Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ορισμοί Διαιτητών

Αγώνες του Σαββάτου 23-02-2019
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 22η 00:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Τριταιικός-Πάτρα 2005 A.E. Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 22η 15:30-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Ατρόμητος Πατρών ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΛΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 22η 15:30-Παραλίας Δόξα Παραλίας-Αχαΐκή ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 22η 15:30-Σαγεΐκων Εθνικός Σαγεΐκων-Δόξα Χαλανδρίτσας ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 22η 15:30-Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεΐκων ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΓΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 15:30-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΠΟΡΤΖΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 15:30-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Πάτραι Α.Π.Σ. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 15:30-Αγυιάς Δαβουρλής K. 92-Δρέπανο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 15:30-Ρίου Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Φοινικας Ζήριας ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΕΣΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 15:30-Ντα Λουζ Οβρυάς Άρης Πατρών-Αετός Πατρών ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 20η 15:30-Βραχνεΐκων ΑΕ Ροϊτίκων-Αχαιός Σαραβαλίου ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 20η 15:30-Πετρωτού Ικαρος Πετρωτού-Αστέρας Μιντιλογλίου ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 20η 15:30-Άνω Αλισσού Λέων Α. Αλισσού-Καμίνια ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 20η 15:45-Μαζαρακίου Ωλενιακός-Προοδευτική Πατρών ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΖΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 20η 15:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Περιβόλα-Αχαϊκός ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ELITE- 9η 10:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου-Α.Ο. Δίας ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΛΙΑΙ ΚΩΣΤΑ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ELITE- 9η 12:30-Θύελλας (Χόρτο) Θύελλα Πατρών-Κ. Δαβουρλής 92 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite B- 7η 10:00-Αχαϊκού ΑΧΑΙΚΟΣ 1-Δίας 2 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-ELITE A- 7η 12:15-Αρόης (7Χ7) Α.Ε. Αρόη 1-ΑΟ Δίας 1 ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Elite B- 7η 11:00-Αχαϊκού Αχαϊκός 1-Δίας 2 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Grassroots- 6η 10:30-Θύελλας Αιγίου Θύελλα Αιγίου 4-Άβυθος ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ- 1η 11:30-Δημητροπουλου Παναιγιάλειος-Πετεινοί/Πυρσός ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ- 1η 12:00-Πετρωτού Ίκαρος Πετρωτού-Α.Ε. Αρόης ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΟΒΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ- 1η 13:00-Ροδιάς Φλόγα Ροδιάς-Δόξα Παραλίας ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ADVANCED B ΄Β ΦΆΣΗ- 1η 11:00-Ροδιάς Απόλλων- Λύκοι-ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ADVANCED B ΄Β ΦΆΣΗ- 1η 11:00-Τέμενης Θύελλα Αιγίου-Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ADVANCED B ΄Β ΦΆΣΗ- 1η 11:00-Αγυιάς Αετός Πατρών-Αίολος-ΠΗΓΑΣΟΣ- Αχιλέας ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ADVANCED B ΄Β ΦΆΣΗ- 1η 12:00-Ζαρουχλεΐκων Αχιλέας Καμαρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Αγώνες της Κυριακής 24-02-2019
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 22η 15:30-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δίας Σαραβαλίου-Θύελλα Πατρών ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 22η 15:30-Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΛΙΑΙ ΚΩΣΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 18η 10:00-Αγυιάς Σπάρτακος-Α.Ε.Κ. Πατρών ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 18η 11:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Καλλιθέα-Αστραπή Ψαροφαΐου ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 18η 12:30-Αγυιάς Α.Ε. Αρόης-Μετόχι ΤΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΛΙΑΙ ΚΩΣΤΑ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 18η 15:30-Λακκόπετρας Δόξα Νιφορεΐκων-Κρίνος ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 18η 15:30-Αβύθου Άβυθος Αιγιάλειας-Δάφνη Πατρών ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 18η 15:30-Ρίου Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Αχιλλέας Καμαρών ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 20η 15:30-Χαλανδρίτσας Σταροχώρι-Λιμνοχώρι ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 20η 15:30-Μαζαρακίου Πείρος Ισώματος-Ατρόμητος Λάππα 2015 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 20η 15:30-Λιμνοχωρίου Απόλλων Βίδοβας-Φαραικός ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 20η 10:00-Πετρωτού Πολύτεκνος-Ψηλαλώνια ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 20η 12:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Δόξα Πατρών-Πετεινοί ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 20η 12:45-Πετρωτού Παναχαϊκός-Πυρσός Πατρών ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 20η 15:30-Ντα Λουζ Οβρυάς Γαλήνη-Ηρακλής Πατρών ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 20η 16:00-Πετρωτού Απόλλων Εγλυκάδος-Ρωμανός ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 20η 16:00-Ζαρουχλεΐκων Ολυμπιακός Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 20η 12:30-Ρίου Άνω Καστρίτσι-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 20η 15:30-Τέμενης Αστήρ Τέμενης-Καλάβρυτα ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 20η 15:30-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός 2016-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 20η 15:30-Δημητροπουλου Κεραυνός Σελιανιτίκων-Δόξα Ελαιώνος ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 20η 15:30-Ακράτας Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Αργυρά Πατρών ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 20η 15:30-Ροδιάς Φλόγα Ρόδιας-Αετός Ρίου ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 20η 18:15-Αγυιάς Αυτόνομη Π.Ο.-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ELITE- 9η 11:00-Τέμενης Θύελλα Αιγίου-Νίκη Προαστείου ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ELITE- 9η 16:00-Μιντιλογλίου Θησέας- Αστέρας Μιντιλογλίου-Α.Ε.Πάτρα 2005 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΡΑΜΠΡΙΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ELITE A- 7η 10:00-Rossoneri MFC Αίολος Αγυιάς-Θύελλα Πατρών 1 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ELITE A- 7η 10:00-Αθλόπολις ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1-Θύελλα Αιγίου 1 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ELITE A- 7η 10:30-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Δαβουρλής Κ 92 1 ΛΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite B- 7η 10:00-Πετρωτού (5x5) Ίκαρος Πετρωτού 1-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite B- 7η 10:00-Βραχνεΐκων Διαγόρας 1-Θύελλα Πατρών 2 ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite B- 7η 11:00-Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ92 2-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-ELITE A- 7η 11:00-Αθλόπολις ΑΕ Πάτρα 2005 1-Θύελλα Αιγίου 1 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-ELITE A- 7η 11:15-Rossoneri MFC Αίολος Αγυίας-Θύελλα Πατρών 1 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-ELITE A- 7η 11:45-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Δαβουρλής Κ. 92 1 ΛΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Elite B- 7η 11:15-Βραχνεΐκων Διαγόρας Βραχνεϊκων 1-Θύελλα Πατρών 2 ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Elite B- 7η 12:15-Δαβουρλή Δαβουρλής Κ. 92 2-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Grassroots- 6η 10:00-Βασιλείου 5Χ5 Μέγας Αλέξανδρος 4-Αχιλλέας Καμαρών ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Δευτέρας 25-02-2019
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων-Κανονική Περίοδος- 8η 14:30-Νίκης Προαστίου Α.Σ. Νίκη Προαστείου-Α.Ο. Διαγόρας ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων-Κανονική Περίοδος- 4η 14:45-Πετρωτού ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -
Αγώνες της Τετάρτης 27-02-2019
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ- 1η 16:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Αχαΐκός Α.Ο.-Αχαϊκή Α.Ε. Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -