Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/11 09:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-22 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/11 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 7-9 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/11 11:00 Φλόγα Ρόδιας 3-2 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Κράθιο Ακράτας(5Χ5) 13/11 11:00 Ακράτα 7-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 13/11 11:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Αστήρ Τέμενης διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 26/11 10:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 2-9 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 27/11 09:30 Άρης Κουνινάς 17-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 27/11 10:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/11 11:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 27/11 11:30 Παναιγιάλειος 8-1 Ακράτα διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 10/12 10:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-20 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 10/12 12:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-15 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 10/12 12:30 Αστήρ Τέμενης - Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Κράθιο Ακράτας(5Χ5) 11/12 11:00 Ακράτα 6-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/12 10:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/01 09:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-15 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 22/01 10:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 15-0 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/01 10:30 Φλόγα Ρόδιας 8-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Κράθιο Ακράτας(5Χ5) 22/01 11:00 Ακράτα 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 22/01 12:00 Παναιγιάλειος 2-6 Άρης Κουνινάς διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 05/02 09:30 Άρης Κουνινάς 14-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 05/02 10:00 Αχιλλέας Καμαρών 8-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 05/02 10:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 9-3 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 05/02 10:30 Αστήρ Τέμενης 3-13 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 05/02 11:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 18/02 10:00 Αστήρ Τέμενης 2-13 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 18/02 10:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Κράθιο Ακράτας(5Χ5) 18/02 10:00 Ακράτα 4-4 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/02 10:30 Φλόγα Ρόδιας 2-17 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 18/02 11:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Παναιγιάλειος διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 11/03 11:00 Παναιγιάλειος 6-7 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/03 09:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 12/03 09:30 Άρης Κουνινάς - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 12/03 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 12/03 12:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 2-15 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 26/03 09:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 26/03 10:00 Αστήρ Τέμενης - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 26/03 10:00 Αχιλλέας Καμαρών 7-12 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 26/03 11:00 Ακράτα - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 26/03 11:00 Παναιγιάλειος 12-0 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/04 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 6-2 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/04 09:30 Φλόγα Ρόδιας - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 09/04 09:30 Άρης Κουνινάς - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 09/04 11:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/04 12:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Αστήρ Τέμενης διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 29/04 10:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-19 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 29/04 12:30 Άρης Κουνινάς 18-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 30/04 10:30 Παναιγιάλειος 4-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 30/04 11:00 Αστήρ Τέμενης 6-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 30/04 11:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 14/05 09:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/05 10:00 Αχιλλέας Καμαρών - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 14/05 10:00 Αστήρ Τέμενης 6-5 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 14/05 10:00 Ακράτα - Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/05 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-18 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Φλόγα Ρόδιας - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 27/05 09:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 27/05 10:30 Παναιγιάλειος - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 28/05 09:30 Άρης Κουνινάς - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/05 10:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αστήρ Τέμενης 3-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 10/06 09:30 Άρης Κουνινάς - Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 10/06 10:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/06 10:30 Αχιλλέας Καμαρών - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 11/06 10:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ακράτα - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναιγιάλειος - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναιγιάλειος - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άρης Κουνινάς - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Αστήρ Τέμενης διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ακράτα - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς - Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άρης Κουνινάς - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναιγιάλειος - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ακράτα - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές