Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Κύπελλο (Προκριματική Φάση) - Πίνακας Αποτελεσμάτων
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Πρόγραμμα | Ομάδες | Στατιστικά |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Πρόγραμμα | Ομάδες | Στατιστικά |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
07-10-2020 | 16:00 | Δημητροπουλου | Άβυθος Αιγιάλειας | - | Αστήρ Τέμενης | 2 - 0 | ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
07-10-2020 | 16:00 | Αγυιάς | Αίας Πατρών | - | Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 | 7 - 5 | ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
30-09-2020 | 16:00 | Ροδιάς | Αιγίου ΑΕ | - | Φλόγα Ρόδιας | 1 - 3 | ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
14-10-2020 | 16:00 | Ροδιάς | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | - | Αχιλλέας Καμαρών | 3 - 4 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
30-09-2020 | 16:00 | Μιντιλογλίου | Αστέρας Μιντιλογλίου | - | Γαλήνη | 0 - 1 | ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
30-09-2020 | 17:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Αστραπή Ψαροφαΐου | - | Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) | 1 - 2 | ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
07-10-2020 | 17:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Άτλας Α.Σ. | - | Πετεινοί | 2 - 0 | ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
30-09-2020 | 16:00 | Αγυιάς | Αυτόνομη Π.Ο. | - | Ολυμπιακός Πατρών | 2 - 3 | ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
30-09-2020 | 16:00 | Πετρωτού | Αχαϊκός | - | Αργυρά Πατρών | 2 - 0 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
30-09-2020 | 16:00 | Ζαρουχλεΐκων | Δάφνη Πατρών | - | Απόλλων Εγλυκάδος | 1 - 2 | ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
30-09-2020 | 16:00 | Λακκόπετρας | Ικαρος Λακκόπετρας | - | Ατρόμητος Λάππα 2015 | 0 - 1 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
07-10-2020 | 16:00 | Μετοχίου | Μετόχι | - | Λέων Αλισσού | 1 - 2 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
07-10-2020 | 16:00 | Ζαρουχλεΐκων | Νεάπολη ΑΕ | - | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ | 2 - 6 | ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
07-10-2020 | 16:00 | Χαλανδρίτσας | Πείρος Ισώματος | - | Καμίνια | 3 - 2 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
14-10-2020 | 17:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Ροϊτίκων ΑΕ | - | Κρίνος | 4 - 0 | ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
07-10-2020 | 16:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Ρωμανός | - | Πυρσός Πατρών | 1 - 3 | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
30-09-2020 | 16:00 | Χαλανδρίτσας | Σταροχώρι | - | Φαραικός | 3 - 1 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
07-10-2020 | 16:00 | Ρίου | Φλόγα Κάτω Καστριτσίου | - | Περιβόλα | 8 - 7 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ |
07-10-2020 | 16:00 | Καμαρών | Φοινικας Ζήριας | - | A.E. Δρέπανου | 3 - 0 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
21-10-2020 | 15:45 | Θύελλας | Ωλενιακός | - | Αστέρας Λεοντίου | 2 - 0 | ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |