Αρχικη
Η ενωση
Ιστορικη Αναδρομη
Διοικητικο Συμβουλιο
Επιτροπές
Καταστατικό
Κανονισμοι
Προκηρυξεις
ΧΡΗΣΙΜΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΝΕΑ
Δελτία Τύπου
Νέα
Μικτή Αχαίας
Πρωταθλήματα
Υποδομές
Κύπελλο
Προπονητές
Αγωνιστικά
Ομαδες
Γηπεδα
Ποινολογιο
Αμεσα Αποτελεσματα
Παλαιοτερες Σεζον
Διαιτησια
Ορισμοι Διαιτητων
Εκπαίδευση
ΥΛΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ και ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ
Εγκύκλιοι- Οδηγίες-Άρθρα
Η ερώτηση της εβδομάδας
Κανονισμοί- Προκηρύξεις
Νέα Για Διαιτητές
Σύνδεση Διαιτητών
Αμεσα Αποτελεσματα
Επικοινωνια
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α' κατηγορία
A' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOFF
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOUT
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
Α' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOFF Β' Ομίλου
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOFF Α' Ομίλου
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOUT Α' ΟΜΙΛΟΥ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOUT Β' ΟΜΙΛΟΥ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Μπαράζ Β' Κατηγορίας
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Γ' κατηγορία
Α' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOFF Β' Ομίλου
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOFF Α' Ομίλου
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΚΥΠΕΛΛΟ
Κύπελλο
Α Γύρος
Πρόγραμμα
Ομάδες
Β Γύρος
Πρόγραμμα
Ομάδες
Γ Γύρος
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση
Πρόγραμμα
Ομάδες
Ημιτελική Φάση
Πρόγραμμα
Ομάδες
Μεγάλος Τελικός
Πρόγραμμα
Ομάδες
Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Α' κατηγορία
A' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOFF
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOUT
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
Α' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOFF Β' Ομίλου
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOFF Α' Ομίλου
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOUT Α' ΟΜΙΛΟΥ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOUT Β' ΟΜΙΛΟΥ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Μπαράζ Β' Κατηγορίας
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Γ' κατηγορία
Α' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' Όμιλος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOFF Β' Ομίλου
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
PLAYOFF Α' Ομίλου
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Κύπελλο
Α Γύρος
Πρόγραμμα
Ομάδες
Β Γύρος
Πρόγραμμα
Ομάδες
Γ Γύρος
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση
Πρόγραμμα
Ομάδες
Ημιτελική Φάση
Πρόγραμμα
Ομάδες
Μεγάλος Τελικός
Πρόγραμμα
Ομάδες
Σημαντικα
Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική
/
Στατιστικά
Γ' κατηγορία (4ος Όμιλος)
- Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013-Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013-Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013-Γ' Κατηγορία 3ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014-Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014-Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014-Γ' Κατηγορία 3ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015 -Γ' Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015 -Γ' Κατηγορία 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015 -Γ3 Όμιλος 14-15
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015 -Γ' Κατηγορία 4ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015 -Αγώνες Κατάταξης Γ1
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015 -Αγώνες Κατάταξης Γ2
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015 -Αγώνες Κατάταξης Γ3
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015 -Αγώνες Κατάταξης Γ4
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Γ' κατηγορία - 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Γ' κατηγορία - 4ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Γ' κατηγορία - Μπαράζ Γ3
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Γ' Κατ. - Αγ. Κατάταξης Γ1
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Γ' Κατ. - Αγ. Κατάταξης Γ4
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Γ' Κατ. - Αγ. Κατάταξης Γ3
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016-Γ' κατηγορία - Αγ. Κατάταξης Γ2
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Γ' κατηγορία - 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Γ' κατηγορία - 4ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Γ' κατηγορία - Αγώνες Μπαράζ Γ'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017-Γ' κατηγορία - Αγώνες Κατάταξης
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Γ' κατηγορία - 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Γ' κατηγορία - Playoff Γ1
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Γ' κατηγορία - Playoff Γ2
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Γ' κατηγορία - Μπαράζ PLAYOFF
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2020-2021-Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2020-2021-Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α ΟΜΙΛΟΥ
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Γ' κατηγορία-PLAYOFF B ΟΜΙΛΟΥ
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Γ' κατηγορία-ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Γ'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος - PLAYOFF
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος - PLAYOFF
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Γ' κατηγορία-Αγώνας PLAYOFF (2οι)
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Γ' κατηγορία-PLAYOFF Β' Ομίλου
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α' Ομίλου
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Πίνακας Αποτελεσμάτων
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α
Ομάδα
Γκολ
1
ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93
82
2
ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ
71
3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΙΑΣ ΣΥΜΠΟΛ.
69
4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016
58
5
ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
54
6
ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο.
51
7
ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
49
8
ΦΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
48
9
ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ Α.Ο.
46
10
ΑΒΥΘΟΥ Α,Ο.
38
11
ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
24
12
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ
23
13
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
21
14
ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Ο.
1
Περισσότεροι
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α
Ομάδα
Γκολ
1
ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ
21
2
ΦΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
23
3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
25
4
ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93
28
5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016
28
6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΙΑΣ ΣΥΜΠΟΛ.
34
7
ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο.
36
8
ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
39
9
ΑΒΥΘΟΥ Α,Ο.
41
10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ
56
11
ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ Α.Ο.
61
12
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
72
13
ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
80
14
ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Ο.
91
Περισσότεροι
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
Όνοματεπώνυμο
Ομάδα
Γκολ
ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Ζήρια-ΤΑΔ'93
30
ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ζήρια-ΤΑΔ'93
22
ΤΣΕΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
19
JAHA ANIS
Κεραυνός 2016
15
ΣΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
15
ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Σκεπαστό
14
ΚΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Φλόγα Ρόδιας
13
ΠΑΡΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Φλόγα Ρόδιας
12
ΜΠΑΣΑ ΚΛΑΙΝΤΙ
Φλόγα Ρόδιας
11
ΠΗΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
11
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Άνω Καστρίτσι
9
ΓΚΟΥΤΣΕ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Άρης Κουνινάς
9
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
8
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Άνω Καστρίτσι
8
ΜΟΥΚΑΙ ΑΡΝΤΙΤ
Άρης Κουνινάς
8
ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Σκεπαστό
8
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Φλόγα Ρόδιας
7
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Αβύθου Α,Ο.
7
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
7
ΚΑΝΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ζήρια-ΤΑΔ'93
6
ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κεραυνός 2016
6
ΠΕΡΣΙΝΑΚΑ ΦΑΜΠΙΟΝ
Άρης Κουνινάς
6
ΚΕΡΤΕΖΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού
6
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Αβύθου Α,Ο.
6
ΡΟΒΗΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
Θύελλα Αιγείρας
5
ΜΗΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κεραυνός 2016
5
ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ζήρια-ΤΑΔ'93
5
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Φλόγα Ρόδιας
5
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
Άρης Κουνινάς
5
ΣΕΡΒΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Θύελλα Αιγείρας
5
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Άνω Καστρίτσι
5
ΜΗΛΙΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
Σκεπαστό
5
ΣΚΑΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Θύελλα Αιγείρας
5
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Αβύθου Α,Ο.
5
ΔΡΟΥΓΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
5
ΑΜΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
5
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κεραυνός 2016
4
ΤΣΟΡΑΠΕ ΚΡΙΣΤΙ
Άνω Καστρίτσι
4
MARKU ADRIAN
Θύελλα Αιγείρας
4
ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
4
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
4
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Άνω Καστρίτσι
4
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Θύελλα Αιγείρας
4
ΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Κεραυνός 2016
4
ΜΠΟΥΖΗ ΚΛΕΒΗΣ
Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού
4
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού
4
ΤΣΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
4
ΔΡΑΓΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Σκεπαστό
4
ΜΠΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Άνω Καστρίτσι
3
ΝΤΟΝΤΑΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝ
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
3
Περισσότεροι
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο
Ομάδα
Λεπτά
ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Φλόγα Ρόδιας
2069
ΣΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
2061
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Άνω Καστρίτσι
2027
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
2027
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Φλόγα Ρόδιας
2024
ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Ζήρια-ΤΑΔ'93
2023
ΓΚΟΥΤΣΕ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Άρης Κουνινάς
2015
ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Κεραυνός 2016
1992
MARKU ADRIAN
Θύελλα Αιγείρας
1980
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Θύελλα Αιγείρας
1980
ΔΡΑΓΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Σκεπαστό
1980
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Άνω Καστρίτσι
1970
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Αβύθου Α,Ο.
1967
ΚΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Φλόγα Ρόδιας
1957
ΜΗΛΙΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
Σκεπαστό
1955
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
1944
LAMA LEIDI
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
1934
ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ζήρια-ΤΑΔ'93
1934
ΡΑΜΠΟΥΣΓΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Άρης Κουνινάς
1920
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Σκεπαστό
1895
ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Φλόγα Ρόδιας
1892
ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Σκεπαστό
1890
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού
1890
ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κεραυνός 2016
1882
ΤΣΟΡΑΠΕ ΚΡΙΣΤΙ
Άνω Καστρίτσι
1873
ΨΑΡΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Θύελλα Αιγείρας
1872
ΡΙΚΑ ΦΡΟΚ
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
1862
ΣΟΛΩΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Εθνικός Αιγίου
1862
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Αβύθου Α,Ο.
1860
ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Φλόγα Ρόδιας
1854
ΠΑΡΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Φλόγα Ρόδιας
1850
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
1846
ΝΤΟΝΤΑΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝ
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
1837
ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Σκεπαστό
1820
ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Σκεπαστό
1815
ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
1815
ΓΚΛΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Φλόγα Ρόδιας
1804
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου
1804
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Θύελλα Αιγείρας
1802
ΨΙΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Αβύθου Α,Ο.
1799
ΠΑΠΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αβύθου Α,Ο.
1798
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κεραυνός 2016
1787
ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Σκεπαστό
1782
ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κεραυνός 2016
1777
ΣΚΑΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Θύελλα Αιγείρας
1766
ΚΑΝΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ζήρια-ΤΑΔ'93
1755
ΤΣΕΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.
1754
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Αβύθου Α,Ο.
1753
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Αβύθου Α,Ο.
1751
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
Αβύθου Α,Ο.
1736
Περισσότεροι