Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ρίου - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 12/11 13:30 Πάτρα 2005 A.E. - Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/11 10:30 Θύελλα Πατρών 2-8 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/11 11:30 Ωλενιακός 3-3 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 13/11 11:30 Αχαϊκός 11-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Δία 13/11 12:00 Δίας Σαραβαλίου 13-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/12 15:00 Νίκη Προαστείου 11-5 Παναχαΐς διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) - Α.Ε. Αρόης - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής - Παναχαΐς - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 26/11 10:00 Ικαρος Πετρωτού 6-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/11 10:00 Αετός Ρίου 0-5 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/11 11:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 8-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Δία 27/11 12:00 Δίας Σαραβαλίου 8-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/12 11:30 Ακάδημος Λαρισσού 5-14 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δία 03/12 12:30 Δόξα Πατρών - Νίκη Προαστείου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/12 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 10/12 10:30 Ικαρος Πετρωτού 2-7 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 10/12 11:30 Αχαϊκός 16-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/12 11:30 Θύελλα Πατρών 3-6 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 10/12 12:00 Γαλήνη 10-2 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/12 13:00 Ωλενιακός 0-9 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/12 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-9 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δία 11/12 12:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 7-12 Δόξα Πατρών διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/01 09:30 Ωλενιακός 2-9 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/01 10:00 Αετός Ρίου 1-8 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/01 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/01 10:30 Νίκη Προαστείου 3-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/01 11:30 Ακάδημος Λαρισσού 6-15 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δία 21/01 12:00 Δόξα Πατρών - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 21/01 12:00 Δίας Σαραβαλίου - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 21/01 12:30 Παναχαΐς 2-9 Αχαϊκός διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/02 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 7-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 04/02 10:30 Ικαρος Πετρωτού 5-7 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/02 11:00 Θύελλα Πατρών 3-8 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/02 12:00 Ακάδημος Λαρισσού 5-11 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 04/02 13:30 Αχαϊκός 15-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 04/02 14:00 Γαλήνη 8-9 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/02 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 6-7 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 05/02 11:30 Α.Ε. Αρόης 15-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 18/02 11:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 18/02 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-5 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/02 11:30 Νίκη Προαστείου 7-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 18/02 12:00 Δόξα Πατρών 7-10 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 18/02 12:30 Παναχαΐς 16-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Δία 18/02 12:30 Δίας Σαραβαλίου 6-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/02 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-9 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/02 13:00 Ωλενιακός 2-9 Γαλήνη διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/03 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-5 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 11/03 10:00 Ικαρος Πετρωτού 5-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 11/03 12:00 Γαλήνη 6-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/03 12:00 Ακάδημος Λαρισσού 1-15 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/03 12:30 Αετός Ρίου 2-9 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/03 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 12/03 10:00 Αχαϊκός 3-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 12/03 13:00 Α.Ε. Αρόης 5-1 Ωλενιακός διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Νίκη Προαστείου - Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/03 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-14 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/03 16:00 Θύελλα Πατρών - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/03 17:00 Ωλενιακός - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δία 26/03 09:30 Δίας Σαραβαλίου - Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δία 26/03 09:30 Δόξα Πατρών - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 26/03 10:00 Γαλήνη 8-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακάδημος Λαρισσού 3-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/04 10:00 Αετός Ρίου 4-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 08/04 11:00 Α.Ε. Αρόης 7-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 08/04 12:00 Παναχαΐς - Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/04 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 3-7 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 09/04 10:00 Ικαρος Πετρωτού 4-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 09/04 12:00 Δόξα Πατρών - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού - Αχαϊκός - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 29/04 11:00 Γαλήνη 10-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 29/04 11:00 Ωλενιακός 3-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/04 12:30 Νίκη Προαστείου 3-5 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 29/04 12:30 Θύελλα Πατρών 14-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 29/04 13:30 Α.Ε. Αρόης 8-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/04 13:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-3 Παναχαΐς διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία - Δίας Σαραβαλίου - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 13/05 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/05 11:00 Αετός Ρίου 1-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/05 11:30 Νίκη Προαστείου 11-4 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Δία 13/05 12:00 Δόξα Πατρών 7-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 13/05 12:00 Παναχαΐς 4-7 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 14/05 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 5-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/05 11:30 Ακάδημος Λαρισσού 5-7 Αχαϊκός διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/05 09:00 Αετός Ρίου 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 27/05 10:30 Αχαϊκός - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 27/05 11:00 Θύελλα Πατρών 1-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/05 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-7 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 28/05 10:30 Α.Ε. Αρόης 5-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 28/05 12:00 Ικαρος Πετρωτού 12-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 28/05 12:30 Γαλήνη 10-3 Δόξα Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/06 10:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-6 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/06 11:00 Ωλενιακός - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 10/06 18:00 Δόξα Πατρών 5-9 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δία 10/06 19:30 Δίας Σαραβαλίου 7-7 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 11/06 09:30 Παναχαΐς - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/06 10:30 Πάτρα 2005 A.E. - Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/06 11:30 Νίκη Προαστείου 4-0 Γαλήνη διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Γαλήνης - Γαλήνη 3-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) - Α.Ε. Αρόης - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/06 17:00 Αετός Ρίου 5-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/06 16:00 Θύελλα Πατρών 7-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/06 17:30 Ακάδημος Λαρισσού - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 14/06 17:30 Αχαϊκός - Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 14/06 18:00 Παναχαΐς 5-7 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 14/06 19:30 Ικαρος Πετρωτού 5-10 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/06 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-16 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/06 09:30 Νίκη Προαστείου - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/06 10:00 Θύελλα Πατρών - Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/06 11:30 Ωλενιακός - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δία 17/06 20:00 Δίας Σαραβαλίου - Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Δία 18/06 20:00 Δόξα Πατρών - Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 19/06 17:30 Πάτρα 2005 A.E. 5-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές