- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Έδρα: | |
Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1973-01-01 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ω.
2000-11-07 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1994-01-19 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1982-01-01 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1988-07-08 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1987-12-25 ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
1999-09-20 ΒΛΑΧΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1984-04-27 ΒΡΟΝΤΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1982-04-05 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1999-08-09 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1988-01-05 ΓΙΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
1983-04-10 ΓΡΑΙΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1997-09-23 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1972-01-01 ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1991-10-26 ΖΑΡΝΑΒΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1993-11-26 ΖΕΝΕΛΑΙ ΠΑΟΥΛΙΝ
2000-06-17 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1979-12-24 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1998-07-28 ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
1984-06-25 ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1998-10-21 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1978-01-01 ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
1999-02-01 ΚΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1993-05-05 ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1972-01-01 ΚΑΨΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1987-11-08 ΚΕΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
1990-04-01 ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1985-01-23 ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1994-09-23 ΛΟΥΚΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
1991-01-01 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1993-04-12 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1982-10-01 ΜΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1995-09-29 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1974-10-13 ΜΙΚΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1994-02-05 ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1999-10-24 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1995-07-25 ΞΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1982-05-16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
1995-07-12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1981-08-04 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1988-06-09 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1997-12-20 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1994-10-20 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1990-10-31 ΠΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2001-07-13 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
1992-03-29 ΠΥΛΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΣΠΥΡΟΣ
1988-01-07 ΣΑΖΑΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2002-04-03 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1981-01-12 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1983-06-12 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1993-03-01 ΣΩΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΟΣ
1998-02-20 ΤΡΙΚΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΑΒΙΔ
1998-07-31 ΤΣΙΚΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1988-01-21 ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1977-06-16 ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
1970-08-28 ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
1993-04-08 ΧΑΡΙΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1992-04-08
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
15-10-2017
12:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
-
Ροϊτίκων ΑΕ
1 - 5
2
22-10-2017
15:00
Λακκόπετρας
Αθλητική Ένωση Δυμαίων
-
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
1 - 0
4
05-11-2017
10:00
Ζαρουχλεΐκων
Ηρακλής Πατρών
-
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
2 - 2
5
12-11-2017
15:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
-
Γαλήνη
1 - 3
6
19-11-2017
10:00
Ζαρουχλεΐκων
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
-
Πετεινοί
2 - 1
7
26-11-2017
12:30
Ρίου
Δόξα Πατρών
-
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
2 - 2
8
03-12-2017
12:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
-
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
1 - 1
9
10-12-2017
15:00
Άρλας
Άρλα
-
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
1 - 1
10
17-12-2017
12:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
-
Πυρσός Πατρών
2 - 3
11
07-01-2018
15:00
Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού)
Ρωμανός
-
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
4 - 0
12
14-01-2018
15:00
Ροιτίκων
Ροϊτίκων ΑΕ
-
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
2 - 1
13
21-01-2018
10:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
-
Αθλητική Ένωση Δυμαίων
3 - 2
15
07-02-2018
15:30
Ζαρουχλεΐκων
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
-
Ηρακλής Πατρών
1 - 7
16
11-02-2018
12:30
Ντα Λουζ Οβρυάς
Γαλήνη
-
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
5 - 1
17
07-03-2018
16:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Πετεινοί
-
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
0 - 1
18
04-03-2018
10:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
-
Δόξα Πατρών
3 - 0
19
11-03-2018
16:00
Ζαρουχλεΐκων
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
-
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
2 - 0
20
18-03-2018
11:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
-
Άρλα
4 - 1
21
25-03-2018
10:00
Ζαρουχλεΐκων
Πυρσός Πατρών
-
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
2 - 0
22
01-04-2018
10:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων
-
Ρωμανός
3 - 3
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων