Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Advanced B) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 31/12 23:59 Ίκαρος Πετρωτου 2 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 17/11 11:30 Αχαΐκή 1-0 Εθνικός Σαγεϊκων διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 18/11 11:00 Κ. Δαβουρλής 92 4 0-1 ΑΟ Δίας 4 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 25/11 11:00 Τρία Χρώματα 0-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/12 11:15 Δόξα Παραλίας 1-0 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 31/12 23:59 ΡΕΠΟ - Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 01/12 10:00 Εθνικός Σαγεϊκων 1-0 Τρία Χρώματα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/12 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 02/12 11:00 Κ. Δαβουρλής 92 4 0-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 02/12 18:00 ΑΟ Δίας 4 0-1 Ίκαρος Πετρωτου 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/12 10:00 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 0-1 ΑΟ Δίας 4 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 15/12 17:30 Ίκαρος Πετρωτου 2 1-0 Κ. Δαβουρλής 92 4 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/12 10:00 Δόξα Παραλίας 1-0 Εθνικός Σαγεϊκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 16/12 12:00 Αχαΐκή 1-0 Τρία Χρώματα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Εθνικός Σαγεϊκων - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 19/01 11:00 Ίκαρος Πετρωτου 2 1-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Φαραί 19/01 11:00 Τρία Χρώματα 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 20/01 12:30 Κ. Δαβουρλής 92 4 1-0 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 20/01 17:00 ΑΟ Δίας 4 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Τρία Χρώματα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/02 10:30 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 0-1 Ίκαρος Πετρωτου 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/02 11:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 1-0 Κ. Δαβουρλής 92 4 διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 02/02 13:00 Εθνικός Σαγεϊκων 0-1 ΑΟ Δίας 4 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 03/02 11:00 Αχαΐκή 5-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Παραλίας - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/02 10:15 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 0-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/02 11:15 Κ. Δαβουρλής 92 4 1-0 Εθνικός Σαγεϊκων διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 02/03 10:00 Ίκαρος Πετρωτου 2 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Φαραί 16/03 13:30 Τρία Χρώματα 0-1 ΑΟ Δίας 4 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Τρία Χρώματα - Κ. Δαβουρλής 92 4 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 25/11 17:15 ΑΟ Δίας 4 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 0-1 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 23/03 12:00 Εθνικός Σαγεϊκων 0-1 Ίκαρος Πετρωτου 2 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΟ Δίας 4 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/04 09:45 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 1-0 Εθνικός Σαγεϊκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 07/04 10:30 Δόξα Παραλίας 0-1 Κ. Δαβουρλής 92 4 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 07/04 11:30 Αχαΐκή 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού (5x5) 14/04 10:30 Ίκαρος Πετρωτου 2 - Τρία Χρώματα διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κ. Δαβουρλής 92 4 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/04 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 1-0 Εθνικός Σαγεϊκων διαιτητές
διαιτητές Φαραί 21/04 12:00 Τρία Χρώματα 0-1 Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 21/04 12:00 Δόξα Παραλίας - Ίκαρος Πετρωτου 2 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 22/04 12:00 Αχαΐκή 1-0 ΑΟ Δίας 4 διαιτητές