Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αναμέτρηση
3 | - | 4 | ||
Νίκη Λουσικών | Γαλήνη |
Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος - 30η αγωνιστική | |
---|---|
23-05-2015 - 17:30 | |
Λουσικών | |
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | |
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
Το Φιλμ της Αναμέτρησης
Νίκη Λουσικών | Γαλήνη |
---|
Αρχική Σύνθεση | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1 | ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | ||||||||||
ΔΟΥΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2 | ΑΡΚΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ | ||||||||||
75 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 3 | ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | |||||||||
ΧΟΛΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 4 | ΜΠΟΥΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ||||||||||
ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ | 5 | ΤΣΑΚΡΙΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ||||||||||
46 | 15 | ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 6 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 46 | |||||||
82 | ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 7 | ΚΑΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | |||||||||
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 8 | ΡΟΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ | 29 | |||||||||
ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 9 | ΜΠΕΚΙΑΡΙ ΒΙΛΙΑΝ | 50,76 | |||||||||
34 | ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 10 | ΤΣΑΚΡΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 85 | ||||||||
51 | ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 11 | ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 51 | 81 |
Αναπληρωματικοί | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | 1 | ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 29 | |||||||||
ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | 2 | ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 81 | |||||||||
51 | ΖΑΝΙ ΡΟΝΑΛΝΤΟ | 3 | ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | |||||||||
ΤΖΑΤΖΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 4 | ΤΣΙΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||||||||||
ΤΙΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 5 | ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ||||||||||
46 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | 6 | ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 46 | ||||||||
75 | SHEHU A | 7 | Χωρίς Συμμετοχή |