-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή1
3 -
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο1
2 -
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη0
1 -
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ4
1 -
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας3
0 -
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων1
4 -
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ3
0 -
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ0
5 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3 -
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2 -
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Κληρώσεις Φάσης των 16 Παίδων – Β’ Φάσης Τζούνιορ
- Ενημερώθηκε: 26 Απριλίου 2016
Από την Επιτροπή Υποδομών σας ενημερώνουμε ότι την Μεγάλη Τετάρτη 27/4/2016 και ώρα 20.00 θα διεξαχθούν, στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Αχαΐας, οι κληρώσεις για τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων της Φάσης των 16 της κατηγορίας Παίδων καθώς και για την Β’ Φάση της κατηγορίας Τζούνιορ.
Επίσης σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 4/5/2016 και το Σάββατο 7/5/2016 θα διεξαχθούν οι αγώνες της Φάσης των 16 της κατηγορίας Παίδων και το Σαββατοκύριακο 7-8/5/2016 θα ολοκληρωθεί η τελευταία αγωνιστική της Α’ Φάσης κατηγορίας Προπαίδων και θα διεξαχθεί η πρώτη αγωνιστική της Β φάσης κατηγορίας Τζούνιορ.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Επείγον – Εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων στη νέα πλατφόρμα e-kouros
Ξεκίνησαν οι εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων...
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...