Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/11 11:30 Νίκη Προαστείου 9-13 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 07/11 11:30 Αχαιός Σαραβαλίου 7-7 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/11 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-10 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/11 11:30 Θύελλα Πατρών 9-6 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θησέα 07/11 12:00 Γαλήνη 2-0 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/11 13:00 Αετός Ρίου 1-10 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 08/11 10:00 Πυρσός Πατρών 1-8 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 21/11 12:00 Θησέας 5-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δία 21/11 12:00 Δίας Σαραβαλίου 8-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/11 12:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 22/11 11:00 Ικαρος Πετρωτού 2-6 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 22/11 11:30 Α.Ε. Αρόης 3-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 22/11 12:00 Πήγασος Πατρών 2-8 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 22/05 10:00 Παναχαΐς 3-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
Νίκη Προαστείου- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/12 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-11 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/12 10:30 Αετός Ρίου 3-9 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/12 11:30 Πάτρα 2005 A.E. 6-7 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/12 11:30 Νίκη Προαστείου 7-7 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 06/12 11:00 Ικαρος Πετρωτού 4-11 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/12 12:00 Θύελλα Πατρών 7-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 06/12 12:00 Πυρσός Πατρών 1-2 Γαλήνη διαιτητές
Αχαιός Σαραβαλίου- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 19/12 10:00 Γαλήνη 7-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 19/12 11:00 Θησέας 2-5 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 19/12 12:00 Δίας Σαραβαλίου 12-5 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/12 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-7 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/12 10:00 Α.Ε. Αρόης 12-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 20/12 11:00 Πήγασος Πατρών 4-12 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/12 11:30 Νίκη Προαστείου 4-9 Πυρσός Πατρών διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/01 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 6-6 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 16/01 11:30 Πάτρα 2005 A.E. - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 16/01 12:00 Ικαρος Πετρωτού 1-7 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Δία 16/01 12:30 Αχαιός Σαραβαλίου 10-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 17/01 10:30 Πυρσός Πατρών 5-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 17/01 12:00 Πήγασος Πατρών 1-9 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 12/03 10:30 Θύελλα Πατρών 4-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Παναχαΐς- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/01 09:30 Αετός Ρίου 1-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/01 11:30 Νίκη Προαστείου 10-7 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δία 30/01 12:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 30/01 12:30 Α.Ε. Αρόης 8-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 31/01 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-5 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Θησέα 31/01 11:00 Θησέας 4-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 31/01 12:00 Γαλήνη 2-7 Θύελλα Πατρών διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 13/02 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 5-10 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δία 13/02 12:30 Δίας Σαραβαλίου 7-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 13/02 17:00 Ικαρος Πετρωτού 5-7 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 14/02 10:00 Πήγασος Πατρών 1-6 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 14/02 11:00 Παναχαΐς 15-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/02 11:00 Θύελλα Πατρών 9-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 14/02 16:00 Πυρσός Πατρών 3-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Θησέας- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/02 10:30 Αετός Ρίου 7-7 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/02 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-6 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 27/02 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 7-7 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 27/02 12:00 Γαλήνη 6-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 27/02 12:30 Αχαιός Σαραβαλίου 6-9 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/02 13:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/02 12:00 Νίκη Προαστείου 5-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δίας Σαραβαλίου - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 19/03 11:30 Θησέας 5-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 19/03 12:00 Ικαρος Πετρωτού 3-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/03 10:30 Α.Ε. Αρόης 10-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 20/03 11:00 Πήγασος Πατρών 9-5 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 20/03 11:30 Παναχαΐς 15-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θησέα 20/03 13:00 Πυρσός Πατρών 1-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
Γαλήνη- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 02/04 11:00 Θύελλα Πατρών 8-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/04 11:30 Νίκη Προαστείου 3-29 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 02/04 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-8 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 02/04 13:00 Γαλήνη 4-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/04 14:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 7-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 03/04 11:30 Αχαιός Σαραβαλίου 3-9 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 03/04 12:00 Παναχαΐς 5-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
Αετός Ρίου- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πήγασου - Πήγασος Πατρών - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/04 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 10-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 16/04 12:30 Θησέας 5-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 16/04 12:30 Α.Ε. Αρόης 9-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 17/04 10:30 Γαλήνη 8-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δία 17/04 12:00 Δίας Σαραβαλίου 6-4 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Θησέα 17/04 13:00 Πυρσός Πατρών 3-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πήγασου 14/05 11:00 Ικαρος Πετρωτού 12-7 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 14/05 12:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 14/05 18:00 Παναχαΐς 6-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/05 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-9 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/05 11:30 Αετός Ρίου 1-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 15/05 11:30 Πάτρα 2005 A.E. 3-8 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δία 16/05 18:00 Δίας Σαραβαλίου 4-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
Θύελλα Πατρών- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 28/05 11:00 Γαλήνη 2-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/05 11:30 Νίκη Προαστείου 6-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/05 12:30 Αετός Ρίου 2-5 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 28/05 18:00 Θησέας 4-5 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/05 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-9 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θησέα 29/05 10:00 Πυρσός Πατρών 7-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 29/05 11:00 Α.Ε. Αρόης 7-2 Παναχαΐς διαιτητές
Ικαρος Πετρωτού- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/06 11:00 Θύελλα Πατρών - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 04/06 11:30 Πάτρα 2005 A.E. - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δία 04/06 12:00 Δίας Σαραβαλίου 6-7 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 05/06 10:00 Παναχαΐς 4-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 05/06 11:00 Ικαρος Πετρωτού 2-9 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/06 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 05/06 19:00 Θησέας - Πυρσός Πατρών διαιτητές
Πήγασος Πατρών- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχαιός Σαραβαλίου - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αετός Ρίου - Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Νίκη Προαστείου - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Γαλήνη - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Α.Ε. Αρόης - Θησέας διαιτητές
Πυρσός Πατρών- ρεπό