Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Σάλας (Σάλας) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αμπελόκηποι 3-0 Patras Futsal club διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 15/11 15:15 Πατραϊκή 16-4 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί 15/11 16:15 Αίολος Αγυιάς 2-22 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 15/11 17:00 Δίας Σαραβαλίου 8-9 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 16/11 10:30 Δόξα Παραλίας 4-13 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 16/11 12:00 Δαβουρλής K. 92 4-10 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 16/11 13:15 Άτλας Α.Σ. 7-5 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) - Πρωτέας 3-0 Patras Futsal club διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 29/11 12:00 Θύελλα Πατρών 7-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 30/11 09:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 5-12 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 30/11 10:00 Αχαϊκός 13-5 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 30/11 10:00 Παναχαΐς 8-16 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/11 12:15 Νίκη Προαστείου 3-6 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές 3action 30/11 13:30 Αίολος Αγυιάς 5-8 Δόξα Παραλίας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Patras Futsal club 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 13/12 12:00 Πατραϊκή 7-6 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 14/12 10:00 Δόξα Παραλίας 3-4 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 14/12 11:00 Δαβουρλής K. 92 11-3 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δία 14/12 12:15 Δίας Σαραβαλίου 5-11 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 14/12 12:30 Αμπελόκηποι 8-5 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 14/12 13:00 Πρωτέας 3-0 Παναχαΐς διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχαϊκός 3-0 Patras Futsal club διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/01 11:15 Θύελλα Πατρών 3-3 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 17/01 12:00 Άτλας Α.Σ. 8-4 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές 3action 17/01 12:30 Αίολος Αγυιάς 7-14 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/01 10:00 Νίκη Προαστείου 16-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 18/01 11:00 Δαβουρλής K. 92 5-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 18/01 13:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 15-7 Πρωτέας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Patras Futsal club 0-3 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 01/02 10:30 Δόξα Παραλίας 0-16 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 14/02 10:00 Πρωτέας 6-6 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 14/02 12:15 Δίας Σαραβαλίου 11-8 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 14/02 15:00 Αμπελόκηποι 9-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/02 17:30 Νίκη Προαστείου 5-5 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 28/05 18:00 Παναχαΐς 1-15 Αχαϊκός διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δαβουρλής K. 92 3-0 Patras Futsal club διαιτητές
διαιτητές Τόφαλος 01/03 11:00 Πατραϊκή 3-8 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 01/03 11:00 Άτλας Α.Σ. 6-6 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 01/03 11:00 Αχαϊκός 22-4 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/03 11:00 Θύελλα Πατρών 6-8 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δία 01/03 12:00 Δίας Σαραβαλίου 13-12 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές 3action 01/03 13:00 Αίολος Αγυιάς 8-5 Παναχαΐς διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Patras Futsal club 0-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/03 10:30 Νίκη Προαστείου 6-5 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 15/03 10:00 Παναχαΐς 5-9 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 15/03 11:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 14-4 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 15/03 11:30 Αχαϊκός 10-6 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 15/03 12:00 Πρωτέας 4-7 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/03 12:00 Δόξα Παραλίας 5-9 Αμπελόκηποι διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Patras Futsal club 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή - Δαβουρλής K. 92 - Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές 3action 28/03 13:00 Αίολος Αγυιάς 6-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 28/03 13:30 Δίας Σαραβαλίου 15-5 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Τόφαλος 29/03 10:00 Πατραϊκή 9-9 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 29/03 11:00 Άτλας Α.Σ. 7-10 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 29/03 11:00 Αμπελόκηποι - Πρωτέας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) - Θύελλα Πατρών - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παναχαΐς 3-0 Patras Futsal club διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα - Δόξα Παραλίας 3-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/04 10:30 Νίκη Προαστείου 0-2 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 18/04 12:00 Άτλας Α.Σ. 15-7 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 19/04 20:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 7-8 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 21/05 19:00 Αχαϊκός 12-5 Πατραϊκή διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δαβουρλής K. 92 - Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Patras Futsal club 0-3 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 02/05 10:30 Παναχαΐς - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Τόφαλος 02/05 12:00 Πατραϊκή 21-4 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 03/05 11:15 Αμπελόκηποι 8-8 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 03/05 17:30 Δίας Σαραβαλίου 11-6 Θύελλα Πατρών διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Θύελλα Πατρών 3-0 Patras Futsal club διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχαϊκός 3-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 09/05 10:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 18-5 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 09/05 10:00 Πατραϊκή 9-8 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές 3action 09/05 12:00 Αίολος Αγυιάς 5-16 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 10/05 10:00 Δόξα Παραλίας 2-12 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 10/05 18:00 Άτλας Α.Σ. 5-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Patras Futsal club 0-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας 0-3 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 16/05 10:30 Παναχαΐς 3-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/05 10:30 Νίκη Προαστείου 6-17 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 16/05 10:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 20-6 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δία 16/05 18:45 Δίας Σαραβαλίου 10-7 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 17/05 10:00 Αμπελόκηποι 9-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πατραϊκή 3-0 Patras Futsal club διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή - Δαβουρλής K. 92 3-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) - Θύελλα Πατρών - Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 23/05 17:30 Άτλας Α.Σ. 18-9 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 24/05 10:00 Δόξα Παραλίας 2-17 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 24/05 12:15 Αμπελόκηποι 6-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές 3action 24/05 13:00 Αίολος Αγυιάς 2-10 Νίκη Προαστείου διαιτητές