Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Κύπελλο (Προκριματική Φάση) - Πίνακας Αποτελεσμάτων
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Πρόγραμμα | Ομάδες | Στατιστικά |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Πρόγραμμα | Ομάδες | Στατιστικά |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
24-10-2018 | 15:30 | Αγυιάς | Αετός Πατρών | - | Φοινικας Ζήριας | 1 - 2 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
24-10-2018 | 15:30 | Ζαρουχλεΐκων | Αναγέννηση Πατρών | - | Πανμοβριακός Ριόλου | 0 - 4 | ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
24-10-2018 | 15:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Απόλλων Εγλυκάδος | - | Σταροχώρι | 1 - 0 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ |
31-12-1999 | 23:59 | Δεν έχει ορισθεί | Άρης Πατρών | - | Τριταιικός | 3 - 0 | Δεν έχει ορισθεί |
07-11-2018 | 14:30 | Δημητροπουλου | Αστήρ Τέμενης | - | Αιγείρας Ακράτας ΑΕ | 0 - 3 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
17-10-2018 | 15:30 | Λάππα | Ατρόμητος Λάππα 2015 | - | Γαλήνη | 1 - 0 | ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
24-10-2018 | 15:30 | Δημοτικό Κ. Αχαΐας | Αχαΐκή | - | Πάτρα 2005 A.E. | 3 - 1 | ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ |
31-10-2018 | 14:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Αχαιός Σαραβαλίου | - | Πήγασος Μπεγουλακίου | 4 - 5 | ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
17-10-2018 | 15:30 | Ζήριας | Αχιλλέας Καμαρών | - | Πάτραι Α.Π.Σ. | 0 - 5 | ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
17-10-2018 | 15:30 | Χαλανδρίτσας | Δόξα Χαλανδρίτσας | - | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 1 - 2 | ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
31-10-2018 | 14:30 | Ζαρουχλεΐκων | Εθνικός - Πολύτεκνος | - | Αρόη Α.Π.Ο. | 4 - 0 | ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
31-10-2018 | 14:30 | Αγυιάς | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ | - | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | 2 - 1 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
17-10-2018 | 15:30 | Ζαρουχλεΐκων | Ηρακλής Πατρών | - | Εθνικός Σαγεΐκων | 0 - 1 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
17-10-2018 | 15:30 | Θύελλας | Θύελλα Πατρών | - | Διαγόρας Βραχνεΐκων | 1 - 0 | ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
17-10-2018 | 15:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Ικαρος Πετρωτού | - | Δόξα Παραλίας | 0 - 1 | ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
24-10-2018 | 18:00 | Καλαβρύτων | Καλάβρυτα | - | Άνω Καστρίτσι | 2 - 0 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
31-10-2018 | 14:30 | Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | - | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 5 - 0 | ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
31-10-2018 | 14:30 | Σαγεΐκων | Κρίνος | - | Δόξα Νιφορεΐκων | 1 - 4 | ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
24-10-2018 | 15:30 | Άνω Αλισσού | Λέων Αλισσού | - | Ατρόμητος Πατρών | 1 - 5 | ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
24-10-2018 | 15:30 | Λακκόπετρας | Λιμνοχώρι | - | Καμίνια | 2 - 1 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
07-11-2018 | 14:30 | Νίκης Προαστίου | Νίκη Προαστείου | - | Παναχαΐκή Π.Α.Ε. | 2 - 1 | ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
07-11-2018 | 14:30 | Ζαρουχλεΐκων | Ολυμπιακός Πατρών | - | Προοδευτική Πατρών | 2 - 3 | ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
17-10-2018 | 15:30 | Αγυιάς | Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) | - | Παναιγιάλειος | 0 - 1 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
31-10-2018 | 14:30 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Περιβόλα | - | Δίας Σαραβαλίου | 0 - 2 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
24-10-2018 | 15:30 | Ρίου | Φλόγα Κάτω Καστριτσίου | - | Δαβουρλής K. 92 | 0 - 2 | ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
17-10-2018 | 15:30 | Ροδιάς | Φλόγα Ρόδιας | - | Δρέπανο | 3 - 1 | ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ |