Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Κύπελλο (Κύπελλο) - Πίνακας Αποτελεσμάτων
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Πρόγραμμα | Ομάδες | Στατιστικά |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Πρόγραμμα | Ομάδες | Στατιστικά |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
02-10-2013 | 17:30 | Νίκης Προαστίου | A.E. Δρέπανου | - | Α.Ε.Κ. Πατρών | 2 - 3 | ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
30-10-2013 | 14:30 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Α.Ε.Κ. Πατρών | - | Άνω Καστρίτσι | 6 - 0 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
3ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
06-11-2013 | 14:30 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Α.Ε.Κ. Πατρών | - | Άρης Πατρών | 0 - 5 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
20-11-2013 | 14:30 | Νίκης Προαστίου | Αετός Πατρών | - | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | 0 - 2 | ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
30-10-2013 | 14:30 | Νίκης Προαστίου | Αετός Πατρών | - | Καμίνια | 3 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
02-10-2013 | 14:30 | Ρίου | Αετός Ρίου | - | Ωλενιακός | 2 - 1 | ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
08-09-2013 | 15:30 | Ρίου | Αίας Πατρών | - | Αρόη Α.Π.Ο. | 2 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
23-10-2013 | 14:30 | Ρίου | Αίας Πατρών | - | Αχαιός Σαραβαλίου | 2 - 3 | ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
15-09-2013 | 15:30 | Δημ.Στάδιο Βαλιμιτίκων | Αιγεύς-Άρης | - | Φλόγα Ρόδιας | 2 - 4 | ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
23-10-2013 | 14:30 | Λάππα | Ακάδημος Λαρισσού | - | Λιμνοχώρι | 1 - 2 | ΠΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
27-11-2013 | 14:30 | Ζαρουχλεΐκων | Αναγέννηση Πατρών | - | Ατρόμητος Πατρών | 7 - 6 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
25-09-2013 | 15:30 | Ζαρουχλεΐκων | Αναγέννηση Πατρών | - | Θύελλα Πατρών | 5 - 4 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
11-09-2013 | 15:30 | Ρίου | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | - | Αχαιός Σαραβαλίου | 0 - 3 | ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
3ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
06-11-2013 | 14:30 | Αβύθου | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | - | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | 1 - 2 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
02-10-2013 | 14:30 | Κάτω Καστριτσίου | Άνω Καστρίτσι | - | Εθνικός - Πολύτεκνος | 1 - 0 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
29-09-2013 | 14:30 | Λιμνοχωρίου | Απόλλων Βίδοβας | - | Λέων Αλισσού | 0 - 2 | ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ |
08-09-2013 | 15:30 | Ροδιάς | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | - | Ακράτα | 3 - 2 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
29-09-2013 | 14:30 | Νιφορεΐκων | Άρης Κάτω Αχαΐας | - | Δόξα Χαλανδρίτσας | 1 - 0 | ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
3ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
06-11-2013 | 14:30 | Νιφορεΐκων | Άρης Κάτω Αχαΐας | - | Πατρεύς | 2 - 4 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
23-10-2013 | 14:30 | Νιφορεΐκων | Άρης Κάτω Αχαΐας | - | Πρωτέας | 2 - 1 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
09-10-2013 | 14:30 | Αβύθου | Άρης Κουνινάς | - | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | 1 - 6 | ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
7ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
05-03-2014 | 15:30 | Θύελλας | Άρης Πατρών | - | Αναγέννηση Πατρών | 0 - 2 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
20-11-2013 | 14:30 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Άρης Πατρών | - | Αστραπή Ψαροφαΐου | 3 - 0 | ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
6ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
29-01-2014 | 15:00 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Άρης Πατρών | - | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 1 - 0 | ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
30-10-2013 | 14:30 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Άρης Πατρών | - | Πήγασος Μπεγουλακίου | 5 - 3 | ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
30-10-2013 | 14:30 | Μιντιλογλίου | Αστέρας Μιντιλογλίου | - | Αναγέννηση Πατρών | 0 - 2 | ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
09-10-2013 | 14:30 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | - | Θέα | 4 - 6 | ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
11-09-2013 | 15:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Αστραπή Ψαροφαΐου | - | Απόλλων Εγλυκάδος | 5 - 2 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
11-09-2013 | 15:30 | Ζαρουχλεΐκων | Ατρόμητος Πατρών | - | Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) | 1 - 0 | ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
29-10-2013 | 14:30 | Ρίου | Αυτόνομη Π.Ο. | - | Δαβουρλής K. 92 | 0 - 3 | ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
6ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
22-01-2014 | 15:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Αχαιός Σαραβαλίου | - | Αναγέννηση Πατρών | 0 - 1 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
23-10-2013 | 14:30 | Καμαρών | Αχιλλέας Καμαρών | - | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | 1 - 2 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
15-09-2013 | 15:30 | Καμαρών | Αχιλλέας Καμαρών | - | Θύελλα Αιγείρας | 5 - 0 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
15-09-2013 | 15:30 | Βουπρασίου | Βουπράσιο | - | Μετόχι | 3 - 0 | ΠΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
23-10-2013 | 14:30 | Βουπρασίου | Βουπράσιο | - | Πανμοβριακός Ριόλου | 1 - 2 | ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
28-09-2013 | 14:30 | Μιντιλογλίου | Γαλήνη | - | Αστέρας Μιντιλογλίου | 1 - 3 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
20-11-2013 | 14:30 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Διαγόρας Βραχνεΐκων | - | Δαβουρλής K. 92 | 2 - 1 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
5ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
18-12-2013 | 14:30 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Διαγόρας Βραχνεΐκων | - | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 3 - 6 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
02-10-2013 | 14:30 | Ζαρουχλεΐκων | Δίας Σαραβαλίου | - | Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων | 2 - 0 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
23-10-2013 | 14:30 | Ζαρουχλεΐκων | Δίας Σαραβαλίου | - | Διαγόρας Βραχνεΐκων | 1 - 3 | ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
23-10-2013 | 14:30 | Ροδιάς | Δόξα Ελαιώνος | - | Μελίσσια | 3 - 1 | ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
3ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
06-11-2013 | 14:30 | Ροδιάς | Δόξα Ελαιώνος | - | Πανμοβριακός Ριόλου | 1 - 5 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
02-10-2013 | 14:30 | Δρεπάνου | Δρέπανο | - | Μελίσσια | 1 - 2 | ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
30-10-2013 | 14:30 | Ζήριας | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | - | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | 0 - 2 | ΓΙΑΝΝEΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
23-10-2013 | 14:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Θέα | - | Πατρεύς | 0 - 3 | ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
5ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
18-12-2013 | 14:30 | Αβύθου | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | - | Αχαιός Σαραβαλίου | 3 - 5 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
15-09-2013 | 15:30 | Αβύθου | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | - | Παναιγιάλειος | 5 - 0 | ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
23-10-2013 | 14:30 | Αβύθου | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | - | Φλόγα Ρόδιας | 3 - 0 | ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
30-10-2013 | 14:30 | Σταυροδρομίου | Θύελλα Σκιαδά | - | Δόξα Νιφορεΐκων | 6 - 9 | ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
15-09-2013 | 15:30 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Ικαρος Πετρωτού | - | Πατρεύς | 0 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
29-09-2013 | 14:30 | Καλαβρύτων | Καλάβρυτα | - | Δόξα Ελαιώνος | 0 - 4 | ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
08-09-2013 | 15:30 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Καμίνια | - | Α.Ο. Πάτραι 2008 | 3 - 2 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
11-09-2013 | 15:30 | Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | - | Περιβόλα | 5 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
29-09-2013 | 14:30 | Κρίνου | Κρίνος | - | Άρλα | 1 - 0 | ΓΙΑΝΝEΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
27-11-2013 | 14:30 | Κρίνου | Κρίνος | - | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 0 - 1 | ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
23-10-2013 | 14:30 | Κρίνου | Κρίνος | - | Λέων Αλισσού | 3 - 1 | ΓΙΑΝΝEΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
20-11-2013 | 14:30 | Λιμνοχωρίου | Λιμνοχώρι | - | Αχαιός Σαραβαλίου | 0 - 1 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
29-09-2013 | 14:30 | Λουσικών | Νίκη Λουσικών | - | Πρωτέας | 3 - 4 | ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ |
11-09-2013 | 17:30 | Νίκης Προαστίου | Νίκη Προαστείου | - | Διαγόρας Βραχνεΐκων | 0 - 2 | ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
15-09-2013 | 15:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Ολυμπιακός Πατρών | - | Πετεινοί | 0 - 2 | ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
08-09-2013 | 15:30 | Σουλίου | Παναχαϊκός | - | Άρης Πατρών | 0 - 2 | ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
20-11-2013 | 14:30 | Ριόλου | Πανμοβριακός Ριόλου | - | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | 6 - 4 | ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
5ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
18-12-2013 | 14:30 | Ριόλου | Πανμοβριακός Ριόλου | - | Άρης Πατρών | 3 - 5 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-09-2013 | 15:30 | Ριόλου | Πανμοβριακός Ριόλου | - | Κεραυνός Μιτόπολης | 1 - 0 | ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
09-10-2013 | 14:30 | Ρίου | Πατραϊκή | - | Αυτόνομη Π.Ο. | 1 - 3 | ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ |
5ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
18-12-2013 | 19:30 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Πατρεύς | - | Αναγέννηση Πατρών | 0 - 3 | ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
04-12-2013 | 17:30 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Πατρεύς | - | Δόξα Νιφορεΐκων | 3 - 0 | ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
29-09-2013 | 14:30 | Ισώματος | Πείρος Ισώματος | - | Ακάδημος Λαρισσού | 0 - 1 | ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
30-10-2013 | 14:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Πετεινοί | - | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 2 - 3 | ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-09-2013 | 15:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Πήγασος Μπεγουλακίου | - | Δόξα Παραλίας | 7 - 6 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
30-10-2013 | 14:30 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Ροϊτίκων ΑΕ | - | Αετός Ρίου | 2 - 0 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
3ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
06-11-2013 | 15:00 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Ροϊτίκων ΑΕ | - | Ατρόμητος Πατρών | 0 - 3 | ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
02-10-2013 | 14:30 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Ροϊτίκων ΑΕ | - | Ρωμανός | 3 - 1 | ΓΙΑΝΝEΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
29-09-2013 | 12:30 | Νίκης Προαστίου | Σπάρτακος | - | Αργυρά Πατρών | 5 - 3 | ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
30-10-2013 | 14:30 | Ρίου | Σπάρτακος | - | Ατρόμητος Πατρών | 1 - 9 | ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
11-09-2013 | 15:30 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Τριταιικός | - | Λιμνοχώρι | 5 - 6 | ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ |
08-09-2013 | 15:30 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Φαραικός | - | Θύελλα Σκιαδά | 3 - 4 | ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ |
09-10-2013 | 14:30 | Καμαρών | Φοίνικας Σαλμενίκου | - | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 0 - 1 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
08-09-2013 | 15:30 | Οβρυάς | Φωστήρ Οβρυάς | - | Δαβουρλής K. 92 | 10 - 11 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
15-09-2013 | 15:30 | Νίκης Προαστίου | Ψηλαλώνια | - | Αετός Πατρών | 1 - 5 | ΠΑΣΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |