- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Έδρα: | |
Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 1ος Όμιλος |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
HODAJ ARBEN
AGIM
1998-07-10 ΑΒΡΑΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1971-01-01 ΑΒΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1979-01-01 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1969-01-01 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1986-08-26 ΑΜΟΛΟΧΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1980-01-01 ΑΜΟΛΟΧΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1978-09-10 ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1968-01-01 ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
1964-01-01 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1980-01-01 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1973-01-01 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1975-01-01 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1975-01-01 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1997-06-22 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1978-01-01 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1998-03-16 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1974-01-01 ΒΕΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1998-12-25 ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1972-07-31 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1989-08-05 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ
1996-11-13 ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1986-09-30 ΔΗΜΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1983-11-16 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1973-01-01 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1978-01-01 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1977-01-01 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1991-01-22 ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1980-01-15 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1977-01-01 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1980-01-01 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
1970-01-01 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1976-01-01 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1964-01-01 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1995-10-17 ΚΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
1986-12-14 ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1969-01-01 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1993-10-21 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
1968-01-01 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1986-01-12 ΜΑΡΓΑΛΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1969-01-01 ΜΑΡΓΑΛΙΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1964-01-01 ΜΑΡΓΑΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1961-01-01 ΜΑΡΓΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1973-09-29 ΜΑΡΓΑΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1972-01-01 ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1990-08-08 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1981-01-01 ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1965-01-01 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1962-01-01 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1974-01-01 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1967-01-01 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1990-03-23 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1964-01-01 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1987-09-12 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1970-08-07 ΠΥΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1969-01-01 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1984-03-15 ΣΚΟΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1993-12-30 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1988-08-29 ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1980-01-01 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΘΕΟΤΟΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1986-10-28 ΤΖΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣΗΜΑΚΗΣ
1959-01-01 ΤΖΟΥΔΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1985-01-01 ΤΣΙΧΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1994-04-14 ΤΣΙΧΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
1983-01-10 ΤΣΙΧΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1993-05-22 ΤΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1975-01-01 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1970-01-01
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
01-01-1970
02:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Άρλα
0 - 3 2
01-01-1970
02:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Διαγόρας 2010
-
Δόξα Πεττα
3 - 0 3
01-01-1970
02:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Πείρος Ισώματος
0 - 3 4
01-01-1970
02:00
Ζαρουχλεΐκων
Πυρσός Πατρών
-
Δόξα Πεττα
3 - 0 5
01-01-1970
02:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Πρωτέας
0 - 3 6
01-01-1970
02:00
Ροιτίκων
Ροϊτίκων ΑΕ
-
Δόξα Πεττα
3 - 0 7
01-01-1970
02:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Ακάδημος Λαρισσού
0 - 3 8
01-01-1970
02:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Καμίνια
-
Δόξα Πεττα
3 - 0 9
01-01-1970
02:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Μετόχι
0 - 3 10
01-01-1970
02:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
Προοδευτική Πατρών
-
Δόξα Πεττα
3 - 0 11
01-01-1970
02:00
Χαλανδρίτσας
Σταροχώρι
-
Δόξα Πεττα
3 - 0 12
01-01-1970
02:00
Άρλας
Άρλα
-
Δόξα Πεττα
3 - 0 13
01-01-1970
02:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Διαγόρας 2010
0 - 3 14
01-01-1970
02:00
Ισώματος
Πείρος Ισώματος
-
Δόξα Πεττα
3 - 0 15
01-01-1970
02:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Πυρσός Πατρών
0 - 3 16
01-01-1970
02:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Πρωτέας
-
Δόξα Πεττα
3 - 0 17
01-01-1970
02:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Ροϊτίκων ΑΕ
0 - 3 18
01-01-1970
02:00
Λάππα
Ακάδημος Λαρισσού
-
Δόξα Πεττα
3 - 0 19
01-01-1970
02:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Καμίνια
0 - 3 20
01-01-1970
02:00
Μετοχίου
Μετόχι
-
Δόξα Πεττα
3 - 0 21
01-01-1970
02:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Προοδευτική Πατρών
0 - 3 22
01-01-1970
02:00
Πέττα
Δόξα Πεττα
-
Σταροχώρι
0 - 3
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων