Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αναμέτρηση
3 | - | 1 | ||
Δόξα Ελαιώνος | Θύελλα Αιγείρας |
Γ' Κατηγορία 4ος Όμιλος - 3η αγωνιστική | |
---|---|
18-10-2014 - 15:00 | |
Ροδιάς | |
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |
ΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
Το Φιλμ της Αναμέτρησης
Δείτε Ακόμα
Δόξα Ελαιώνος | Θύελλα Αιγείρας |
---|
Αρχική Σύνθεση | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | 1 | ΚΑΛΕΛΛΗΣ ΑΓΙΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ||||||||||
85 | ΜΑΝΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 2 | ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |||||||||
ΦΕΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ | 3 | MARKU ADRIAN | ||||||||||
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 4 | ΣΚΑΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||||||||||
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | 5 | ΦΩΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | ||||||||||
ΚΑΙΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ | 6 | ΛΙΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ | ||||||||||
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 7 | ΨΑΡΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||||||||||
ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 8 | ΝΑΚΕΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | ||||||||||
60 | 2,78,5 | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ | 9 | MARKU EDUARD | 66 | |||||||
46 | ΦΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ | 10 | ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ | 72 | ||||||||
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 11 | ΣΑΡΜΑΣ ΗΛΙΑΣ | 36 |
Αναπληρωματικοί | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 1 | ΝΑΚΕΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ||||||||||
46 | ΜΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2 | ΣΚΑΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | |||||||||
ΦΟΥΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | 3 | ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | 66 | |||||||||
ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 4 | ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ||||||||||
60 | ΡΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 5 | ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 72 | ||||||||
85 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ | 6 | ΒΟΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | |||||||||
ΦΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 7 | ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |