Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Γ' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ισώματος | 28/10 | 15:00 | Πείρος Ισώματος | 1-2 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | ||||
Λακκόπετρας | 28/10 | 15:00 | Ικαρος Λακκόπετρας | 5-2 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | ||||
Πέττα | 28/10 | 15:00 | Δόξα Πεττα | 2-3 | Βασιλικό | ||||
Νίκη Λουσικών- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Λουσικών | 03/11 | 15:00 | Νίκη Λουσικών | 3-3 | Πείρος Ισώματος | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 03/11 | 15:00 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 3-1 | Ικαρος Λακκόπετρας | ||||
Βασιλικού | 03/11 | 15:00 | Βασιλικό | 4-0 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | ||||
Δόξα Πεττα- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βασιλικού | 09/11 | 15:00 | Βασιλικό | 3-4 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | ||||
Πέττα | 10/11 | 15:00 | Δόξα Πεττα | 0-1 | Νίκη Λουσικών | ||||
Ισώματος | 10/11 | 15:00 | Πείρος Ισώματος | 0-2 | Ικαρος Λακκόπετρας | ||||
Άρης Άνω Σουδενεΐκων- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Λουσικών | 16/11 | 15:00 | Νίκη Λουσικών | 5-0 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | ||||
Πέττα | 17/11 | 15:00 | Δόξα Πεττα | 3-1 | Πείρος Ισώματος | ||||
Λακκόπετρας | 17/11 | 15:00 | Ικαρος Λακκόπετρας | 1-0 | Βασιλικό | ||||
Αστέρας Τσουκαλεΐκων- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ισώματος | 23/11 | 15:00 | Πείρος Ισώματος | 0-2 | Βασιλικό | ||||
Μαζαρακίου | 23/11 | 15:00 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | 1-3 | Δόξα Πεττα | ||||
Μαζαρακίου | 24/11 | 12:30 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 1-1 | Νίκη Λουσικών | ||||
Ικαρος Λακκόπετρας- ρεπό |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Πέττα | 30/11 | 15:00 | Δόξα Πεττα | 1-6 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | ||||
Μαζαρακίου | 01/12 | 12:00 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | 2-2 | Πείρος Ισώματος | ||||
Λακκόπετρας | 01/12 | 15:00 | Ικαρος Λακκόπετρας | 1-3 | Νίκη Λουσικών | ||||
Βασιλικό- ρεπό |
7η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Λουσικών | 07/12 | 15:00 | Νίκη Λουσικών | 1-1 | Βασιλικό | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 08/12 | 12:00 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 5-2 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | ||||
Λακκόπετρας | 08/12 | 15:00 | Ικαρος Λακκόπετρας | 0-0 | Δόξα Πεττα | ||||
Πείρος Ισώματος- ρεπό |
8η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 11/12 | 15:30 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 2-0 | Πείρος Ισώματος | ||||
Μαζαρακίου | 15/12 | 12:30 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | 1-1 | Ικαρος Λακκόπετρας | ||||
Βασιλικού | 15/12 | 15:00 | Βασιλικό | 2-0 | Δόξα Πεττα | ||||
Νίκη Λουσικών- ρεπό |
9η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ισώματος | 21/12 | 15:00 | Πείρος Ισώματος | 3-1 | Νίκη Λουσικών | ||||
Λακκόπετρας | 22/12 | 15:00 | Ικαρος Λακκόπετρας | 1-4 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | ||||
Μαζαρακίου | 05/01 | 15:00 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | 3-6 | Βασιλικό | ||||
Δόξα Πεττα- ρεπό |
10η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 12/01 | 10:00 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 4-2 | Βασιλικό | ||||
Λακκόπετρας | 12/01 | 15:00 | Ικαρος Λακκόπετρας | 1-4 | Πείρος Ισώματος | ||||
Λουσικών | 12/01 | 15:00 | Νίκη Λουσικών | 2-2 | Δόξα Πεττα | ||||
Άρης Άνω Σουδενεΐκων- ρεπό |
11η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Μαζαρακίου | 18/01 | 15:00 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | 1-3 | Νίκη Λουσικών | ||||
Ισώματος | 18/01 | 15:30 | Πείρος Ισώματος | 3-0 | Δόξα Πεττα | ||||
Βασιλικού | 19/01 | 15:00 | Βασιλικό | 4-1 | Ικαρος Λακκόπετρας | ||||
Αστέρας Τσουκαλεΐκων- ρεπό |
12η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βασιλικού | 02/02 | 15:30 | Βασιλικό | 1-4 | Πείρος Ισώματος | ||||
Πέττα | 02/02 | 15:30 | Δόξα Πεττα | 3-1 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | ||||
Λουσικών | 02/02 | 15:30 | Νίκη Λουσικών | 0-2 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | ||||
Ικαρος Λακκόπετρας- ρεπό |
13η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 09/02 | 12:30 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 2-0 | Δόξα Πεττα | ||||
Ισώματος | 09/02 | 15:30 | Πείρος Ισώματος | 3-2 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | ||||
Λουσικών | 09/02 | 15:30 | Νίκη Λουσικών | 2-1 | Ικαρος Λακκόπετρας | ||||
Βασιλικό- ρεπό |
14η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Πέττα | 23/02 | 16:00 | Δόξα Πεττα | 2-1 | Ικαρος Λακκόπετρας | ||||
Βασιλικού | 23/02 | 16:00 | Βασιλικό | 2-0 | Νίκη Λουσικών | ||||
Μαζαρακίου | 23/02 | 16:00 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | 0-5 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | ||||
Πείρος Ισώματος- ρεπό |
15η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ισώματος | 09/03 | 16:00 | Πείρος Ισώματος | 1-2 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | ||||
Λακκόπετρας | 09/03 | 16:00 | Ικαρος Λακκόπετρας | 5-2 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | ||||
Πέττα | 09/03 | 16:00 | Δόξα Πεττα | 0-0 | Βασιλικό | ||||
Νίκη Λουσικών- ρεπό |
16η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 16/03 | 10:00 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 3-1 | Ικαρος Λακκόπετρας | ||||
Βασιλικού | 16/03 | 16:00 | Βασιλικό | 4-1 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | ||||
Λουσικών | 16/03 | 16:00 | Νίκη Λουσικών | 2-3 | Πείρος Ισώματος | ||||
Δόξα Πεττα- ρεπό |
17η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ισώματος | 22/03 | 16:00 | Πείρος Ισώματος | 1-0 | Ικαρος Λακκόπετρας | ||||
Πέττα | 22/03 | 16:00 | Δόξα Πεττα | 1-3 | Νίκη Λουσικών | ||||
Βασιλικού | 22/03 | 16:00 | Βασιλικό | 2-2 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | ||||
Άρης Άνω Σουδενεΐκων- ρεπό |
18η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Πέττα | 05/04 | 16:30 | Δόξα Πεττα | 0-0 | Πείρος Ισώματος | ||||
Λακκόπετρας | 05/04 | 16:30 | Ικαρος Λακκόπετρας | 1-1 | Βασιλικό | ||||
Λουσικών | 06/04 | 16:30 | Νίκη Λουσικών | 1-1 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | ||||
Αστέρας Τσουκαλεΐκων- ρεπό |
19η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ισώματος | 12/04 | 16:30 | Πείρος Ισώματος | 1-3 | Βασιλικό | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 13/04 | 11:00 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 3-1 | Νίκη Λουσικών | ||||
Μαζαρακίου | 13/04 | 13:30 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | 2-3 | Δόξα Πεττα | ||||
Ικαρος Λακκόπετρας- ρεπό |
20η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Μαζαρακίου | 27/04 | 16:30 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | 1-2 | Πείρος Ισώματος | ||||
Πέττα | 27/04 | 16:30 | Δόξα Πεττα | 2-4 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | ||||
Λακκόπετρας | 27/04 | 16:30 | Ικαρος Λακκόπετρας | 5-0 | Νίκη Λουσικών | ||||
Βασιλικό- ρεπό |
21η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 04/05 | 16:30 | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | 4-1 | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | ||||
Λουσικών | 04/05 | 16:30 | Νίκη Λουσικών | 2-1 | Βασιλικό | ||||
Λακκόπετρας | 04/05 | 16:30 | Ικαρος Λακκόπετρας | 4-1 | Δόξα Πεττα | ||||
Πείρος Ισώματος- ρεπό |