Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Άμεσα Αποτελέσματα

Αγώνες του Σαββάτου 31-10-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Ριόλου Πανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Παραλίας - ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Πετρωτού Ικαρος Πετρωτού-Αναγέννηση Πατρών - ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Δόξα Νιφορεΐκων - ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Βραχνεΐκων Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δόξα Χαλανδρίτσας - ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου - ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 18:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πάτρα 2005 A.E.-Πολύτεκνος - ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Ακράτας Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Δαβουρλής K. 92 - ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Πάτραι Α.Π.Σ. - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Αγυιάς Αετός Πατρών-Ηρακλής Πατρών - ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 16:00 Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" - ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Αστραπή Ψαροφαΐου-Καμίνια - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Λακκόπετρας Ικαρος Λακκόπετρας-Ατρόμητος Λάππα 2015 - ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Νίκης Προαστίου Αργυρά Πατρών-Φοινικας Ζήριας - ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Τέμενης Αστήρ Τέμενης-Αυτόνομη Π.Ο. - ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Ροδιάς Αιγίου ΑΕ-A.E. Δρέπανου - ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-4η 12:30 Θύελλας (Χόρτο) Ωλενιακός-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 18:00 Αγυιάς Αίας Πατρών-Σπάρτακος - ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Αγώνες της Κυριακής 01-11-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Αχαιός Σαραβαλίου-Δίας Σαραβαλίου - ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Πετρωτού Α.Π.Ο. Αρόη-Αναγέννηση Ψαθόπυργου - ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Άρης Πατρών-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Ρίου Αετός Ρίου-Άνω Καστρίτσι - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 12:00 Πετρωτού Περιβόλα-Άτλας Α.Σ. - ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 12:15 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Ολυμπιακός Πατρών-Φαραικός - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Χαλανδρίτσας Πείρος Ισώματος-Πυρσός Πατρών - ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου-Γαλήνη - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Άνω Αλισσού Λέων Αλισσού-Αχαϊκός - ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Ζαρουχλεΐκων Δάφνη Πατρών-Σταροχώρι - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 11:30 Ρίου Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - ΜΑΧΑΙΡΑΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Απόλλων Εγλυκάδος - ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Καμαρών Αχιλλέας Καμαρών-Άβυθος Αιγιάλειας - ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Πετεινοί - ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 18:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Φλόγα Ρόδιας - ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-4η 00:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Προοδευτική Πατρών-Κρίνος - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-4η 10:00 Ζαρουχλεΐκων Νεάπολη ΑΕ-ΑΕ Ροϊτίκων - ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-4η 12:30 Ζαρουχλεΐκων Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Μετόχι - ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 00:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε.Κ. Πατρών-Παναχαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 12:30 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Αστέρας Λεοντίου-Βασιλικό - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 15:00 Καλαβρύτων Σκεπαστό-Ρωμανός - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Αγώνες της Τετάρτης 04-11-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β' Φάση-1η 14:30 Ζαρουχλεΐκων Ολυμπιακός Πατρών-Δίας Σαραβαλίου - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β' Φάση-1η 14:30 Λάππα Ατρόμητος Λάππα 2015-Πανμοβριακός Ριόλου - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β' Φάση-1η 14:30 Χαλανδρίτσας Σταροχώρι-Αχαΐκή - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β' Φάση-1η 14:30 Ρίου Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Παναιγιάλειος - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β' Φάση-1η 14:30 Πετρωτού Ηρακλής Πατρών-Θύελλα Πατρών - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β' Φάση-1η 15:00 Αγυιάς Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Παναχαϊκή Κ20 - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β' Φάση-1η 15:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Γαλήνη-Πολύτεκνος - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β' Φάση-1η 17:00 Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - Δεν έχει ορισθεί