- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1993-11-21 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1959-01-01 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1984-08-21 ΑΛΕΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1977-06-23 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1978-01-01 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1971-02-05 ΑΡΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1971-01-01 ΒΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1969-01-01 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1982-12-23 ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1963-01-01 ΓΙΟΡΤΑΜΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1982-07-30 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1978-01-01 ΓΚΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1976-01-01 ΓΚΟΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1978-01-01 ΓΚΟΣΙΜΗΔΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
1993-06-17 ΓΚΟΣΙΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1985-05-08 ΓΚΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΕΟΚΛΗΣ
1994-04-11 ΓΟΥΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1977-01-01 ΓΟΥΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ
1972-01-01 ΔΕΛΕΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1991-07-14 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
1975-01-01 ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1991-06-13 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1975-01-01 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1970-01-01 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1993-03-31 ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1967-01-01 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1962-01-01 ΚΑΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1976-01-01 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1975-01-01 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΚΑΝΝΕΛΟΣ
1969-01-01 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1972-01-01 ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1980-01-01 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1977-01-01 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1979-01-01 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
1979-01-01 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
1979-01-01 ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
1976-01-13 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1976-01-01 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1994-04-27 ΛΑΖΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1994-09-16 ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1969-01-01 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1973-01-01 ΜΑΡΑΧΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1985-08-20 ΜΑΡΑΧΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΓΑΚΛΗΣ
1992-08-31 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1970-01-01 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1995-10-10 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1971-01-01 ΜΕΡΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΜΕΓΑΚΛΗΣ
1972-01-01 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1988-05-17 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΕΟΚΛΗΣ
1973-01-01 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΕΟΚΛΗΣ
1964-01-01 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΕΟΚΛΗΣ
1965-01-01 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1971-01-01 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1993-08-30 ΜΠΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1981-01-01 ΜΠΑΤΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1965-01-01 ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1979-01-01 ΜΠΙΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1980-01-01 ΜΠΟΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1959-01-01 ΜΠΟΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1970-01-01 ΜΠΟΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1984-08-30 ΜΠΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1990-07-02 ΜΠΟΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1967-01-01 ΜΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1958-01-01 ΜΠΟΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1993-10-14 ΜΠΟΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
1980-01-01 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1970-01-01 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1975-01-01 ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ.
1971-01-01 ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1964-01-01 ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1973-01-01 ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1980-01-01 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1972-01-01 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1991-01-17 ΠΑΠΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1961-01-01 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΝΑΣ
1973-01-01 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΝΑΣ
1966-01-01 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΗΝΑΣ
1969-01-01 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1982-01-01 ΠΙΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-01-13 ΠΙΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1955-01-01 ΠΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1959-01-01 ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1970-01-01 ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1975-01-01 ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1962-01-01 ΡΗΓΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1972-01-01 ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1975-01-01 ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1983-10-28 ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1975-08-01 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1995-07-02 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1971-01-01 ΣΥΡΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1984-08-08 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1974-01-01 ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1977-02-01 ΤΟΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1975-01-01 ΤΟΥΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1978-04-24 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1982-09-14 ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1972-01-01 ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1972-01-01 ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1986-12-04 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1984-07-20
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
29-09-2013
15:30
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Καμίνια
0 - 2
2
05-10-2013
15:00
Μετοχίου
Μετόχι
-
Θύελλα Σκιαδά
0 - 5
3
13-10-2013
15:00
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Δόξα Παραλίας
1 - 2
4
20-10-2013
11:30
Ντα Λουζ Οβρυάς
Ικαρος Πετρωτού
-
Θύελλα Σκιαδά
0 - 1
5
26-10-2013
15:00
Βουπρασίου
Βουπράσιο
-
Θύελλα Σκιαδά
2 - 1
6
03-11-2013
15:00
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Κεραυνός Μιτόπολης
0 - 0
7
10-11-2013
15:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
Φαραικός
-
Θύελλα Σκιαδά
1 - 1
8
17-11-2013
15:00
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Τριταιικός
1 - 3
9
24-11-2013
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Ολυμπιακός Πατρών
-
Θύελλα Σκιαδά
3 - 1
10
01-12-2013
15:00
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Δόξα Νιφορεΐκων
1 - 0
11
08-12-2013
15:00
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Πανμοβριακός Ριόλου
3 - 1
12
15-12-2013
12:30
Ρίου
Αίας Πατρών
-
Θύελλα Σκιαδά
3 - 1
13
22-12-2013
15:00
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Ψηλαλώνια
1 - 1
14
12-01-2014
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Καμίνια
-
Θύελλα Σκιαδά
3 - 6
15
19-01-2014
15:00
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Μετόχι
1 - 0
16
26-01-2014
15:00
Παραλίας
Δόξα Παραλίας
-
Θύελλα Σκιαδά
5 - 1
17
02-02-2014
15:30
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Ικαρος Πετρωτού
2 - 0
18
09-02-2014
15:30
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Βουπράσιο
1 - 3
19
16-02-2014
15:30
Μαζαρακίου
Κεραυνός Μιτόπολης
-
Θύελλα Σκιαδά
1 - 3
20
09-03-2014
16:00
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Φαραικός
2 - 0
21
16-03-2014
19:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Τριταιικός
-
Θύελλα Σκιαδά
0 - 1
22
23-03-2014
16:00
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Ολυμπιακός Πατρών
4 - 1
23
05-04-2014
16:30
Νιφορεΐκων
Δόξα Νιφορεΐκων
-
Θύελλα Σκιαδά
2 - 1
24
13-04-2014
16:30
Ριόλου
Πανμοβριακός Ριόλου
-
Θύελλα Σκιαδά
2 - 1
25
27-04-2014
13:30
Σταυροδρομίου
Θύελλα Σκιαδά
-
Αίας Πατρών
1 - 2
26
04-05-2014
13:30
Νίκης Προαστίου
Ψηλαλώνια
-
Θύελλα Σκιαδά
2 - 0
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων