Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ορισμοί Διαιτητών

Αγώνες της Πέμπτης 19-04-2018
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων - Advanced League- 3η 19:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Α.Ο. Άτλας-Αστέρας Τεμένης ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ -
Αγώνες του Σαββάτου 21-04-2018
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 28η 17:30-Οβρυάς Φωστήρ Οβρυάς-Άρης Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 28η 17:30-Άνω Αλισσού Λέων Α. Αλισσού-Λιμνοχώρι Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 28η 17:30-Παραλίας Δόξα Παραλίας-Δαβουρλής K. 92 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 28η 17:30-Ριόλου Πανμοβριακός Ριόλου-Πήγασος Μπεγουλακίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 28η 17:30-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αναγέννηση Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 28η 17:30-Βραχνεΐκων Αετός Πατρών-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 28η 17:30-Θύελλας (Χώμα) Θύελλα Πατρών-Νίκη Προαστείου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 28η 17:30-Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 28η 17:30-Χαλανδρίτσας Σταροχώρι-Απόλλων Βίδοβας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 28η 17:30-Ντα Λουζ Οβρυάς Πάτραι Α.Π.Σ.-Πολύτεκνος Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 28η 17:30-Μιντιλογλίου Απόλλων Εγλυκάδος-Ικαρος Πετρωτού Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 28η 17:30-Καμαρών Αχιλλέας Καμαρών-Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 28η 17:30-Ρίου Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Καλάβρυτα Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 28η 17:30-Ροδιάς Φλόγα Ρόδιας-Κεραυνός 2016 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 28η 17:30-Τέμενης Αστήρ Τέμενης-Δήμος Διακοπτού Α.Ο. Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 28η 17:30-Καλαβρύτων Σκεπαστό-Φοίνικας Σαλμενίκου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 28η 17:30-Ζήριας Ζήρια-ΤΑΔ'93-Θύελλα Αιγείρας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 28η 17:30-Νίκης Προαστίου A.E. Δρέπανου-Ακράτα Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων - Elite Under 16- 12η 12:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Αχαΐκός Α.Ο.-Α.Ο. Δίας Παναχαΐκός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων - Elite Under 14- 12η 10:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε. Πάτρα 2005-Δαβουρλής Κ 92 1 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων - Elite Under 14- 12η 11:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Α.Ο. Δίας- Πήγασος Μπεγουλακίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων - Advanced A Β Φάση- 6η 12:00-Αγυιάς Πανιώνιος- Πατραΐκή-Ίκαρος Πετρωτού Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων - Grassroots B Β Φάση- 4η 10:00-Αγυιάς Κ. Δαβουρλής 2-Φλόγα Ροδιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - Playoff Γ2- 3η 17:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Προοδευτική Πατρών-Παναχαϊκός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Κυριακής 22-04-2018
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 28η 14:00-Βραχνεΐκων Καμίνια-Πήγασος Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 28η 14:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Καλλιθέα-Αστέρας Μιντιλογλίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 28η 17:30-Λάππα Ατρόμητος Λάππα 2015-Ωλενιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 28η 17:30-Σταυροδρομίου Τριταιικός-Δόξα Χαλανδρίτσας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 28η 17:30-Ντα Λουζ Οβρυάς Φαραικός-Αστέρας Τσουκαλεΐκων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 28η 17:30-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Αχαιός Σαραβαλίου-Πείρος Ισώματος Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 28η 17:30-Βραχνεΐκων Διαγόρας 2010-Δίας Σαραβαλίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 28η 11:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Αχαϊκός-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 28η 11:00-Ζαρουχλεΐκων Ψηλαλώνια-Αυτόνομη Π.Ο. Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 28η 13:30-Ζαρουχλεΐκων Δάφνη Πατρών-Πάτρα 2005 A.E. Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 28η 17:30-Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Ολυμπιακός Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 28η 17:30-Ρίου Αετός Ρίου-Α.Π.Ο. Αρόη Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 28η 17:30-Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αργυρά Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων - Advanced League- 3η 12:00-Σαγεΐκων Εθνικός Σαγεΐκων-Θύελλα Αιγίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων - Advanced A Β Φάση- 6η 11:30-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός- Αετός-Αχαϊκή Α.Ε. Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - Playoff Γ1- 3η 14:00-Ρίου Δόξα Πατρών-Πετεινοί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - Playoff Γ1- 3η 17:30-Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) Ρωμανός-Γαλήνη Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - Playoff Γ2- 3η 17:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Α.Ε.Κ. Πατρών-Περιβόλα Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Δευτέρας 23-04-2018
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων - Elite Under 16- 12η 15:30-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Παμπατραϊκός- Πετεινοί Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων - Grassroots B Β Φάση- 4η 15:30-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε. Αρόης-Α.Ε. Πάτρα 2005 2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί
Αγώνες της Τετάρτης 25-04-2018
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 29η 17:30-Σαγεΐκων Εθνικός Σαγεΐκων-Λέων Α. Αλισσού Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 29η 17:30-Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Άρης Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 29η 17:30-Παραλίας Δόξα Παραλίας-Πανμοβριακός Ριόλου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 29η 17:30-Νίκης Προαστίου Δαβουρλής K. 92-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 29η 17:30-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Αετός Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 29η 17:30-Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Θύελλα Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 29η 17:30-Αβύθου Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Ατρόμητος Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 29η 17:30-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Φωστήρ Οβρυάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων - Advanced A Β Φάση- 6η 17:00-Ροδιάς Παναιγιάλειος-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί -