-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1
PreviousNext
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2
PreviousNext
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
PreviousNext
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Γ' κατηγορία (4ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ | 96 |
2 | ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ Α.Ο. | 88 |
3 | ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ Α.Ε. | 88 |
4 | ΑΣΤΗΡ ΤΕΜΕΝΗΣ | 75 |
5 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 64 |
6 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΑΦΙΔΑΛΩΝΩΝ | 56 |
7 | ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ | 55 |
8 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 53 |
9 | ΔΡΕΠΑΝΟ Α.Ο. | 51 |
10 | ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ | 42 |
11 | ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ | 39 |
12 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 37 |
13 | ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ | 29 |
14 | ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Ο. | 26 |
15 | ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο. | 23 |
16 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ | 22 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ Α.Ε. | 13 |
2 | ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ | 24 |
3 | ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ Α.Ο. | 34 |
4 | ΑΣΤΗΡ ΤΕΜΕΝΗΣ | 34 |
5 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 39 |
6 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 42 |
7 | ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ | 42 |
8 | ΔΡΕΠΑΝΟ Α.Ο. | 44 |
9 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΑΦΙΔΑΛΩΝΩΝ | 45 |
10 | ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ | 46 |
11 | ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ | 49 |
12 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 55 |
13 | ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ | 84 |
14 | ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Ο. | 86 |
15 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ | 98 |
16 | ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο. | 109 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
ΚΙΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ | Κεραυνός Σελιανιτίκων | 2520 |
ΜΑΥΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Ατρόμητος Σταφιδαλώνων | 2520 |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Καλάβρυτα | 2500 |
ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 2499 |
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | Ατρόμητος Σταφιδαλώνων | 2465 |
MARKU ADRIAN | Θύελλα Αιγείρας | 2458 |
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 2453 |
ΓΕΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Κεραυνός Σελιανιτίκων | 2430 |
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Καλάβρυτα | 2410 |
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Αστήρ Τέμενης | 2405 |
ΝΑΚΕΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | Θύελλα Αιγείρας | 2402 |
ΣΚΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Άνω Καστρίτσι | 2384 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αστήρ Τέμενης | 2379 |
ΜΑΡΝΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | Ατρόμητος Σταφιδαλώνων | 2344 |
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Σκεπαστό | 2340 |
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Δόξα Ελαιώνος | 2336 |
ΨΙΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Λύκοι Αιγιάλειας | 2320 |
ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | Λύκοι Αιγιάλειας | 2300 |
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 2296 |
ΣΚΑΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Θύελλα Αιγείρας | 2293 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Καλάβρυτα | 2289 |
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ | Καλάβρυτα | 2285 |
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2262 |
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | Άρης Κουνινάς | 2247 |
ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Άνω Καστρίτσι | 2243 |
ΤΖΟΒΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ | Καλάβρυτα | 2230 |
ΠΑΠΠΑ ΜΙΡΙΑΝ | Αστήρ Τέμενης | 2227 |
ΚΑΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | Λύκοι Αιγιάλειας | 2225 |
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΟΥΜΠΕΡΤΟ | Αστήρ Τέμενης | 2223 |
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Άνω Καστρίτσι | 2222 |
ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Αστήρ Τέμενης | 2218 |
ΖΗΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | Άρης Κουνινάς | 2186 |
ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2171 |
ΓΓΕΛΙΟΣ ΤΟΝΕΤ | Ατρόμητος Σταφιδαλώνων | 2162 |
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | Κεραυνός Σελιανιτίκων | 2151 |
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 2151 |
ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ | Ατρόμητος Σταφιδαλώνων | 2140 |
ΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Δρέπανο | 2130 |
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Άνω Καστρίτσι | 2125 |
ΚΑΡΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2122 |
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2118 |
ΠΑΠΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2101 |
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Αστήρ Τέμενης | 2100 |
MARKU EDUARD | Θύελλα Αιγείρας | 2094 |
ΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2086 |
ΦΟΥΚΗ ΝΤΡΙΤΑΝ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2085 |
ΧΙΛΑ ΑΝΤΟΝ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2082 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Κεραυνός Σελιανιτίκων | 2070 |
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Δόξα Ελαιώνος | 2054 |
ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Άρης Κουνινάς | 2049 |
Περισσότεροι |