Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Νεων (Κανονική Περίοδος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/10 00:00 Α.Ο. Δίας - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 20/10 10:00 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ 2-3 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/10 13:00 Α.Σ. Νίκη Προαστείου 2-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/10 15:30 Κ. Δαβουρλής 92 1-1 Αστέρας/Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 29/10 15:30 Θύελλα Αιγίου 1-6 Α.Ο. Διαγόρας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/10 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2-0 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/12 23:59 Α.Ο. Διαγόρας 3-0 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/11 10:30 Θύελλα Πατρών 2-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/11 15:00 Ίκαρος Πετρωτού 1-6 Α.Σ. Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/11 18:00 Α.Ο. Δίας 2-1 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 12/11 15:00 Αστέρας/Εθνικός Αιγίου 2-2 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/03 12:00 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 31/12 23:59 Α.Σ. Νίκη Προαστείου - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/11 13:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3-0 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/11 14:00 Θύελλα Πατρών 0-5 Α.Ο. Διαγόρας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/11 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 3-1 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 21/11 15:30 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ 1-2 Αστέρας/Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/12 12:00 Κ. Δαβουρλής 92 1-0 Θύελλα Αιγίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ίκαρος Πετρωτού - Α.Ο. Διαγόρας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 3-0 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 11:15 Α.Ο. Δίας 0-4 Α.Σ. Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 10/12 15:00 Θύελλα Αιγίου 3-0 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 27/12 15:00 Αστέρας/Εθνικός Αιγίου 0-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 25/02 14:45 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ο. Διαγόρας - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 09:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2-4 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/12 11:00 Κ. Δαβουρλής 92 3-0 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/12 11:30 Θύελλα Πατρών 3-1 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/12 13:00 Α.Σ. Νίκη Προαστείου 3-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/12 15:00 Ίκαρος Πετρωτού 2-1 Αστέρας/Εθνικός Αιγίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 29/12 00:00 Αστέρας/Εθνικός Αιγίου - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/01 11:00 Α.Ο. Δίας 1-4 Α.Ο. Διαγόρας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 05/01 12:00 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ 0-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/01 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/01 10:00 Α.Σ. Νίκη Προαστείου 6-0 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 10/02 11:00 Θύελλα Αιγίου 1-2 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 31/12 23:59 Ίκαρος Πετρωτού 3-0 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/01 10:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 0-2 Α.Σ. Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 19/01 11:00 Αστέρας/Εθνικός Αιγίου 2-4 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/01 12:30 Α.Ο. Διαγόρας 3-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/01 12:00 Κ. Δαβουρλής 92 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 02/02 13:30 Θύελλα Πατρών 2-0 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 03/02 11:00 Θύελλα Αιγίου 0-2 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/02 18:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 0-1 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/02 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 3-2 Αστέρας/Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/02 14:30 Α.Σ. Νίκη Προαστείου 0-3 Α.Ο. Διαγόρας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ο. Δίας 3-0 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 16/02 12:30 Θύελλα Αιγίου 0-6 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/02 18:30 Κ. Δαβουρλής 92 0-1 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/02 15:30 Α.Ο. Διαγόρας 0-3 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 18/02 16:00 Αστέρας/Εθνικός Αιγίου 3-0 Α.Σ. Νίκη Προαστείου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 31/12 23:59 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ 0-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ίκαρος Πετρωτού - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/03 09:45 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3-0 Αστέρας/Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 02/03 13:00 Θύελλα Πατρών 5-1 Α.Ο. Δίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/03 13:00 Α.Σ. Νίκη Προαστείου 6-0 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/03 15:30 Α.Ο. Διαγόρας 8-0 Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Κ. Δαβουρλής 92 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ο. Δίας - Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 31/12 23:59 ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ 0-3 Α.Σ. Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 24/03 11:00 Θύελλα Αιγίου 3-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 27/03 16:00 Αστέρας/Εθνικός Αιγίου 3-0 Α.Ο. Διαγόρας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/03 15:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 2-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές