Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ορισμοί Διαιτητών

Αγώνες του Σαββάτου 16-12-2017
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 13η 15:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Άρης Πατρών-Φωστήρ Οβρυάς ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 13η 15:00-Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Λέων Α. Αλισσού ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 13η 15:00-Αγυιάς Δαβουρλής K. 92-Δόξα Παραλίας ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 13η 15:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Πανμοβριακός Ριόλου ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 13η 15:00-Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 13η 15:00-Αβύθου Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αετός Πατρών ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 13η 15:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Θύελλα Πατρών ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 13η 15:00-Σαγεΐκων Εθνικός Σαγεΐκων-Ατρόμητος Πατρών ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 13η 15:00-Χαλανδρίτσας Δόξα Χαλανδρίτσας-Τριταιικός ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 13η 15:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πήγασος Πατρών-Καμίνια ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 13η 15:00-Βραχνεΐκων Πάτρα 2005 A.E.-Δάφνη Πατρών ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 13η 15:00-Ρίου Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Αχαϊκός ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 13η 15:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός 2016-Φλόγα Ρόδιας ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 13η 15:00-Καμαρών Φοίνικας Σαλμενίκου-Σκεπαστό ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 13η 15:00-Ακράτας Ακράτα-A.E. Δρέπανου ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 13η 16:00-Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αναγέννηση Ψαθόπυργου ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΑΝΕΛΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ -
Αγώνες της Κυριακής 17-12-2017
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 13η 10:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δίας Σαραβαλίου-Διαγόρας 2010 ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 13η 15:00-Θύελλας (Χόρτο) Ωλενιακός-Ατρόμητος Λάππα 2015 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 13η 15:00-Λιμνοχωρίου Απόλλων Βίδοβας-Σταροχώρι ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 13η 15:00-Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου-Καλλιθέα ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 13η 15:00-Βραχνεΐκων Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Φαραικός ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 13η 15:00-Μαζαρακίου Πείρος Ισώματος-Αχαιός Σαραβαλίου ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 10η 10:00-Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Πετεινοί ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 10η 12:30-Βραχνεΐκων Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Πυρσός Πατρών ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 10η 15:00-Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) Ρωμανός-Γαλήνη ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 10η 15:00-Ροιτίκων ΑΕ Ροϊτίκων-Ηρακλής Πατρών ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 1ος Όμιλος- 10η 15:00-Ρίου Δόξα Πατρών-Άρλα ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 10η 10:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Προοδευτική Πατρών-Άνω Καστρίτσι ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 10η 12:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Περιβόλα-Δόξα Ελαιώνος ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 10η 12:30-Ρίου Α.Ε.Κ. Πατρών-Παναχαϊκός ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 10η 12:30-Ροδιάς Λύκοι Αιγιάλειας-ΠΑΟΚ Πατρών Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 10η 15:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Σπάρτακος-Α.Ε. Αρόης ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 13η 12:30-Ζαρουχλεΐκων Πολύτεκνος-Πάτραι Α.Π.Σ. ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 13η 12:30-Αγυιάς Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Μέγας Δικέφαλος ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 13η 12:30-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Ικαρος Πετρωτού-Απόλλων Εγλυκάδος ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 13η 15:00-Ζαρουχλεΐκων Ολυμπιακός Πατρών-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΙΡΑΙ ΕΝΤΙΟΝ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 13η 15:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Π.Ο. Αρόη-Αετός Ρίου ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΕΖΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 13η 15:00-Αγυιάς Αυτόνομη Π.Ο.-Ψηλαλώνια ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 13η 15:00-Νίκης Προαστίου Αργυρά Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 13η 15:00-Αβύθου Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Αχιλλέας Καμαρών ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΑΝΕΛΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 13η 15:00-Ροδιάς Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Αστήρ Τέμενης ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 13η 15:00-Αιγείρας Θύελλα Αιγείρας-Ζήρια-ΤΑΔ'93 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ -