Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (Advanced C) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 31/12 23:59 Δαβουρλής Κ. 92 5 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Δία 18/11 11:00 Δίας 5 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/11 11:15 Αετός Ρίου 1-0 Ακάδημος- Νίκη διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 25/11 12:00 Αρόη 3 0-1 Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Δαβουρλής Κ.92 6 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 02/12 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 4 0-1 Αρόη 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/12 12:00 Ακάδημος- Νίκη 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 5 διαιτητές
διαιτητές Δία 02/12 12:00 Δίας 5 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 ΡΕΠΟ - ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/12 10:15 Αετός Ρίου 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 5 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 15/12 15:45 Αρόη 3 1-0 Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 16/12 12:00 Δαβουρλής Κ.92 6 0-1 Ακάδημος- Νίκη διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής Κ. 92 5 - Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 31/12 23:59 Δίας 5 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/01 09:15 Αρόη 3 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/01 10:30 Ακάδημος- Νίκη 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Αρόη 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/02 10:00 Αετός Ρίου 1-0 Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/02 12:15 Ακάδημος- Νίκη 1-0 Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 03/02 11:15 ΑΕ Πάτρα 2005 4 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 5 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/02 11:15 Δαβουρλής Κ.92 6 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 17/02 12:15 Αρόη 3 1-0 Ακάδημος- Νίκη διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 17/02 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 5 0-1 Δίας 5 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ακάδημος- Νίκη - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/03 11:00 ΑΕ Πάτρα 2005 4 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δία 24/03 11:00 Δίας 5 0-1 Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 24/03 17:30 Δαβουρλής Κ. 92 5 6-1 Αρόη 3 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Δαβουρλής Κ. 92 5 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 07/04 10:00 ΑΕ Πάτρα 2005 4 0-1 Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/04 11:30 Ακάδημος- Νίκη 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 07/04 11:45 Δαβουρλής Κ.92 6 0-1 Αρόη 3 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/04 10:00 Αετός Ρίου 1-0 Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 21/04 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 5 0-1 Ακάδημος- Νίκη διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 21/04 12:00 Αρόη 3 - ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Πάτρα 2005 4 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 11/05 16:30 Δίας 5 0-1 Αρόη 3 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 12/05 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 5 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/05 12:45 Ακάδημος- Νίκη 1-0 Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Αρόη 3 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΡΕΠΟ - Δίας 5 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 25/05 12:00 ΑΕ Πάτρα 2005 4 1-0 Ακάδημος- Νίκη διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 26/05 10:30 Δαβουρλής Κ.92 6 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 5 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρόη 3 - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Δία 01/06 17:15 Δίας 5 0-1 Ακάδημος- Νίκη διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 02/06 10:00 Δαβουρλής Κ.92 6 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 02/06 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 5 0-1 ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - ΡΕΠΟ διαιτητές
διαιτητές Δίας (7x7) 08/06 17:00 Δίας 5 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 5 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/06 12:30 Ακάδημος- Νίκη 1-0 Αρόη 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/06 17:00 ΑΕ Πάτρα 2005 4 - Δαβουρλής Κ.92 6 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 19/06 19:00 ΡΕΠΟ - Ακάδημος- Νίκη διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 19/06 19:00 Αρόη 3 0-1 Δαβουρλής Κ. 92 5 διαιτητές
διαιτητές Δία 21/06 18:30 Αετός Ρίου - ΑΕ Πάτρα 2005 4 διαιτητές
διαιτητές Δία 21/06 18:30 Δαβουρλής Κ.92 6 - Δίας 5 διαιτητές