-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3 -
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2 -
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αγώνες απονομών Tζούνιορ 5ου Ομίλου (Αιγίου) – Ορισμοί Διαιτητών
- Ενημερώθηκε: 19 Ιουνίου 2017
Η Επιτροπή Υποδομών σας ενημερώνει για το πρόγραμμα των αγώνων των απονομών της κατηγορίας Tζούνιορ 5ου Ομίλου το οποίο είναι το παρακάτω:
1) Γήπεδο Βασιλείου, Τετάρτη 21/6/2017,, Διαιτητές: Μέρμηγκας, Σταυρόπουλος
Γηπέδο 1
Ώρα 18.00, ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΑΜΑΡΩΝ
Ώρα 18.30, ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Ώρα 19.00, ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γήπεδο 2
Ώρα 18.00, ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 – ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ
Ώρα 18.30, ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΑΜΑΡΩΝ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2
Ώρα 19.00, ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ
2) Γήπεδο Calcetto 7Χ7, Τετάρτη 21/6/2017, , Διαιτητές: Σακελλαρίου, Αναγνωστόπουλος Ανδρέας
Γήπεδο 1
Ώρα 18.00, ΘΥΕΛΛΑ/ΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ
Ώρα 18.30,ΑΚΡΑΤΑ – ΘΥΕΛΛΑ/ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
Ώρα 19.00, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΑ
Γήπεδο 2
Ώρα 18.00, ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ – ΑΚΡΑΤΑ
Ώρα 18.30, ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
Ώρα 19.00, ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ
ΡΕΠΟ
18.00, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
18.30, ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
19.00, ΘΥΕΛΛΑ/ ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ16 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Ηρακλείου
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...