- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Αστραπή Ψαροφαΐου | ||||
Έδρα: | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Κατηγορία: | Β' κατηγορία 2ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Αστραπή Ψαροφαΐου | |
Έδρα: | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας |
Κατηγορία: | Β' κατηγορία 2ος Όμιλος |
ΣτατιστικάΟμάδας |
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1996-02-13 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1992-09-05 ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1972-01-01 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1987-03-10 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
1967-01-01 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1991-12-16 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1974-01-01 ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1995-05-18 ΓΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1960-10-03 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1977-09-29 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1976-03-15 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΙΝΟΠΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
1957-02-28 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1988-07-27 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1974-01-01 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
1985-01-04 ΓΙΩΡΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1986-10-18 ΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1989-06-12 ΓΚΟΓΚΟΝΑΣ ΓΚΟΓΚΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2000-07-04 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1972-01-01 ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1992-08-18 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1993-01-08 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1978-07-21 ΔΕΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1963-01-01 ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ
1964-04-14 ΔΙΠΛΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1969-01-01 ΔΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1976-01-01 ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
1986-06-04 ΖΑΓΚΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1968-01-01 ΖΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΝΩΛΗΣ
1973-01-01 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1987-04-27 ΖΗΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1989-09-05 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1990-02-03 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1989-02-21 ΘΩΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1972-01-01 ΚΑΙΣΗ ΣΩΤΗΡΑΚΗ
ΧΡΗΣΤΟ
1990-02-20 ΚΑΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1975-08-15 ΚΑΛΑΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1975-01-01 ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1992-01-15 ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1970-01-01 ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1976-01-01 ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1968-01-01 ΚΑΡΑΠΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1987-05-18 ΚΑΤΣΑΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1984-12-20 ΚΑΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1979-01-09 ΚΑΨΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
1966-01-01 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1984-05-11 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1981-03-04 ΚΟΛΟΒΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1975-01-01 ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1983-05-28 ΚΟΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1976-01-01 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1970-01-01 ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1976-01-01 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1989-12-15 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
-
1988-05-12 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1972-01-01 ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1987-01-12 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1990-06-26 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1978-01-01 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1980-01-01 ΛΙΒΑΘΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1989-08-02 ΛΙΒΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1992-11-18 ΛΙΟΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
1977-03-15 ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1975-01-01 ΜΑΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1961-12-22 ΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1969-09-06 ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1963-01-01 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2000-03-01 ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1981-03-26 ΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1972-01-01 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1972-01-01 ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2000-04-18 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2004-02-13 ΜΠΑΡΔΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1997-12-26 ΜΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1993-05-20 ΜΠΑΡΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1977-01-01 ΜΠΑΡΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2004-05-20 ΜΠΑΡΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2005-11-07 ΜΠΙΤΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Ω.
2001-02-07 ΜΠΙΤΣΙΚΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1992-03-12 ΜΠΙΤΣΙΚΟΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1990-01-29 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1976-10-11 ΝΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1992-01-18 ΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1977-07-18 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1976-11-18 ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1961-01-01 ΞΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1972-01-01 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1984-08-24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1974-01-01 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1975-01-01 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1976-01-01 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1989-10-30 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1986-02-08 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2000-06-13 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1970-01-01 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1990-12-20 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1977-01-01 ΠΕΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1986-07-12 ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-05-17 ΡΑΒΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1977-01-01 ΡΑΘΩΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1972-01-01 ΡΟΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
1959-01-01 ΡΟΥΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1962-01-25 ΣΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1972-01-01 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1982-07-06 ΣΙΕΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1982-04-03 ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1962-01-01 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1993-10-27 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1998-08-19 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1982-11-14 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1960-01-01 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1991-07-06 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1982-01-01 ΤΖΕΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1968-01-01 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1970-01-01 ΤΣΙΧΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1977-01-01 ΦΙΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1995-04-21 ΦΛΟΓΕΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1991-02-20 ΧΑΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1970-01-01 ΧΑΝΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1974-01-01
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
21-09-2014
13:30
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Αχιλλέας Καμαρών
2 - 3
2
28-09-2014
11:00
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Φλόγα Ρόδιας
1 - 2
3
11-10-2014
15:30
Οβρυάς
Φωστήρ Οβρυάς
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
4 - 1
4
19-10-2014
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Αστέρας Μιντιλογλίου
2 - 1
5
25-10-2014
15:00
Μελισσίων
Μελίσσια
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
2 - 0
6
02-11-2014
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Α.Ε.Κ. Πατρών
2 - 1
7
08-11-2014
15:00
Αβύθου
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
1 - 3
8
16-11-2014
12:30
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
2 - 2
9
23-11-2014
15:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Πήγασος Μπεγουλακίου
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
5 - 0
10
30-11-2014
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Πατρεύς
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
3 - 1
11
07-12-2014
12:15
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Αετός Πατρών
0 - 3
12
13-12-2014
15:00
Δημ.Στάδιο Βαλιμιτίκων
Αιγεύς-Άρης
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
1 - 2
13
21-12-2014
12:15
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Απόλλων Εγλυκάδος
0 - 5
14
11-01-2015
15:00
Ρίου
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
3 - 0 15
01-01-1970
02:00
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
A.E. Δρέπανου
0 - 3 16
01-01-1970
02:00
Καμαρών
Αχιλλέας Καμαρών
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
3 - 0 17
01-01-1970
02:00
Ροδιάς
Φλόγα Ρόδιας
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
3 - 0 19
01-01-1970
02:00
Μιντιλογλίου
Αστέρας Μιντιλογλίου
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
3 - 0 21
01-01-1970
02:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Α.Ε.Κ. Πατρών
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
3 - 0 23
01-01-1970
02:00
Ροδιάς
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
3 - 0 26
01-01-1970
02:00
Νίκης Προαστίου
Αετός Πατρών
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
3 - 0 28
01-01-1970
02:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Απόλλων Εγλυκάδος
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
3 - 0
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων