Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 08/11 10:00 Ακράτα 2-17 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/11 11:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 6-10 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/11 13:00 Αναγέννηση Συμπ.- Λύκοι Αιγ. - Άρης Κουνινάς διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 21/11 09:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 16-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 22/11 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 5-2 Αναγέννηση Συμπ.- Λύκοι Αιγ. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 22/11 12:30 Άρης Κουνινάς 2-4 Ακράτα διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 05/12 09:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 28-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/12 09:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-1 Αναγέννηση Συμπ.- Λύκοι Αιγ. διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 06/12 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 7-0 Ακράτα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 19/12 09:00 Άρης Κουνινάς - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 20/12 11:00 Ακράτα 6-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/03 09:30 Αναγέννηση Συμπ.- Λύκοι Αιγ. 1-10 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/01 09:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-10 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 17/01 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 5-9 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 17/01 11:00 Αναγέννηση Συμπ.- Λύκοι Αιγ. - Ακράτα διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 31/01 09:30 Άρης Κουνινάς 6-4 Αναγέννηση Συμπ.- Λύκοι Αιγ. διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 31/01 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 12-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 31/01 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 8-4 Ακράτα διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/02 09:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-15 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 14/02 11:00 Ακράτα 8-5 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/02 11:00 Αναγέννηση Συμπ.- Λύκοι Αιγ. 0-16 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 27/02 09:30 Άρης Κουνινάς 2-15 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 28/02 11:00 Αναγέννηση Συμπ.- Λύκοι Αιγ. 5-16 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 28/02 11:30 Ακράτα 4-4 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 20/03 09:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 16-1 Αναγέννηση Συμπ.- Λύκοι Αιγ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/03 10:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 6-6 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 20/03 10:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 7-5 Άρης Κουνινάς διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 16/04 09:30 Άρης Κουνινάς 3-10 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 17/04 09:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 9-4 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 17/04 11:00 Ακράτα 3-0 Αναγέννηση Συμπ.- Λύκοι Αιγ. διαιτητές