- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων | ||||
Έδρα: | Δημ.Στάδιο Βαλιμιτίκων | Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 4ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων | |
Έδρα: | Δημ.Στάδιο Βαλιμιτίκων |
Κατηγορία: | Γ' κατηγορία 4ος Όμιλος |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1973-01-01 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1976-01-01 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1984-01-01 ΒΑΓΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1983-01-01 ΒΑΓΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1977-01-01 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1986-11-24 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1988-03-11 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1982-05-07 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1986-08-14 ΓΓΕΛΙΟΣ ΤΟΝΕΤ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
1984-01-06 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1981-01-01 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1982-01-01 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1989-06-15 ΓΙΟΥΠΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1970-08-11 ΓΟΥΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1976-01-01 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1968-01-01 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΥΣ
1989-05-03 ΖΑΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1964-01-01 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
1981-02-14 ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1981-05-09 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1991-10-10 ΚΑΙΣΗ ΝΙΚΟΛΑΚΗ
ΗΛΙΑ
1988-03-28 ΚΑΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1972-01-01 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1983-01-01 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1976-09-04 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1985-01-01 ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1978-01-01 ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1981-01-01 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1980-01-14 ΚΟΛΛΗΤΗΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1985-02-07 ΚΟΣΣΙΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1983-09-14 ΚΡΙΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
1994-09-15 ΚΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
1989-05-26 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΗΛΙΑΣ
1977-01-01 ΛΙΑΡΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1968-01-22 ΛΙΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1967-01-01 ΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1989-11-26 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1975-01-01 ΜΑΜΤΣΑΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1984-01-01 ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1966-01-01 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1987-02-27 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1978-01-01 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
1982-12-15 ΜΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1961-01-01 ΜΠΑΛΙΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1983-02-19 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1971-03-14 ΜΠΟΤΗ ΕΝΕΑ
ΝΙΚΟΛΑ
1989-10-18 ΜΠΟΤΗ ΜΙΧΑΗΛ
ΝΙΚΟΛΑ
1992-10-15 ΝΤΖΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1983-01-01 ΟΡΤΕΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1965-01-01 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1975-01-01 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1975-01-01 ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1984-01-05 ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1973-01-01 ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1975-01-01 ΣΑΧΝΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1976-01-01 ΣΕΡΙΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ
1989-05-23 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1972-01-01 ΣΚΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1975-01-25 ΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1972-01-01 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1971-07-06 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1981-04-23 ΣΤΑΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1976-04-08 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1969-01-01 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1968-01-01 ΣΤΑΥΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1979-03-14 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1969-03-06 ΤΑΠΑΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1995-10-12 ΤΕΡΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1990-06-30 ΤΕΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1976-01-01 ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1976-01-01 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1970-05-03 ΤΖΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
1983-01-01 ΤΟΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1990-04-23 ΤΡΕΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
1983-01-01 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1972-01-01 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΜΕΛΕΤΙΟΣ
1970-01-01 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1982-01-01 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
1984-02-01 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1979-12-26 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1980-01-01 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1989-04-28 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1978-01-01 ΨΑΡΡΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1981-07-10
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
27-09-2014
16:00
Νικολεΐκων
Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
0 - 2
2
12-10-2014
13:00
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Δήμος Διακοπτού Α.Ο.
1 - 0
3
19-10-2014
15:00
Δημητροπουλου
Λύκοι Αιγιάλειας
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
2 - 1
4
25-10-2014
15:00
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Ζήρια-ΤΑΔ'93
2 - 3
5
02-11-2014
15:00
Πλαστήρα
Άρης Κουνινάς
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
2 - 0
6
08-11-2014
15:00
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Δόξα Ελαιώνος
0 - 0
7
15-11-2014
15:00
Δημητροπουλου
Κεραυνός Σελιανιτίκων
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
0 - 3
8
22-11-2014
15:00
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Φοίνικας Σαλμενίκου
3 - 1
9
29-11-2014
15:00
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Δάφνες Αιγιαλείας
4 - 0
10
06-12-2014
18:30
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ)
Δρέπανο
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
0 - 1
11
14-12-2014
15:00
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Σκεπαστό
5 - 0
12
20-12-2014
15:00
Ρίου
Άνω Καστρίτσι
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
3 - 0
13
11-01-2015
15:00
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Θύελλα Αιγείρας
2 - 1
14
18-01-2015
15:00
Τέμενης
Αστήρ Τέμενης
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
2 - 0
15
26-01-2015
15:00
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Καλάβρυτα
1 - 1
16
01-02-2015
15:00
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού
1 - 2
17
07-02-2015
15:15
Ροδιάς
Δήμος Διακοπτού Α.Ο.
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
1 - 1
18
15-02-2015
15:30
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Λύκοι Αιγιάλειας
1 - 3
19
28-02-2015
16:00
Ζήριας
Ζήρια-ΤΑΔ'93
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
2 - 2
20
07-03-2015
16:00
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Άρης Κουνινάς
4 - 1
21
14-03-2015
16:15
Ροδιάς
Δόξα Ελαιώνος
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
2 - 2
22
21-03-2015
16:30
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Κεραυνός Σελιανιτίκων
5 - 0
23
29-03-2015
16:30
Καμαρών
Φοίνικας Σαλμενίκου
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
2 - 1 24
05-04-2015
13:30
Πλαστήρα
Δάφνες Αιγιαλείας
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
1 - 2
25
19-04-2015
16:30
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Δρέπανο
2 - 0
26
26-04-2015
16:30
Σκεπαστού
Σκεπαστό
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
0 - 5
27
03-05-2015
16:30
Πλαστήρα
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Άνω Καστρίτσι
1 - 2
28
10-05-2015
16:30
Αιγείρας
Θύελλα Αιγείρας
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
3 - 1
29
17-05-2015
17:15
Τέμενης
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
-
Αστήρ Τέμενης
2 - 6
30
25-05-2015
17:15
Καλαβρύτων
Καλάβρυτα
-
Ατρόμητος Σταφιδαλώνων
5 - 1
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων