -
14-04/ 25η
Τριταίας
Ικαρος Λ2
2 -
14-04/ 25η
Άτλας Α.
Σταροχώρ5
2 -
14-04/ 25η
Λιμνοχώρ
Δάφνη Πα1
1 -
14-04/ 25η
Πάτρα 20
Πανιώνιο3
3 -
14-04/ 25η
Ηρακλής
Αστήρ Τέ5
2 -
14-04/ 25η
Αιγίου Α
Απόλλων0
1 -
14-04/ 25η
Πετεινοί
Αχιλλέας0
2 -
14-04/ 25η
Φοινικας
Αστέρας0
1 -
14-04/ 25η
Αίας Πατ
Αρόης Α.1
8 -
14-04/ 25η
Πυρσός Π
Κρίνος3
0
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι
-
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0 -
14-04/ 4η
Φλόγα Κά
Ζαβλάνι-2
3 -
14-04/ 4η
Φλόγα Ρό
Αργυρά Π1
2 -
14-04/ 4η
Α.Ε.Κ. Π
Ικαρος Π0
6
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π
-
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Ορισμοί διαιτησίας ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2-3/6/2018
- Ενημερώθηκε: 31 Μαΐου 2018
Σάββατο 2/6
-2αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Παναχαϊκή 2014 1 – Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 1, 02/06/2018 10:00, (Γήπεδο Αγίου Βασιλείου), ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ
-2αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Α.Ο. Δίας 3 – Θύελλα Πατρών 2, 02/06/2018 10:00 ,(Γήπεδο Δία 7χ7), ΜΠΛΙΚΑΣ
-2αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Α.Ο. Ακράτα – Θύελλα Αιγίου 2, 02/06/2018 10:00 (Γήπεδο Ακράτας), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ
-2αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Παναχαϊκος – Ίκαρος Πετρωτού 3, 02/06/2018 18:00 (γηπ.Παναχαϊκού), ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
-1αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Δίας 6 – Πήγασος-Αχιλέας, 02/06/2018 17:30 (Γήπεδο Δία 7χ7), ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
-2αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Α.Ε. Αρόη 2 – Ακάδημος-Νικη, 02/06/2018 17:00 (Αρόη 7χ7), ΤΣΟΥΡΑΣ –
Κυριακή 3/6
-3αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Θύελλα Πατρών 1 – Θύελλα Αιγίου 1, 03/06/2018 10:00 (Αθλ. Κέντρο Φ. Αραβαντινός (Θύελλας)), ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ
-3αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Νίκη Προαστίου – Αίολος Αγυϊάς, 03/06/2018 10:00 (Αθλητικό κέντρο Νίκης Προαστείου), ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
-3αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Δίας 2 – Α.Ε.Πατρα 2005 2, 03/06/2018 10:00 (Γήπεδο Δία 7χ7), ΒΑΡΕΛΑΣ
-2αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Ακάδημος-Νικη – Α.Ε. Πάτρα 2005 3, 03/06/2018 10:00 (Αθλητικό κέντρο Νίκης Προαστείου), ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
-2αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Ατρόμητος Ζαρ. – Δαβουρλής Κ.92 3, 03/06/2018 10:00 (Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων), ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
-2αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Α.Ε. Πάτρα 2005 4 – Θησέας, 03/06/2018 10:00 (Αθλητικό κέντρο αθλόπολις), ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
-1αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Δαβουρλής Κ.92 4 – Παναχαϊκή 2014 3, 03/06/2018 10:00 (Γήπεδο Δαβουρλή), ΚΑΡΡΑΣ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ16 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Ηρακλείου
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...