Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Άμεσα Αποτελέσματα
Αγώνες της Τετάρτης 20-03-2024 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ | |||||||||||||||||||
Κύπελλο-Προημιτελική Φάση-1η | 18:30 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αχαΐκή | - | ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | |||||||||||||||||||||
Αγώνες του Σαββάτου 23-03-2024 | ||||||||||||||||||||||||||
ΠΛΗΡ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ | |||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-22η | 16:00 | Ροδιάς | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αιγίου ΑΕ | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-22η | 16:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Πετεινοί-Αίας Πατρών | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-22η | 16:00 | Αγυιάς | Ηρακλής Πατρών-Πάτρα 2005 A.E. | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-22η | 16:00 | Αβύθου | Άβυθος Αιγιάλειας-Φοινικας Ζήριας | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOFF-4η | 16:00 | Προσφυγικών | Πάτραι Α.Π.Σ.-Θύελλα Πατρών | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOFF-4η | 16:00 | Ριόλου | Πανμοβριακός Ριόλου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOFF-4η | 16:00 | Ζαρουχλεΐκων | Ατρόμητος Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOFF-4η | 19:30 | Προσφυγικών | Άρης Πατρών-Νίκη Προαστείου | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOUT-3η | 16:00 | Παραλίας | Δόξα Παραλίας-Δαβουρλής K. 92 | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOUT-3η | 16:00 | Λάππα | Ατρόμητος Λάππα 2015-Αχαϊκός | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOUT-3η | 16:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Αχαιός Σαραβαλίου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOUT-3η | 16:00 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOUT-3η | 16:00 | Νιφορεΐκων | Δόξα Νιφορεΐκων-Εθνικός - Πολύτεκνος | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Αγώνες της Κυριακής 24-03-2024 | ||||||||||||||||||||||||||
ΠΛΗΡ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ | |||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-22η | 00:00 | Προσφυγικών | Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Ικαρος Λακκόπετρας | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-22η | 13:00 | Ζαρουχλεΐκων | Πυρσός Πατρών-Αστέρας Μιντιλογλίου | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-22η | 16:00 | Νιφορεΐκων | Κρίνος-Δάφνη Πατρών | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-22η | 16:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Δίας Σαραβαλίου-Νεάπολη ΑΕ | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-22η | 16:00 | Χαλανδρίτσας | Σταροχώρι-Λιμνοχώρι | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-22η | 16:00 | Προσφυγικών | Άτλας Α.Σ.-Φαραικός | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-22η | 19:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Παναχαϊκός-Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-22η | 16:00 | Τέμενης | Αστήρ Τέμενης-Αστέρας Λεοντίου | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-22η | 16:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Απόλλων Εγλυκάδος-Αρόης Α.Ε. | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-22η | 19:00 | Προσφυγικών | Αχιλλέας Καμαρών-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOUT-3η | 16:00 | Ροιτίκων | Ροϊτίκων ΑΕ-Καλάβρυτα | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOUT-3η | 16:00 | Ζαρουχλεΐκων | Αναγέννηση Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Α' κατηγορία-PLAYOUT-3η | 16:00 | Δημοτικό Κ. Αχαΐας | Αχαΐκή-Αετός Ρίου | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-PLAYOFF Β' Ομίλου-1η | 16:00 | Αγυιάς | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-PLAYOFF Β' Ομίλου-1η | 16:00 | Νίκης Προαστίου | Αργυρά Πατρών-Φλόγα Ρόδιας | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α' Ομίλου-1η | 13:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Ικαρος Πετρωτού-Α.Ε.Κ. Πατρών | - | Δεν έχει ορισθεί | |||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α' Ομίλου-1η | 16:00 | Ισώματος | Πείρος Ισώματος-Ρομαϊκός Α.Σ. | - | Δεν έχει ορισθεί |