- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Β' κατηγορία 2ος Όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος |
Έδρα: | |||
Κατηγορία: | Β' κατηγορία 2ος Όμιλος | ||
ΣτατιστικάΟμάδας | |||
|
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
ARISTEIDOU CHRISTOFOROS
1997-03-11 BORICI MIHAL
THOMA
1994-01-14 KALLASHI KLITSON
PAJTIM
1989-09-16 VRENOZI EUGERT
ASKERI
1990-03-21 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
1991-10-22 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1994-07-25 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1993-06-17 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1999-09-09 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1986-05-31 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1986-09-14 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΝΩΛΗΣ
1966-09-15 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2000-10-16 ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΔΕΛΑΚΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1993-01-29 ΚΑΛΤΣΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1995-07-31 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΒΥΡΩΝ
1998-07-18 ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1991-12-19 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1983-01-17 ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΗΣ
1986-10-22 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1993-12-19 ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1978-02-08 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1997-05-02 ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1991-10-14 ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΑΡΟΛΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
1979-07-12 ΛΑΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1997-01-17 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1994-04-21 ΜΕΡΛΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1959-01-01 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΣΑΧΟΥΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1994-03-17 ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ
2000-09-26 ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
1998-06-25 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
1993-10-05 ΠΑΜΒΟΥΞΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1997-04-28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΟΣ
1993-10-18 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1993-02-08 ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1997-05-03 ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1999-06-01 ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΣΤΑΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
Ω.
1992-07-04 ΠΙΡΠΙΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
1977-10-11 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1994-03-21 ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΑΥΓΟΥΣ
1966-01-01 ΣΑΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1967-01-01 ΣΓΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1992-05-03 ΣΟΛΩΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1996-04-06 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ
1958-02-15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΗΛΙΑΣ
1988-01-04 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟ
1999-04-06 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1984-04-01 ΤΖΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ω
1999-01-20 ΤΙΜΠΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1966-06-06 ΤΣΑΜΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
1993-03-22 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1974-09-30 ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1988-02-13 ΦΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΑΥΡΑΓΓΕΛΟΣ
1968-08-03
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
25-09-2016
16:00
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Αναγέννηση Ψαθόπυργου
1 - 1
2
02-10-2016
12:30
Ρίου
Μέγας Δικέφαλος
-
Ψηλαλώνια
1 - 2
3
09-10-2016
12:30
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Δαβουρλής K. 92
4 - 3
4
15-10-2016
15:00
Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ)
Δρέπανο
-
Ψηλαλώνια
3 - 1
5
23-10-2016
12:00
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Δόξα Ελαιώνος
1 - 0
6
30-10-2016
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Αστήρ Τέμενης
1 - 2
7
05-11-2016
15:00
Καλαβρύτων
Καλάβρυτα
-
Ψηλαλώνια
0 - 1
8
13-11-2016
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Πάτρα 2005 A.E.
0 - 0
9
20-11-2016
15:00
Ακράτας
Ακράτα
-
Ψηλαλώνια
4 - 1
10
27-11-2016
18:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Ψηλαλώνια
-
Δήμος Διακοπτού Α.Ο.
2 - 1
11
03-12-2016
15:00
Καμαρών
Φοίνικας Σαλμενίκου
-
Ψηλαλώνια
2 - 0
12
11-12-2016
12:30
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Αετός Ρίου
3 - 1
13
17-12-2016
15:00
Ρίου
A.E. Δρέπανου
-
Ψηλαλώνια
1 - 1 14
15-01-2017
15:00
Νίκης Προαστίου
Αετός Πατρών
-
Ψηλαλώνια
2 - 0
15
22-01-2017
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Αχιλλέας Καμαρών
3 - 3
16
29-01-2017
15:00
Ρίου
Αναγέννηση Ψαθόπυργου
-
Ψηλαλώνια
1 - 1
17
12-02-2017
15:30
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Μέγας Δικέφαλος
6 - 3
18
18-02-2017
15:30
Νίκης Προαστίου
Δαβουρλής K. 92
-
Ψηλαλώνια
2 - 1
19
05-03-2017
12:00
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Δρέπανο
1 - 1
20
12-03-2017
16:00
Ροδιάς
Δόξα Ελαιώνος
-
Ψηλαλώνια
3 - 0
21
18-03-2017
16:00
Τέμενης
Αστήρ Τέμενης
-
Ψηλαλώνια
5 - 3
22
26-03-2017
16:00
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Καλάβρυτα
2 - 3
23
02-04-2017
14:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Πάτρα 2005 A.E.
-
Ψηλαλώνια
2 - 0
24
09-04-2017
12:30
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Ακράτα
1 - 1
25
23-04-2017
16:30
Ροδιάς
Δήμος Διακοπτού Α.Ο.
-
Ψηλαλώνια
2 - 1
26
30-04-2017
14:00
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Φοίνικας Σαλμενίκου
1 - 2
27
07-05-2017
17:00
Ρίου
Αετός Ρίου
-
Ψηλαλώνια
2 - 1
28
10-05-2017
17:00
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
A.E. Δρέπανου
2 - 3
29
14-05-2017
17:00
Ζαρουχλεΐκων
Ψηλαλώνια
-
Αετός Πατρών
1 - 3
30
21-05-2017
17:00
Ζήριας
Αχιλλέας Καμαρών
-
Ψηλαλώνια
3 - 2
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων