Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Άμεσα Αποτελέσματα

Αγώνες του Σαββάτου 25-03-2017
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-7η 15:30 Δημοτικό Κ. Αχαΐας Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Πανμοβριακός Ριόλου1 - 0 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αγώνες της Κυριακής 26-03-2017
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος-22η 17:00 Σουλίου Παναχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου0 - 2 ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος-22η 17:00 Κρίνου Κρίνος-Θύελλα Πατρών0 - 2 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος-22η 17:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Ικαρος Πετρωτού-Δόξα Χαλανδρίτσας1 - 1 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος-22η 17:00 Βραχνεΐκων Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αχαιός Σαραβαλίου3 - 0 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος-22η 17:00 Λακκόπετρας Απόλλων Βίδοβας-Φωστήρ Οβρυάς0 - 4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος-22η 17:00 Μαζαρακίου Κεραυνός Μιτόπολης-Πολύτεκνος2 - 3 ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος-22η 17:00 Ντα Λουζ Οβρυάς Φαραικός-Ατρόμητος Λάππα 20151 - 1 ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος-22η 11:30 Ροδιάς Δόξα Ελαιώνος-Πάτρα 2005 A.E.1 - 1 ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος-22η 17:00 Καμαρών Φοίνικας Σαλμενίκου-Μέγας Δικέφαλος0 - 0 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος-22η 17:00 Ζαρουχλεΐκων Ψηλαλώνια-Καλάβρυτα2 - 3 ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος-22η 17:00 Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Δρέπανο-Ακράτα1 - 2 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος-22η 17:00 Νίκης Προαστίου Αετός Πατρών-Αστήρ Τέμενης1 - 0 ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος-22η 17:00 Ρίου Αετός Ρίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου2 - 3 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος-22η 17:00 Ροδιάς Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Δαβουρλής K. 920 - 2 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος-19η 11:00 Βραχνεΐκων Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Αχιλλέας Οβρυάς2 - 0 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος-19η 11:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Πατρών-Ηρακλής Πατρών2 - 0 ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος-19η 11:00 Ρίου Σπάρτακος-Α.Π.Ο. Αρόη2 - 0 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος-19η 14:00 Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Δάφνη Πατρών2 - 4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος-19η 14:30 Νίκης Προαστίου Αίας Πατρών-Αργυρά Πατρών0 - 4 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος-19η 17:00 Θύελλας (Χόρτο) Ωλενιακός-Πάτραι Α.Π.Σ.2 - 3 ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 2ος Όμιλος-19η 17:00 Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) Ρωμανός-Αυτόνομη Π.Ο.5 - 0 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος-19η 11:00 Ζαρουχλεΐκων Γαλήνη-Α.Ε. Αρόης4 - 1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος-19η 13:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Περιβόλα-Αχαϊκός1 - 0 ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος-19η 14:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δίας Σαραβαλίου-Πετεινοί1 - 0 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος-19η 14:00 Βραχνεΐκων Άτλας Α.Σ.-Καλλιθέα1 - 6 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 4ος Όμιλος-19η 14:00 Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός 2016-Κεραυνός Σελιανιτίκων3 - 0 ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 4ος Όμιλος-19η 14:00 Ροδιάς Φλόγα Ρόδιας-Θύελλα Αιγείρας2 - 1 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 4ος Όμιλος-19η 14:00 Ρίου Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Άνω Καστρίτσι3 - 0 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 4ος Όμιλος-19η 14:00 Νικολεΐκων Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού-Αβύθου Α,Ο.1 - 5 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 4ος Όμιλος-19η 17:00 Σκεπαστού Σκεπαστό-Άρης Κουνινάς1 - 0 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 4ος Όμιλος-19η 17:00 Αβύθου Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Εθνικός Αιγίου2 - 0 ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων - 2ος Όμιλος-9η 11:30 Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαΐκή-Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ - 2ος Όμιλος-8η 09:30 Δία Δόξα Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ - 2ος Όμιλος-8η 09:30 Δία Δίας Σαραβαλίου-Παναχαΐς - ΒΟΥΤΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ - 2ος Όμιλος-8η 10:00 Γαλήνης Γαλήνη-Πάτρα 2005 A.E.8 - 3 ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ - 3ος Όμιλος-9η 12:00 Δία Δίας Σαραβαλίου 2-Δαβουρλής Κ. 92 2 - Δεν έχει οριστεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ - 3ος Όμιλος-8η 09:30 Θύελλας Αιγίου Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Φλόγα Ρόδιας - ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ - 3ος Όμιλος-8η 10:00 Καμαρών Αχιλλέας Καμαρών-Άρης Κουνινάς - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ - 3ος Όμιλος-8η 10:00 Τέμενης Αστήρ Τέμενης-Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ - 3ος Όμιλος-8η 11:00 Ακράτας Ακράτα-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ - 3ος Όμιλος-8η 11:00 Βασιλείου 5Χ5 Παναιγιάλειος-Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς12 - 0 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ - 4ος Όμιλος-8η 11:00 Δαβουρλή Δαβουρλής K. 92-Πυρσός Πατρών - Δεν έχει οριστεί
Αγώνες της Δευτέρας 27-03-2017
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων - 2ος Όμιλος-9η 15:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πάτρα 2005 Α.Ε. 2-Θύελλα - Ωλενιακός 24 - 1 ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Αγώνες της Τετάρτης 29-03-2017
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - -22η 16:00 Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - -22η 17:00 Παραλίας Δόξα Παραλίας-Άρης Πατρών - ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - -22η 17:00 Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - -22η 17:00 Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων - ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - -22η 17:00 Ριόλου Πανμοβριακός Ριόλου-Ατρόμητος Πατρών - ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - -22η 17:00 Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - -22η 17:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Απόλλων Εγλυκάδος - ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - -22η 17:00 Άνω Αλισσού Λέων Α. Αλισσού-Διαγόρας Βραχνεΐκων - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος-22η 17:30 Ρίου Ποσειδών Πάτρας-Αχιλλέας Καμαρών - ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος-19η 17:00 Βραχνεΐκων Α.Ε.Κ. Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών - ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος-19η 17:00 Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Παναχαΐς-Δόξα Πατρών - ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ