-
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ
-
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός
-
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί
-
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός
-
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος
-
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή
-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας
-
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ
-
13-04/ 7η
Πάτραι Α
Κεραυνός4
2 -
13-04/ 7η
Πανμοβρι
Διαγόρας3
1 -
13-04/ 7η
Ατρόμητο
Άρης Πατ1
1 -
13-04/ 7η
Θύελλα Π
Νίκη Προ3
0 -
13-04/ 6η
Αετός Ρί
Δόξα Παρ2
1 -
13-04/ 6η
Καλάβρυτ
Αχαιός Σ0
1 -
13-04/ 6η
Θύελλα Γ
Αχαΐκή0
7 -
13-04/ 6η
Εθνικός
Ατρόμητο2
2 -
13-04/ 6η
Αχαϊκός
Αναγέννη4
2 -
13-04/ 6η
Πήγασος
Ροϊτίκων3
3 -
13-04/ 6η
Δαβουρλή
Αστέρας0
2 -
13-04/ 6η
Αιγείρας
Δόξα Νιφ2
1
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας
-
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός
-
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ
-
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ
-
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.
-
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής
-
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας
-
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων
-
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α
-
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας
-
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί
-
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π
-
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ
-
14-04/ 25η
Παναχαϊκ
Δίας Σαρ2
0 -
14-04/ 25η
Τριταίας
Ικαρος Λ2
2 -
14-04/ 25η
Άτλας Α.
Σταροχώρ5
2 -
14-04/ 25η
Λιμνοχώρ
Δάφνη Πα1
1 -
14-04/ 25η
Αστέρας
Νεάπολη4
0 -
14-04/ 25η
Αιγίου Α
Απόλλων0
1 -
14-04/ 25η
Πάτρα 20
Πανιώνιο3
3 -
14-04/ 25η
Ηρακλής
Αστήρ Τέ5
2 -
14-04/ 25η
Φοινικας
Αστέρας0
1 -
14-04/ 25η
Πετεινοί
Αχιλλέας0
2 -
14-04/ 25η
Αίας Πατ
Αρόης Α.1
8 -
14-04/ 25η
Πυρσός Π
Κρίνος3
0 -
14-04/ 25η
Φαραικός
Ολυμπιακ3
0 -
13-04/ 25η
Απόλλων
Άβυθος Α3
4
-
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π
-
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό
-
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά
-
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός
-
14-04/ 4η
Φλόγα Ρό
Αργυρά Π1
2 -
14-04/ 4η
Φλόγα Κά
Ζαβλάνι-2
3 -
14-04/ 4η
Α.Ε.Κ. Π
Ικαρος Π0
6 -
14-04/ 4η
Ρομαϊκός
Πείρος Ι0
3
-
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας
-
10-04/ 1η
Πανμοβρι
Θύελλα Π1
3
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Ανακοίνωση για Προεθνικές ομάδες Παίδων και Νέων
- Ενημερώθηκε: 14 Δεκεμβρίου 2017
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Προεθνικών ομάδων Παίδων και Νέων της ΕΠΣ Αχαΐας:
1. Συνάντηση την Παρασκευή 15/12/2017 και ώρα: 19:00 , να βρίσκονται στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Νίκης Προαστίου.Θα γίνει προβολή βίντεο και τακτική ανάλυση αγώνων
2. Προπόνηση τη Δευτέρα 18/12/2017 και ώρα: 19:00 , να βρίσκονται στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Νίκης Προαστίου.
ΠΑΙΔΩΝ
1. ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ( Αχαϊκός)
2. ΖΕΚΙΑΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Νίκη)
3. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (Πάτρα 2005)
4. ΘΩΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ(Δίας)
5. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Δίας)
6. ΚΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Πάτρα 2005)
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ-ΝΙΚ (Θύελλα)
8. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Δίας)
9. ΜΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Νίκη)
10. ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Κεραυνός Αγ.Βασ)
11. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Πάτρα 2005)
12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Αχαϊκός)
13. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (Πρωτέας)
14. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Νίκη)
15. ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Δίας)
16. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (Νίκη)
17. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Θύελλα)
18. ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΕΜΜ-ΦΩΤ (Θύελλα)
19. ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Θύελλα)
20. ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΠΑΥΛΟΣ (Δόξα Παραλίας)
21. ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ(Πάτρα 2005)
22. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Νίκη)
Και οι τερματοφύλακες: ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (Θύελλα) – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Νίκη) – ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Δόξα Παρ.) – ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Πάτρα 2005)
ΝΕΟΙ
1. ΓΚΟΝΤΑΣ (ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005)
2. ΚΑΝΑΒΟΣ Ν. (ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ)
3. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005)
4. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Π. (ΑΧΑΪΚΟΣ)
5. ΜΙΚΕΣ ΕΛ. (ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92)
6. ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ Θ. (ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92)
7. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Λ. (ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ)
8. ΚΟΥΝΑΒΗΣ Κ. (ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ)
9. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΑΝ. (ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005)
10. ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΖΗΣ. (ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ)
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ. (ΑΧΑΪΚΟΣ)
12. ΝΤΟΥΚΑΣ Ν. (ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ)
13. ΘΕΟΦΑΝΗΣ Γ. (ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ)
14. ΜΠΑΔΑΣ (ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ)
15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ)
16. ΣΟΦΙΑΝΟΣ Μ. (ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ)
17. ΦΟΥΝΤΟΣ ΣΠ. (ΠΕΤΕΙΝΟΙ)
18. ΝΤΟΥΒΛΗΣ Π. (ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ)
19. ΚΕΧΡΑΝΙΑΣ (ΠΑΜΠΑΤΡΑΪΚΟΣ
20. ΣΚΟΥΜΗΣ (ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ)
21. ΔΡΙΒΗΛΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
22. ΚΛΗΣΗΣ Γ. (ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ)
23. ΜΙΚΕΣ ΜΑΡ. (ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92)
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ16 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Ηρακλείου
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ14 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Πειραιά
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...