-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1 -
14-04/ 25η
Παναχαϊκ
Δίας Σαρ2
0 -
14-04/ 25η
Αστέρας
Νεάπολη4
0 -
14-04/ 25η
Τριταίας
Ικαρος Λ2
2 -
14-04/ 25η
Άτλας Α.
Σταροχώρ5
2 -
14-04/ 25η
Λιμνοχώρ
Δάφνη Πα1
1 -
14-04/ 25η
Αιγίου Α
Απόλλων0
1 -
14-04/ 25η
Ηρακλής
Αστήρ Τέ5
2 -
14-04/ 25η
Πάτρα 20
Πανιώνιο3
3
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι
-
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0 -
14-04/ 4η
Φλόγα Κά
Ζαβλάνι-2
3 -
14-04/ 4η
Φλόγα Ρό
Αργυρά Π1
2
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π
-
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Ορισμός Διαιτητών στους αγώνες ΤΖΟΥΝΙΟΡ, ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ, ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ το Σαββατοκύριακο 26-27/5/2018
- Ενημερώθηκε: 24 Μαΐου 2018
Σάββατο 26/5
3 αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ), Αχαϊκή Παναχαϊκή 2014 2, 26/05/2018 10:00 (Γήπεδο Αχαϊκής),ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ
2 αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior), Α.Ε. Αρόη 2 Ακάδημος-Νικη, 26/05/2018 10:00 (Αρόη 7χ7),ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
1 αγ, U-12 (JUNIOR), Αχιλέας Καμαρών Απόλλων – Λύκοι, 26/05/2018 10:00 (Δημ. Στάδιο Καμαρών),ΕΞΑΡΧΟΣ
2 αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior), Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 Αστέρας Τέμενης, 26/05/2018 10:00 (Τέμενης)
2 αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior), Α.Ε. Πάτρα 2005 3 Διαγόρας 2010 2, 26/05/2018 10:30 (Αθλοπολις),ΤΡΑΥΛΟΣ
2 αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior), Θησέας Δίας 6, 26/05/2018 10:30 (Θησέα),ΖΟΥΛΗΣ
1 αγ, U-12 (JUNIOR), Α.Ο. Άτλας 2 Πρωτέας, 26/05/2018 11:00 (Γήπεδο Άτλαντα) ,ΒΑΡΕΛΑΣ
1 αγ, U-12 (JUNIOR), Α.Ο. Δίας 5 Εθνικός Σαγιεϊκων, 26/05/2018 11:30 (Γήπεδο Δία 7χ7),ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
2 αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior), Α.Ο. Δίας 4 Παναχαϊκος, 26/05/2018 11:30 (Δία 7χ7),ΣΟΥΛΗΣ
Κυριακή 27/5
2 αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior), Δαβουρλής Κ.92 3 Α.Ο. Δίας 3, 27/05/2018 10:00 (Γήπεδο Δαβουρλή),ΔΙΑΛΥΝΑΣ
1 αγ, U-12 (JUNIOR), Θύελλα Αιγίου 3 Αναγεννηση – Αίας, 27/05/2018 10:00 (tiger sport (θύελλας Αιγίου)
2 αγ, U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior), Δόξα Παραλίας Ατρόμητος Ζαρ., 27/05/2018 11:00 (Παραλίας), ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ16 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Ηρακλείου
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...