Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αναμέτρηση
Γ' κατηγορία - 4ος Όμιλος - 22η αγωνιστική | |
---|---|
23-04-2017 - 13:00 | |
Κάτω Καστριτσίου | |
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | |
ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
Το Φιλμ της Αναμέτρησης
Δείτε Ακόμα
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου | Κεραυνός 2016 |
---|
Αρχική Σύνθεση | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΜΕΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 1 | ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ||||||||||
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | 2 | ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ | 55 | 70 | ||||||||
ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 3 | ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||||||||||
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ | 4 | ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | ||||||||||
ΜΠΟΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 5 | ΚΑΜΠΟΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ | ||||||||||
74 | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 6 | ΜΗΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 78 | ||||||||
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ | 7 | JAHA ANIS | ||||||||||
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 8 | ΛΟΥΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 86 | |||||||||
60 | ΤΣΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 9 | ΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | |||||||||
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 10 | ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||||||
85 | ΚΑΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 11 | ΦΟΥΚΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | 46 |
Αναπληρωματικοί | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
85 | ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | 1 | ΣΑΡΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | |||||||||
74 | ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2 | ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | |||||||||
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 3 | ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 46 | |||||||||
ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 4 | ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||||
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 5 | ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | 70 | |||||||||
60 | ΠΗΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 6 | ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 86 | ||||||||
Χωρίς Συμμετοχή | 7 | ΖΑΙΜΙ ΕΡΝΕΣ |