-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή1
3 -
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο1
2 -
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ4
1 -
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη0
1 -
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων1
4 -
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας3
0 -
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ3
0 -
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ0
5
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας2
0 -
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π1
1 -
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α2
2 -
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας0
1 -
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη0
0 -
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α2
1 -
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ4
0
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-1
2 -
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό3
2 -
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π0
3 -
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Πρόγραμμα αγώνων Παίδων ELIT και ADVANCED
- Ενημερώθηκε: 27 Απριλίου 2017
ELIT
1) ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΪΣ, Τετάρτη 3/5/2017, 18.00, γήπεδο ΡΙΟΛΟΥ
2) ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ/ ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ , Κυριακή 30/4/2017, 15.00, γήπεδο ΡΟΔΙΑΣ
3) ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ/ ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ/ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ, Σάββατο 29/4/2017, 13.30, γήπεδο ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ
4) ΔΙΑΣ – ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. ’92, Σάββατο 29/4/2017, 10.00, γήπεδο Κ. ΖΑΡΡΑΣ
5) ΠΑΜΠΑΤΡΑΪΚΟΣ/ ΠΕΤΕΙΝΟΙ – ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ, Σάββατο 29/4/2017, 10.30, γήπεδο ΕΠΣΑ Α. ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ
6) ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ/ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΟΥ -ΑΧΑΙΚΟΣ , Τετάρτη 3/5/2017, 17.30, γήπεδοΤΕΜΕΝΗΣ
7) ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ/ ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ 1, Τετάρτη 3/5/2017, 18.00, γήπεδο ΠΑΡΑΛΙΑΣ
8) ΠΑΤΡΑ 2005 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Σάββατο 29/4/2017, 12.00, γήπεδο Κ. ΖΑΡΡΑΣ
ADVANCED
1) ΑΧΑΪΚΗ – ΘΥΕΛΛΑ/ ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ 2, Σάββατο 29/4/2017, 10.30, γήπεδο ΛΑΚΚΟΠΕΤΡΑΣ
2) ΑΤΛΑΣ/ ΠΑΤΡΑ 2005 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ, Σάββατο 29/4/2017, 11.30, γήπεδο ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ
3) ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΕ ΑΡΟΗΣ, Σάββατο 29/4/2017, 11.30, γήπεδο ΡΟΔΙΑΣ
4) ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ – ΠΥΡΣΟΣ, παραίτηση ΠΥΡΣΟΣ, 3-0 α.α.
5) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΪΚΩΝ/ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΠΑΤΡΑΪΚΗ, Τετάρτη 3/5/2017, 17.00, γήπεδο ΜΑΡΑΚΑΝΑ
6) ΑΚΡΑΤΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΟΒΡΥΑΣ, Τετάρτη 3/5/2017, 18.00, γήπεδο ΑΚΡΑΤΑΣ
7) ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ/ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2010, Σάββατο 29/4/2017, 13.30, γήπεδο ΡΟΔΙΑΣ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Ανακοίνωση της Επιτροπής Διαιτησίας της ΕΠΣ Αχαΐας
Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Αχαΐας...
-
Τι είναι “εκτέλεση ενός γρήγορου φάουλ” και πότε επιτρέπεται;
Επιμέλεια Χρυσόστομος Μάνθος/ Τομέας Εκπαίδευσης ΕΠΣ Αχαΐας...
-
Επείγον – Εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων στη νέα πλατφόρμα e-kouros
Ξεκίνησαν οι εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων...
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...