- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Αετός Ρίου | ||||
Έδρα: | Ρίου | Κατηγορία: | Προπαιδων | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Προπαιδων-Όμιλος Γ' | Προπαιδων-Όμιλος Γ-Προημιτελική Φάση |
Αετός Ρίου | ||||
Έδρα: | Ρίου | |||
Κατηγορία: | Προπαιδων | |||
ΣτατιστικάΟμάδας | ||||
|
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΝΙΗΛ
2009-01-01 ΘΑΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ
2009-01-01 ΜΕΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
2009-01-01 ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2009-01-01 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2009-01-01 ΦΡΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
2009-01-01 ΦΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2009-01-01
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
05-11-2022
10:15
Ρίου
Αετός Ρίου
-
Α.Ε. Αρόης
0 - 6 2
19-11-2022
10:30
Ρίου
Αστέρας Θησέας
-
Αετός Ρίου
6 - 4 3
11-12-2022
09:30
Ρίου
Αετός Ρίου
-
Δαβουρλής Κ. 92 3
3 - 3 4
17-12-2022
10:30
Ντα Λουζ Οβρυάς
Πήγασος Μπεγουλακίου
-
Αετός Ρίου
3 - 0 5
14-01-2023
12:00
Ρίου
Αετός Ρίου
-
ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ
2 - 1 6
28-01-2023
15:00
Λιμνοχωρίου
ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε.
-
Αετός Ρίου
2 - 0 7
11-02-2023
11:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π.
-
Αετός Ρίου
4 - 1 8
04-03-2023
10:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Α.Ε. Αρόης
-
Αετός Ρίου
5 - 0 9
18-03-2023
12:15
Μιντιλογλίου
Αετός Ρίου
-
Αστέρας Θησέας
2 - 6 10
01-04-2023
10:00
Αγυιάς
Δαβουρλής Κ. 92 3
-
Αετός Ρίου
1 - 3 11
22-04-2023
11:30
Ρίου
Αετός Ρίου
-
Πήγασος Μπεγουλακίου
4 - 6 12
06-05-2023
11:45
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ
-
Αετός Ρίου
2 - 3 13
20-05-2023
10:00
Ρίου
Αετός Ρίου
-
ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε.
3 - 3 14
03-06-2023
10:30
Ρίου
Αετός Ρίου
-
ΔΟΞΑ /ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π.
0 - 4
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων