-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3 -
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2 -
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Δηλώσεις συμμετοχής Πρωταθλημάτων Υποδομών U12-U10-U8 και κληρώσεις
- Ενημερώθηκε: 4 Οκτωβρίου 2017
Σας ενημερώνουμε ότι τα σωματεία που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στα Πρωταθλήματα Υποδομών της Ένωσής μας κατηγοριών U12, U10 και U8 θα πρέπει να καταθέσουν την δήλωση συμμετοχής στα γραφεία της Ε.Π.Σ.Α. έως την Παρασκευή 13/10/2017. Καμία δήλωση που θα κατατεθεί μετά την προαναφερόμενη ημερομηνία δεν θα γίνεται δεκτή.
Επίσης σας ενημερώνουμε ότι την Δευτέρα 16/10/2017 και ώρα 18.00, στο Ενωσιακό γήπεδο Α. Κάνιστρας, θα πραγματοποιηθούν οι κληρώσεις των κατηγοριών.
*Συνημμένα μπορείτε να βρείτε την σχετική δήλωση συμμετοχής
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Επείγον – Εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων στη νέα πλατφόρμα e-kouros
Ξεκίνησαν οι εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων...
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...